شیکاگو آتش می میرد COVID-19 عوارض (به روز رسانی زنده)


آخرین

شیکاگو آتش می میرد COVID-19 عوارض

Mario Araujo Chicago Fire Department

شیکاگو آتش نشان درگذشت سهشنبه شب پس از یک نبرد با coronavirus با توجه به Chicago Fire Department سخنگوی.

“CFD دهکدهای از دست داد یکی از خود ما به عوارض COVID-19. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا ماریو Araujo یک افتخار عضو CFD کامیون شرکت 25 گذشت در این شب” سخنگوی وزارت لری لانگفورد توییتی شنبه.

Araujo, 49 پیوست آتش نشانی در اکتبر 2003 و صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او در کامیون 25 که در عمل از موتور 102 در راجرز پارک در سمت شمال لانگفورد گفت. او اولین عضو از سازمان آتش نشانی به مرگ از ویروس.

“این غم انگیز از دست دادن تأکید جدی است که ما به عنوان یک شهر و یک ملت” Langford گفت. “CFD اعضای خود قرار داده و در راه آسیب است و بدون تردید به selflessly رعایت سوگند آنها در زمان وجود داشته باشد برای هر فرد با آنها روبرو می شوند در وضعیت های اضطراری است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از سام کلی در اینجا.


اخبار

6:18 صبح 150 نفر از coronavirus در بر داشت در 20 شهرستان دریاچه خانه های پرستاری

حداقل 150 نفر از coronavirus تایید شده است در 20 خانه های پرستاری در سراسر شمال حومه شهرستان دریاچه.

هر یک از 20 تسهیلات مراقبت دراز مدت حداقل دو مورد از COVID-19 Lake County مقامات بهداشت گفت: هر چند آنها نیست نام این امکانات است. مقامات نمی تواند رسید برای اطلاعات بیشتر به دوشنبه صبح.

تعداد Lake County خانه های پرستاری با موارد مثبت COVID-19 تقریبا دو برابر از هفته گذشته زمانی که 11 امکانات قرار دارد 62 موارد است.

همانطور که از چهارشنبه 1,044 موارد coronavirus گزارش شده بود در شهرستان لیک با مرگ و میر 23, سلامت, مقامات گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:40 a. m. ‘غریزه خود را برای اجرا به بیمار’ — اما شما نمی توانید

این COVID-19 همه گیر است که در یک خلاء است. تصادفات و صدای شلیک گلوله و می سوزد و می افتد و حملات قلبی و سکته مغزی هنوز هم اتفاق می افتد و آن دسته از بیماران هم با عجله به سطح یک مراکز تروما مانند کوه سینا در بیمارستان که در آن هر بیمار که رول در درمان باید به عنوان اگر آنها COVID-19.

“غریزه خود را برای اجرا به بیمار گفت:” ER, پرستار, Kimberly Lipetzky که فقط تحت درمان با یک مرد که تا به حال کاهش یافته است 20 فوت کردن سقف. به عنوان کادر پزشکی تمایل به او را کشف او بیمار بوده است برای یک هفته احتمالا با COVID-19 بنابراین “سپس شما باید این سطح اضافه شده.”

چه که اضافه شده سطح معنی است ؟ اگر شما می پوشند PPE — تجهیزات حفاظت فردی — برای دیدن یک COVID-19 بیمار برای بار اول شما باید نوار کردن لباس و دستکش و غنیمت و hairnets و ماسک قبل از دیدن بعدی بیمار یا در معرض خطر آلوده کردن کسی که ممکن است مرگبار بیماری. و اگر شما مناسب نیست و یک COVID بیمار به طور ناگهانی به مشکل شما قرار داده اند که در تمام PPE و سریع است.

“کسی که در زجر تنفسی. شما رو به سرعت حرکت می کند” گفت: Lipetzky. “رو به ماهی و لباس و مو را پوشش میدهد. بسیاری از آن است.”

نیل استاینبرگ بیشتر از داخل بیمارستان کوه سینا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de