کانال 4 ارائه می دهد استفاده رایگان از خانه تیم 4Creative به جلب تلویزیون تبلیغ

به incentivise بازاریابان به صرف در تلویزیون و کمک به سهولت تولید فشارهای کانال 4 ارائه شده است رایگان و استفاده از آن در خانه تیم 4Creative به تبلیغ.

در حالی که رسانههای جذب رکورد مخاطبان در مستند آنها نیروبخش خود را برای یک بی مهابا رها در تبلیغات درآمد. کانال 4 گفت: در حال حاضر از آن است که پیش بینی درآمد تبلیغات به شیرجه رفتن بیش از 50 درصد بیش از دوره های آوریل و مه.

پخش در حال حاضر به دنبال حذف اصطکاک از تلویزیون تولید و خرید و کانال 4 و امیدوار است “افزایش ارزش” از تلویزیون در یک, اقامت در خانه ملت می تواند به جذب جدید و مشتریان موجود. یکی ارشد رسانه خریدار به تازگی گفته درام که تلویزیون قیمت ها “را از طریق طبقه” و می تواند فکر می کنم از چند دلیل برای استفاده از این رسانه در حال حاضر.

آن است که نه تنها هزینه ای است که بازاریابان در حال فکر کردن در مورد. پخش نیز شناسایی شده که برخی از برندها در حال حاضر نیست که همان تولید به معنی آنها لذت می برد قبل از این مستند. و به عنوان یک نتیجه از آن است که آزاد کردن 4Creative تیم و خارجی تولید همکاران از جمله لباس و لودگی فیلم.

وجود دارد £20,000 کلاه بر این خدمات و با توجه به ماهیت اجتماعی فاصله اقدامات آن دشوار خواهد بود برای جمع آوری فیلم جدید. برخی از مارک های مورد علاقه, نمایش اسلاید از عکس دیگران در خانه فیلم. بعضی از آنها به اندازه کافی قبل از شات دارایی در کیسه به کار در حال حاضر.

کانال 4 و تنش این است که یک “راه حل های کوتاه مدت”. مدیر فروش متی ماهی قزل آلا گفت: “تلویزیون شده است هرگز بیشتر ارزش توسط مخاطبان در حالی که ارائه ارزش بزرگ برای تبلیغ است. ما می دانیم این است که زمان محدود در دسترس بودن خدمات تولید هنوز هم می تواند یک مانع است. ما می خواهیم برای خلاص شدن از این سد ارائه شده توسط این منحصر به فرد رایگان خدمات در طول این زمان منحصر به فرد ارائه مارک های دسترسی برای ما در سطح بین المللی مشهور 4Creative و برنده جایزه ما تولید همکاران.”

زید Al-Qassab مدیر ارشد بازاریابی افسر از کانال 4 و افزود: “4Creative مشهور است برای تولید برنده جایزه کمپین با هدف کانال 4 کلید جوان و مجلل مخاطبان و ما مشتاقانه منتظر با استفاده از این تخصص برای کار با 4Sales’ تولید و با نام تجاری همکاران در این استثنایی ،

کانال 4 نیز پرده برداری از یک مجموعه دیجیتال تبلیغ محصولات در تمام 4 که ممکن است هدایت مشتریان جدید به. تمام 4 گزارش شده زیادی درگیر مخاطبان این ماه گذشته است.

آن داده پیشرفته مجموعه اجازه می دهد تا بازاریابان به مهاجرت و مطابقت خود را مجموعه با کانال 4 23 میلیون ثبت نام. هدف قرار دادن گزینه بوده است گسترش از طریق همکاری با adtech شرکت Acxiom. و در نهایت در مجموعه برندها می توانید مخاطبان خود را با استفاده از ترکیبی از نمایشگر اطلاعات ثبت نام مشاهده تنظیمات و تمام 4 آگهی تحویل.

از مه 4 موجودی خواهد بود buyable از طریق DSPS Adobe و تجارت میز و SSP ازادی حرکت و جنبش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net