این هیچ راز است که مشاهده تلویزیون افزایش یافته است و این چند هفته اخیر با این کشور در مستند. تحقیقات از کانال 4 اقدام به اضافه کردن برخی از رنگ و نکات دقیق وظریف که با حفر کردن بینش در مورد آن به تازگی تورم مخاطبان است.

وزن مطالعه کشیده 1,400+ از آن ‘Core4 اعضای جامعه’ به ذکر قیام در جوانان مصرف به ویژه در 44 درصد از 16-34s ادعا می کنند به تماشای حتی بیشتر از تلویزیون است. Gogglebox, Derry, دختران, اولین, تاریخ, Brooklyn Nine-Nine و آخرین پا شد پاسخ دهندگان ” بیشتر مورد علاقه را نشان می دهد در کانال 4.

همچنین حفر شده به تلویزیون به عنوان یک منبع قابل اعتماد 82 درصد از 16-34s گفت: آنها اعتماد کانال های تلویزیون برای کسب اطلاعات در Covid-19. این در مقایسه با 63% برای روزنامه ها و 41 درصد برای رسانه های اجتماعی که در آن 64 درصد می گویند که آنها را خوانده و یا دیده می شود جعلی اخبار در مورد Covid-19.

پخش و همچنین برخی از بینندگان آمار.

هفته گذشته کانال 4 اخبار شب برنامه دو برابر مخاطبان خود سالخورده 16-34 نسبت به همین هفته در سال 2019.

روز جمعه (27 مارس) در بازگشت از جمعه شب شام جذب به طور متوسط یک شبه مخاطبان از 2.4 میلیون بیننده و بزرگترین سهم از بینندگان جوان برای هر سریال کمدی از هر گوینده تجاری در بیش از یک دهه (40.6%).

Gogglebox متوسط یک شبه مخاطبان شد تا 21 درصد در این سال نسبت به تمام قسمت ها در سال 2019 شد که بیشترین مخاطبان پس از سال 2016 (4.9 میلیون).

افراد مشهور, پخت برای ایستادن به سرطان کشیده بزرگترین آن تا کنون یک شبه مخاطبان به طور متوسط بیش از 4.4 میلیون بیننده با 39.6 درصد سهم از بینندگان جوان.

افراد جوان بودند تقریبا 1 در 5 بیشتر احتمال دارد به bingeing در جعبه-مجموعه ای بیش از حد معمول آنها 56 درصد بیشتر احتمال دارد به bingeing سری در مقایسه با متوسط بزرگسالان بیش از حد.

مت سالمون مدیر فروش از کانال 4 گفت: “این عمیق شیرجه رفتن به زمان باورها از مخاطبان ما به ویژه جوانان ما مخاطبان تاکید بسیار مهمی است که تلویزیون به بازی در زمان بحران ملی. مردم به طور فزاینده ای به دنبال مارک های قابل اعتماد برای اطلاعات و سرگرمی و از همه مهمتر به عنوان یک منبع اتصال و آسایش آنها به عنوان حرکت دولت جدید از زندگی عادی آنها پیدا کردن خود را در.”

شما می توانید جزئیات تحقیقات کامل در اینجا.

البته آن است که همه کسب و کار به طور معمول در تلویزیون, استیون Ladurantaye سر از اخبار و امور جاری در STV صحبت درام از طریق چالش ها و فرصت های این مستند ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de