در آدرس خداحافظی رئیس جمهور جورج واشنگتن هشدار داد در مورد تعصب. او نگران بود که قطب بندی سیاسی می تواند منجر به سقوط جمهوری.

در سه شنبه شب به عنوان ما به تماشای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه ما شاهد نمونه هایی از قطب بندی سیاسی در هر دو طرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh هر چند Limbaugh شده است یکی از مهمترین و پلاریزه آمار و ارقام در سیاست آمریکا برای چند دهه. به جای اهدای این افتخار در Limbaugh در این زمان تهمت می داده اند Limbaugh مدال در طول یک جداگانه در کاخ سفید مراسم است. به همین ترتیب مجلس نانسی پلوسی نشان داده شدید سیاسی تعصب هنگامی که او پاره تا یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

ارسال نامه به: letters@suntimes.com. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

برای چندین دهه در حال حاضر دولت از آدرس اتحادیه شده است بیش از حد تئاتر و حزبی به خصوص در عصر تلویزیون. برای جمهوری ما باید بازگشت به سابق عمل آغاز شده توسط توماس جفرسون از رئیس جمهور فرستاده شده تنها گفتار نوشته شده است و سپس به عنوان خوانده شده توسط یک کارمند به مونتاژ کنگره است.

Peter V. Grafner جنگل گلن

چه کسی می گوید شهردار پیت نمی توانید برنده می شود ؟

بله رای گیری شمارش در آیووا انجمن یک فاجعه بود از عمده نسبت, اما آن را نمی کند کاهش دهد این واقعیت است که مبهم جوان, گی شهردار از خم جنوب ایندیانا ظاهرا موفق به کسب اکثریت آرای نمایندگان در اولین دموکراتیک اولیه.

پیت Buttigieg است که یک میلیاردر شناخته شده ملی سیاستمدار یا واقعیت تلویزیون نشان می دهد میزبان. اما او مانند یک انسان فوق العاده ای بودن — هوشمند قادر به همدلی مهربان و فراگیر و دقیقا درست در این مسائل — که او به بالا افزایش یافته است از یک گروه بزرگ از نامزد عالی در حال اجرا برای رئيس جمهور.

عقل متعارف است که Buttigieg نمی توانید برنده شوید — اما شاید او می تواند. ما می خواهم که یک نامزد با عزت کنجکاوی فکری, شخصیت و کاریزما که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبالغه نگاه مضحک.

کارول Kraines, Deerfield

کیم فوکس’ بی مهارت

Cook County, وکیل دولت کیم فوکس می گوید دفتر او در حال حاضر “مدل برای ملت است.” که خنده دار است. به فساد اخلاقی و بی مهارت او نشان داد در Jussie Smollett مورد باقی مانده است چشم های سیاه و سفید برای شیکاگو است.

مایک ویولا Bartlett

دموکرات ها در دست خود را نشسته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه کسانی که underhanded جمهوری خواهان بار دیگر نمایش داده می شود خود را در تفرقه ایستاده و کف دستاوردهای ایالات متحده به جای نشان دادن وحدت باقی مانده در صندلی های خود مانند دموکرات بود. نکبت جمهوری خواهان!

لری کیسی جنگل گلن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de