شیکاگو-موزه منطقه بازگشایی به محل بازدید کنندگان با پروتکل های ایمنی محکم در محل

پس از نظر مالی آسیب رساندن به چهار ماه-به علاوه بسته شدن به دلیل محدودیت ایمنی اطراف COVID-19 گیر بسیاری از موزه ها در سراسر شیکاگو در حال حاضر بازگشایی و یا مجموعه ای به بازگشایی در چند هفته آینده.

در المهرست موزه هنر unshuttered درهای خود را در تاریخ 30 ژوئن و شیکاگو موزه تاریخ همین در جولای 10. موزه هنرهای معاصر شیکاگو و زمینه موزه آغاز خواهد شد استقبال عمومی در تاریخ 24 و موسسه هنر شیکاگو انتخاب کرده است یک راه اندازی مجدد تاریخ جولای 30.

“ما تمام شده است در انتظار این و آن را هیجان انگیز به استقبال مردم گفت:” کتی مورفی, موسسه هنر را اجرایی و مدیر امور عمومی است. “پس از هفته اول رایگان برای ایلینوی ساکنان آن را واقعا احساس می کند مانند ما در حال نورد از فرش قرمز برای مردم شیکاگو و ایلینوی که از دست رفته فرصت برای تجربه فرهنگ است.”

موسسه هنر به دنبال به دنبال ایالتی و محلی coronavirus دستورالعمل برای بازگشایی و همچنین حمایت خود بازدید کننده استاندارد. “ما به رسمیت شناخته شده” مورفی گفت: “آنچه که ما نیاز به انجام در داخل گالری آنچه که ما نیاز به انجام به ما آموزش کارکنان و جولای 30 شد تاریخ که شد واقع بینانه ترین برای ما به اعتماد به نفس در توانایی ما به بازدید کنندگان آنچه آنها انتظار می رود.”

برخی دیگر از موزه منطقه هر چند بسته باقی می ماند. موزه ملی هنر مکزیکی برای مثال به یک راه اندازی مجدد تاریخ و دانشگاه را مسدود موزه هنر این است که به دنبال به سمت احتمالا میزبانی بازدید کنندگان زمانی که مدرسه در سه ماهه زمستان آغاز می شود در ماه ژانویه است.

هر موسسه reinitiating در محل عملیات به تصویب رسید مجموعه ای از پروتکل ها برای نگه داشتن بازدید کنندگان و کارکنان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. این شامل تکمیلی تمیز کردن, واقعیت افزوده تماس با ما تعامل بیشتر فاصله و مسیر و تعطیلی کوچک و تنگ گالری.

“به عنوان یک نهاد علمی” گفت: یعقوب Shuler زمینه موزه مهمان مدیر روابط “ما شده است پس از مطالعات و مشاوره پزشکی حرفه ای از ما بسته شده در مارس و به عنوان ما شروع به تدوین برنامه ای برای آنچه که ما فکر امن بازگشایی ممکن است مانند نگاه.”

The Field Museum reopens July 24 with new safety protocols in place, including social distancing, masks and touch-free ticketing.
زمینه بازگشایی موزه تاریخ 24 ژوئیه با پروتکل های ایمنی در محل از جمله اجتماعی فاصله و ماسک و تماس رایگان فروش بلیط.
حسن نیت ارائه میدهد این زمینه موزه

در همان زمان هر موزه به آماده پاسخگویی و به عنوان دستورالعمل تغییر با یو پی اس و فراز زندگی در COVID-19 موارد و یا در خانه شیوع این بیماری کشف شده است. “متاسفانه که بخشی از واقعیت در حال حاضر گفت:” جان مک کینون مدیر اجرایی المهرست موزه هنر.

در اینجا برخی از نکات برجسته نمایشگاه که هستند و یا به زودی خواهد شد در نمایش به موزه ها راه اندازی مجدد و یک نگاه آنچه که به تعویق افتاده است:

بازگشایی نمایشگاه:

El Greco (Domenikos Theotokopoulos). “A Boy Blowing on an Ember to Light a Candle (El Soplón),” about 1570. | Colomer Collection, Madrid. Courtesy Art Institute of Chicago
ال گرکو (Domenikos Theotokopoulos), “یک پسر باد در یک اخگر به نور شمع (ال Soplón)” حدود 1570.
Colomer مجموعه, Madrid. حسن نیت ارائه میدهد موسسه هنر شیکاگو

— تمدید از طریق Oct. 19, “ال گرکو: جاه طلبی و تمرد” (در اصل برنامه ریزی شده 7 مارس-ژوئن 21) هنر موسسه. اولین نمایشگاه عمده در 15 سال اختصاص داده شده به مشهور 16th-قرن نقاش آن شامل 55 آثار از جمله “فرض باکره” (1577-79). این نشان می دهد نگاه کنید به عنوان آن را قبل از بسته شدن اما دیگر وجود دارد تکمیلی اتهام به آن را ببینید و محدودیت قرار داده شده است که چگونه بسیاری از مردم را می توان در گالری در هر زمان.

تمدید به احتمال زیاد از طریق تابستانی 2021 (بدون تاریخ مشخص تعیین شده است), “Apsáaooke زنان و رزمندگان” (در اصل برنامه ریزی شده در مارس 13, 2020-مارس 4, 2021), میدان موزه. این موسسه اولین نمایشگاه عمده سرپرستی بومی محقق آن بر هنر و فرهنگ Apsáaooke یا کلاغ قبیله. نشان می دهد در نمایش فقط یک روز قبل از موزه مجبور شد به دلیل از Coronavirus محدودیت. دوباره باز ارائه خواهد شد و عملا هیچ تغییرات به این دلیل که موزه ویژه نمایشگاه شد و در حال حاضر مرتب کافی بازدید کننده جریان و فاصله.

Ben Pease, “Sacred Under the Cliff of Yellowstone,” is featured in “Apsáaooke Women and Warriors” at the Field Museum.
بن نخود “مقدس زیر صخره از یلوستون” در برجسته “Apsáaooke زنان و رزمندگان” در زمینه موزه.
حسن نیت ارائه میدهد این زمینه موزه

— تمدید از طریق Jan. 3, 2021, “مدرن طراحی شده توسط: شیکاگو ساده سازی امریکا” (در اصل برنامه ریزی شده Oct. 27, 2018-Dec. 2, 2019), شیکاگو, تاریخچه موزه. این نشان می دهد ویژگی های حدود 300 اشیاء از 1930s از طریق ’50s که برجسته شیکاگو نقش صنعت در محبوب کارآمد نگاه کنید. نشان می دهد برای اولین بار کوتاه به دلیل لوله های پشت سر هم و قطع شد دوباره با COVID-19 shutdown. “ما فکر می کنیم فقط آن را نگه دارید” گفت: جان Russick, موزه, معاون ارشد رئیس جمهور. “این جمعیت pleaser. مردم عاشق این هنر دکو مواد است.”

نمایشگاه جدید:

— جولای 24-Nov. 7 “فقط اتصال” موزه هنر معاصر است. موزه مطبوعات مواد توصیف آن “موقع نمایشگاه چگونه همه گیر ساخته شده است ما آگاه تر از ما تمایل به اتصال و چگونه ما بستگی دارد ما جوامع و خانواده ها برای احساس تعلق.” نشان می دهد ویژگی های محبوب و به ندرت دیده می شود آثار از وصول مجموعه توسط هنرمندان چنین به عنوان مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد جنی Holzer, کری جیمز مارشال, Francesca Woodman و رسول اکرم (ص) Zaatari.

— سپتامبر. 8-Nov. 22, “هنر در پست” المهرست موزه هنر. موزه هنر است درخواست ارسالی از کارت پستال و یا کارت های شاخص تزئین شده با متن و تصاویر است که پاسخ را در برخی از راه به Coronavirus قرنطینه و بیشتر حوادث اخیر مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. ارسالی از افراد در هر سنی با توجه Aug. 30 و آنها نمایش داده خواهد شد در موزه Hostetler گالری.

Claude Monet, “On the Bank of the Seine, Bennecourt,” 1868, is among the works in “Monet and Chicago,” now opening Sept. 3 at the Art Institute of Chicago.
کلود مونه “در بانک, Seine, بننکورت,” 1868 در میان آثار “مونه و شیکاگو” در حال حاضر باز کردن سپتامبر. 3 در موسسه هنر شیکاگو.
موسسه هنر شیکاگو پاتر پالمر مجموعه

به تعویق افتاد و نمایشگاه:

سپتامبر. 3-Jan. 18, 2021, “مونه و شیکاگو” (در اصل برنامه ریزی شده ممکن است 10-سپتامبر. 7), هنر موسسه. اگر چه با تاخیر این نشان می دهد که به نظر می رسد در رابطه بین مشهور امپرسیونیست فرانسوی و شیکاگو جمع هنر را ادامه دهید به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. چرا که بسیاری از خارج آثار برای این نمایشگاه هستند از محلی مجموعه مورفی گفت: گسترش کسانی که وام به طور قابل توجهی آسان تر از اگر آنها بودند که از دور. اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله نشان می دهد طرح اصلی در Regenstein سالن گسترش یافته و دیوار پارتیشن و میز برداشته شود.

نمایشگاه با آینده ای نامعلوم:

باز ناشناخته “ژوراسیک اقیانوس” (در اصل برنامه ریزی شده در ژوئن 12-Jan. 3, 2021), میدان موزه. این نمایشگاه از ماقبل تاریخ شکارچیان دریایی سازمان یافته توسط موزه تاریخ طبیعی لندن آمده اند به شیکاگو پس از به نمایش در بحرین, اما به همه گیر مدیرکل حمل و نقل و برنامه ریزی به هرج و مرج. “ما هنوز با محدودیت در لندن که در آن نشان می دهد که از به تصمیم می گیرید اگر یک طرح خوب برای حرکت رو به جلو” Shuler گفت. “اما در این مرحله ما فقط به روز رسانی هنگامی که ما می دانیم بیشتر است.”

دیگر موزه تاریخ بازگشایی: موزه, پخش, ارتباطات, جولای 24 و موزه علم و صنعت شیکاگو, Aug. 1.

کایل مک میلان محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im