کانال 4 گزارش ضبط ویدئو در تقاضا مشاهده

کانال 4 ویدئو در تقاضا بال 4 به تازگی گزارش خود را بیشتر مشاهده شده در سه ماهه با تشکر از رکورد مخاطبان تنظیم و binging boxsets به خصوص بعد از آن در سه ماهه در طول مستند.

سه ماهه دیدم بالاترین ماهانه و هفتگی و روزانه نمایش ها در تمام 4 تاریخ رانده عناوین از جمله شب جمعه شام Gogglebox بزرگ, افراد مشهور, پخت برای ایستادن به سرطان lily pebbles, وبلاگ دوستیابی و Brooklyn Nine-Nine.

نمایش ها در این کشور دو هفته اول از مستند افزایش 37% در سال در سال و 30 درصد در میان کانال 4 کلید جمعیتی 16-34 ساله.

تمام ژانرهای نشان داد رشد با بزرگترین افزایش در آینده واقعی سرگرمی (+46%) مستند (+43%) و درام (+40%).

Gogglebox نمایش در تمام 4 بودند تا متوسط مشاهده 53 درصد در مقایسه با سری قبلی است. راه اندازی آخرین سری از جمعه شب شام مشخص شده تمام 4 بزرگترین-تا کنون کمدی و قسمت سوم آن-بزرگترین تا کنون عنوان – پس از خروج از نورلند و بزرگ انگلیسی پخت.

البته این همه خبر خوب. پخش شده سفت کاهش در پیش بینی از یک تبلیغ صرف رکود. برای بازاریابان صعودی است که تلویزیون نبوده است بسیار ارزان و یا به طور گسترده ای مشاهده شده در سال.

دیو کامرون رئیس محصول افسر از کانال 4 گفت: “آن است مهم تر از همیشه است که ما همچنان به خدمت ما همه 4 مخاطبان با همه مورد علاقه خود را نشان می دهد از جعبه تنظیم binging به catch-up – در تمام دستگاه ها و بر روی تقاضا. این Q1 ارقام واقعا دلگرم کننده و در بالا بردن ارزش ما مخاطبان جوان عطف به ما در طول مستند چیزی است که ما به خصوص افتخار است.”

در نهایت کانال 4 مشخص شده است که 73 درصد از همه مشاهده می گیرد در یک تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im