شیکاگو-منطقه کلیساها به سر توده در روز یکشنبه هر چند قلمرو مذهبی اسقف اعظم خواستار ” آنها شروع آهسته (به روز رسانی زنده)


آخرین

در میان ویروس ما دانش آموزان به کالج ها به خانه نزدیک تر

در این 1 ژوئن 2020 عکس, دبیرستان فارغ التحصیل لیز Quinlivan تصمیم گرفتند به حضور نزدیک به خانه جورج تاون به جای آن از کالج ها در سواحل غرب که در اصل آرزو-لیست.
AP

به عنوان دانشجویان کالج را به برنامه ریزی برای سقوط برخی از دانشگاه های ایالات متحده شاهد افزایش علاقه از ساکنان در دولت است که به دنبال به ماندن نزدیک به خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون تعهدات از ساکنان دولت هستند تا 26 درصد بیش از سال گذشته است. ایالتی اوهایو و کنتاکی غربی دانشگاه ها هر دو تا حدود 20٪. سپرده پرداخت می شود برای حضور در دانشگاه ها تا 15 درصد در میان ساکنان دولت در حالی که سپرده از دیگران پایین 15 درصد است.

کالج ها و پذیرش مشاوران اعتباری به چشم انداز مثبت به طیف وسیعی از عوامل وابسته به این بیماری همه گیر. دانش آموزان می شود و نزدیک به خانه در مورد شیوع دوباره نیروهای کلاس های آنلاین. برخی از انتخاب مدارس نزدیک به جایی که آنها در حال شارژ نرخ پایین تر به عنوان دولت و ساکنان. و میان عدم قطعیت در اطراف پاییز مدت برخی از آنها پرداخت سپرده در مدارس مختلف برای نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

در همان زمان, نمرات دانشگاه فرح برای تیز رکود بین المللی, ثبت نام در میان مسائل مربوط به ویزا و سفر و نگرانی است. نتیجه مدارس برخی می گویند این است که دانشگاه ها باید محلی بیشتر احساس می کنید اگر آنها مجاز به بازگشایی این سقوط.

“ما در حال رفتن به یک بیشتر منطقه ای و محلی در دانشگاه” باب مک مستر معاون شهردار از دانشگاه مینه سوتا گفت: مدرسه board of regents در جلسه. “حوزه جغرافیا قطعا تغییر در این سال است.”

دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده باید ramped تا تلاش های استخدام که نگرانی همه گیر می زنند دانش آموزان به تجدید نظر در برنامه های خود را. مدارس را پذیرفته اند بیشتر دانش آموزان و به مراتب عمیق تر به لیست انتظار از در گذشته است. برخی از افزایش کمک های مالی. و برخی از آنها با تمرکز بر جذب دانش آموزان در پشت حیاط خود را.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

7:30 صبح قلمرو مذهبی اسقف اعظم به برکت خود را برای ده ها تن از Chicago-منطقه کلیساها به رزومه جمعی در یکشنبه اما خواستار “آنها شروع کند’

محله های کشیش نشین حضور در تبدیل کلیسای کاتولیک در اوکدیل, Minn., در چهارشنبه 27 مه سال 2020 است.
ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون از طریق AP

به عنوان خانه از عبادت سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه به استقبال مؤمنان پس از coronavirus خاموش شیکاگو-منطقه وفادار می تواند بازگشت به جرم در ده ها تن از کلیساهای کاتولیک این جمعه.

حدود 80 parishes شده اند پاک شیکاگو محلی بازوی کلیسای کاتولیک به آن را وارد کنید بعد بازگشایی فاز که اجازه می دهد تا به صورت منظم توده “برای گروه های بزرگتر” با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو است.

که تقریبا یک چهارم از آن 316 parishes اما فقط به خاطر کلیساها شده اند گواهی شده به این معنا نیست آنها را از سر جرم حق دور با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم سخنگوی سوزان توماس.

“آن را تشویق می کند که آنها شروع آهسته” او گفت:.

خواندن گزارش کامل از میچل Armentrout اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:04 صبح راه دقیق برای ردیابی گسترش COVID-19 بدون نقض حریم خصوصی شما حقوق

تصمیم گیرندگان در سراسر کشور در حال بررسی ابزار استفاده می کنند می تواند در نبرد علیه COVID-19. آخرین دستگاه در نظر گرفته شود? گوشی های هوشمند را در دست خود را.

بسیاری بر این باورند که همان تلفن استفاده می کنید به ماندن متصل با شما عزیزان و دریافت آخرین اخبار و بازی ممکن است کم کردن سرعت گسترش COVID-19. اما با استفاده از تلفن های ما برای این منظور به یک تعمیر سریع و آن را اجرا می کند خطر از بهره برداری به اطلاعات خصوصی ذخیره شده بر روی آنها.

فقط فکر می کنم در مورد تمام راه شما استفاده از تلفن خود را. تمام مکان های آن را با شما می رود. تمام اطلاعات شما را به اشتراک گذاری با آن است. حالا تصور کنید به دولت و یا دیگر شخص ثالث دسترسی به تمام اطلاعات است.

جزئیات کامل ستون توسط Sapna Khatri اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de