شیکاگو ماهیگیری میانه ماهیگیری گزارش: گربه ماهی باس bluegill و لیکرز در گرمای تابستان

گربه ماهی باس largemouth و bluegills داخلی و دریاچه ماهی قزل آلا در دریاچه میشیگان رهبری این آلاینده خام-اف میانه Fishing Report.

رایان Lipsett توییتی عکس در بالا و این:

گرفتار یک 1.22 باس دهان بزرگ امروز و در حال حاضر وجود دارد یک bluegill در دهان خود.

@BowmanOutside

@CourtLipsett

من اعتراف من یک ضعف برای این عکس ها.

و خوش آمدید به کریستینا Petrites در استن طعمه & Tackle مرکز در Hammond, Ind., که آغاز می شود با ارائه گزارش.

ایلینوی FROGGING

غوک بزرگ امریکایی-فصل تنها اجرا می شود از طریق Oct. 15 در ایالت ایلینوی است. کیسه های روزانه هشت.

کلید یادداشت از ایلینوی DNR:

یک ماهیگیری ورزشی مجوز مورد نیاز است به برداشت bullfrogs. Bullfrogs ممکن است گرفته توسط قلاب و خط, فرفره, pitchfork, spear, تیر و کمان, دست, یا فرود net.

هیچ فرد باید برداشت bullfrogs و یا هر گونه خزنده و یا دوزیستان توسط ماهیگیری تجاری دستگاه ها از جمله, حلقه, شبکه تله یا seines و یا با استفاده از سلاح گرم, تفنگ هوا یا گاز اسلحه و یا در طول bowfishing مسابقات.

شیکاگو ماهیگیری پارکینگ عبور

پارکینگ عبور برای ماهیگیر پارکینگ نمی شود به فروش می رسد در حالی که باقی مانده لیک فرانت رسما بسته شده است.

ایلینوی رودخانه قفل

تعطیلی در درسدن جزیره مارسی Starved Rock پیوریا و لاگرانژ قفل در ایلینوی رودخانه به منظور تسهیل در تعمیرات است.

در اینجا دو منجر پاراگراف از U. s. Army Corps of Engineers:

ROCK ISLAND, Illinois – آغاز جولای 1, U. s. Army Corps of Engineers, Rock Island منطقه است به طور موقت بسته درسدن جزیره مارسی Starved Rock پیوریا و لاگرانژ قفل در ایلینوی آبراه به منظور تسهیل مورد نیاز تعمیرات و نگهداری. این تعطیلی که انجام خواهد شد به طور همزمان برای محدود کردن اثرات به جهت برنامه ریزی به گذشته از طریق اواخر اکتبر.

در طول تعطیلی هیچ عروق خواهد بود قادر به عبور از طریق بسته و قفل است. ناوبری در بقیه رودخانه بین قفل خواهد بود قادر به ادامه بدون تاثیر به سطح آب خواهد شد و در سطح نرمال در طول فصل.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد زمان بندی و جزئیات دیگر در تعطیلی.

منطقه دریاچه

Largemouth bass near Lake Zurich. Photo provided
باس Largemouth در نزدیکی دریاچه زوریخ.
ارائه شده

باس Largemouth bluegill و گربه ماهی ها سرب در آبهای داخلی به خصوص largemouth به عنوان توماس Maru ارسال شده دو روز پیش:

همسرم, اماتور, شوهر, دیروز. 4 پوند و 10 اونس باس در نزدیکی دریاچه زوریخ.

چگونه می تواند من را شامل نمی شود یک عکس از همسر و پسر عموی شوهر باس ؟

کن “Husker” اومالی ایمیل گزارش و عکس زیر:

هی دیل

در اینجا یک روکش از این هفته گذشته ماهیگیری.

منطقه دریاچه ها – باس همچنان خوب در طول شب ساعت. تگزاس تقلب قدرت کرم ها کار کرده همراه عمیق weedlines تولید شده اند خوب اعداد. رعد و برق است که نورد از طریق بیش از آخر هفته مجاز برای ماهیگیری جریان با جریان قوی. پرتاب crankbaits در طول زمان درز تولید شده در تعداد زیادی از باس.

TTYL

کن “Husker” اومالی

Husker خارج از منزل
Waterwerks ماهیگیری تیم

Ken “Husker” O’Malley with a largemouth bass. Provided photo
کن “Husker” اومالی با باس largemouth.
ارائه شده

پیت Lamar ایمیل:

سلام دیل

من گیر نزدیک به خانه این هفته-نه خیلی بیشتر از پیاده روی فاصله-بنابراین هیچ گزارش smallmouths. من نمی خواهم به هدر هر زمان رانندگی تنها به تعقیب کردن یک جریان توسط رعد و برق. Bluegills و باس بوده تعاونی در انواع مگس. برخی از bluegills-بزرگ هستند و تخم ریزی دوباره.

ملخ شروع به دریافت فعال در مراتع در روزهای آفتابی. ویسکانسین و آیووا بروک و ماهی قزل آلای قهوه ای باید توجه بسیار به زودی.

پیت

یکی از مورد علاقه من ماهیگیری خاطرات است که راه رفتن را از طریق یک آمیش کشاورز علفزار و جمع آوری ملخ و سپس ماهیگیری آنها را وزن شناور پایین کوچک ماهی قزل آلا جریان. فوق العاده ای طعمه.

BRAIDWOOD دریاچه

این خنک کننده از دریاچه ای در گوشه جنوب غربی شهرستان خواهد شد باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

زنجیره ای’LAKES منطقه

براد ایروینگ در مثلث ورزشی و دریایی در انطاکیه گفت که ماهی در حال رفتن cutbait بد بودن طعمه خزنده زالو و یا برای قرار دادن آن را به سادگی “آنها با در نظر گرفتن آن همه است.” او گفت: برخی از خوب باس سفید در حال تحصیل در ریزه اندام و بلوف; وجود دارد برخی از انواع مختلف اردک اوایل صبح در دهان از کانال های زالو و خزنده; bluegill فعال هستند بهتر است آنهایی که در عمیق تر علف های هرز خطوط باس آهسته با درجه حرارت آب بالا;

توجه داشته باشید: بررسی به روز رسانی در شرایط آب در foxwaterway.com یا (847) 587-8540.

تبصره 2: The Stratton قفل و سد بسته است روزهای دوشنبه و سه شنبه عامل روز شنبه از طریق شنبه ساعت 8 صبح تا نیمه شب.

دلوان LAKE WISCONSIN

دیو Duwe ایمیل:

دلوان دریاچه 7/20/2020 از طریق 7/27/2020

ماهیگیری همچنان فوق العاده است. تنها قرعه کشی شده شدید قایق ترافیک و انتظار طولانی برای روشن و خاموش دریاچه.

این باس largemouth چیده روی علف های هرز خطوط. هفته گذشته من گرفتار 15 ماهی بیش از 4 پوند است. من شده است با استفاده از nightcrawlers اما عمیق غواصی لنگ طعمه یا علف های هرز دستگاه کار می کنند نیز می باشد. ماهی واقع در خارج از علف های هرز لبه در 16-18 ft. از آب است. بهترین محل شده توسط بید نقطه و یا توسط باشگاه قایق بادبانی.

انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری کند شده است. بهترین عمل برای من شده است در آینده بین 6 تا 8 صبح. من شده است با استفاده از بیشتر nightcrawlers و ادم تنومند و بدقواره صید زالو در یک lindy دکل. یکی از کلیدهای برای من همچنان به نقاشی قلاب. بهترین محل شده توسط شرقی boathouse یا با براونز کانال.

شمال ماهی ماهیگیری بهبود یافته است. ماهی بزرگتر هستند در حال حاضر در لبه های بیرونی از علف های هرز خطوط. آنها بسیار قابل دسترس برای ابتلا به. من با استفاده از رسانه مکنده و یک lindy دکل. بهترین محل شده توسط Browns کانال یا خاکستری آپارتمانهای.

قرار گرفتن ماهیگیری همچنان خوب است. قرار گرفتن در حال گاز گرفتن در حدود 15 فوت آب است. بهترین روش این است که یا مستقیما پوشش در زیر قایق و یا با استفاده از لغزش bobbers. Helgrammites یا nightcrawlers شده اند بهترین طعمه. به دنبال آنها را در پایان غرب دریاچه یا آمریکایی دریایی یا پسر دیده بانی اردوگاه.

Bluegills در اواسط تابستان تند تند. ماهی حدود شش اینچ به 1 ft. کردن پایین. بهترین طعمه شده برگ کرم صید در یک لغزش bobber. به دنبال ماهی در دریاچه چمن و یا توسط Yacht Club نقطه.

موفق باشید و من به امید دیدن شما در آب است. برای راهنمای احزاب لطفا تماس دیو Duwe در 608-883-2050

DOWNSTATE

HENNEPIN-هاپر: در اینجا این است که این کلمه از تالاب ابتکار:

پارو و ماهیگیری در دیکسون پناه

Hennepin & قیف دریاچه ها در حال حاضر باز برای تابستان پارو و ماهیگیری! باز به تعویق افتاد در این سال به دلیل COVID-19 اما شما هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از دریاچه ها قبل از فصل به پایان می رسد در سپتامبر 7.

به طور معمول, این دریاچه در روزهای دوشنبه بسته شده در طول فصل تابستان به جز برای کار در روز. برای تمام دیگر پارو و ماهیگیری, قوانین, لطفا اینجا کلیک کنید.

و سپاس از شما به هر کسی که شده است به شرح زیر ویژه دستورالعمل های بهداشتی در حالی که با استفاده از این پناه مسیرهای پیاده روی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ما می خواهیم تمام بازدید کنندگان ما و مرمت کارکنان برای سالم ماندن!

EMIQUON: اساسا رفتن به راه اندازی. اطلاعات کلی در http://experienceemiquon.com/sites/default/files/LakeAccessRules.pdf.

شلبیویل: با بررسی کن ویلسون از لیتهیا راهنمای خدمات. ایلینوی جنوبی: با اتمام Jason جانز از Boneyard ماهیگیری.

GENEVA LAKE WISCONSIN

Geneva Lake bounty. Provided by Mark Kubal
ژنو دریاچه فضل.
ارائه شده

علامت Kubal messaged عکس بالا و این در روز پنج شنبه:

دریاچه ژنو گزارش: بزرگ pumpkinseed و bluegill در 8.5-10 در محدوده در حال گرفتار شدن در 16-20 پا بیش از تاپس از تخت علف هرز با کرم قرمز. ماهیگیری عمودی یا فا مصاحبه ارائه کار بسیار خوبی است. دلپذیری rockbass در 11-13 اینچ محدوده در مخلوط مناسب با آنها.

آب در دماهای در حال 79-81 درجه

من یک ضعف واقعی برای pumpkinseeds. من فکر می کنم آنها یکی از زیبا ترین ماهی بومی.

دیو Duwe ایمیل:

دریاچه ژنو 7/20/20 از طریق 7/27/20

در طول چند هفته گذشته ماهیگیری بسیار خوب بوده است و همچنان خوب با توجه به آب و هوای گرم. تقریبا تمام گونه که در آب شنا در دریاچه ژنو در دسترس هستند ،

شمال ماهی ماهیگیری منتقل شده به thermocline. این thermocline است که در حدود 30-35 ft. خروس بزرگ, صید یک lindy دکل تولید ترین عمل است. کوچک مکنده کار نه به عنوان به خوبی. کلید به ارائه یک ¾ اونس پیاده روی وزنه 18 اینچ رهبر و قلاب 1/0. به دنبال ماهی در نزدیکی فونتانا, ساحل, Cedar Point و یا در باریک.

Largemouth Bass هر دو در عمیق علف های هرز خطوط (18-20 ft) و یا کم عمق علف های هرز خط (10-12 ft.) من شده است با صید ماهی های بزرگتر و اعداد در آب های کم عمق. کم عمق, ماهی می تواند به آسانی گرفته شده در یک شات تقسیم تقلب شب خزنده. عمیق ماهی در حال ضربه یا کارولینای تقلب مارمولک یا کشیدن یک جست و خیز کردن در پایین. کدو سبز یا دانه هندوانه به نظر می رسد برای تولید بیشتر از عمل است.

قرار گرفتن ماهیگیری خوب بوده در 16-18 ft محدوده. ماهی گرفتار شده اند در فنتنا منطقه ساحل و یا توسط رنگین کمان نقطه. بسیاری از ماهی های من شده ام صید شده در nightcrawlers. لغزش bobber و minnows نیز کار می کنند. من چند قرار گرفتن در هفته گذشته بیش از 12 اینچ است.

Smallmouth باس ماهیگیری بوده است پراکنده شده است. به smallmouth باس در میان weedlines در 13-16 ft. از آب است. من شده است با ابتلا به آنها را همراه با largemouth در نزدیکی بزرگ پا, ساحل, کلمن نقطه و یا در نزدیکی چشمه ابی.

انواع مختلف اردک ماهی اقدام شده است درست است. تمام ماهی ها در حال گرفتار شدن در شب. بسیاری از آنها گرفته شده در حالی که چرخش و یا توسط lindy تقلب ادم تنومند و بدقواره زالو. بهترین زمان برای گرفتن ماهی است که بین 11 ساعت و 3:30 am. نگاه برای ماهی توسط ابی چشمه و یا در ژنو بای.

موفق باشید و من به امید دیدن شما در آب است. برای راهنمای احزاب لطفا تماس دیو Duwe در 262-728-8063.

GREEN LAKE منطقه ویسکانسین

On Monday, Mike Norris guided Kendra Frigo from Naperville to this Big Green smallmouth bass. Provided photo
روز دوشنبه مایک نوریس هدایت Kendra Frigo از Naperville به این سبز smallmouth باس.
ارائه شده

راهنمای مایک نوریس پیامک عکس بالا و ایمیل این:

ماهیگیری گزارش 07/20/2020

مایک نوریس

Big Green Lake – آب و هوا سرد و سبز درجه حرارت آب است به پایین به بالای 70, اما هر دو largemouth و smallmouth باس ماهیگیری در اینجا باقی می ماند یا ضربه از دست گزاره. ابتلا به باس در آفتابی و windless روز یک کار در حال پیشرفت است. اضافه کردن پوشش ابر و نسیم و گاز است. من هنوز مشغول جست و خیز کردن و پلاستیک combos همراه weedlines و همچنین تگزاس تقلب کرم ها تحت piers. انواع مختلف اردک ماهی فعال باقی می ماند در اوایل و اواخر روز با ریسندگی و خزنده مهار trolled در 15 – 18 ft آب بیش از بالا, عمیق, تخت علف هرز. شمال ماهی فعال هستند در 30 – 35 ft آب می باشد که می تواند با شکلات و یا پمپاژ minnows.

فاکس لک – انواع مختلف اردک ماهی نیش می زنند خوب است در crankbaits trolled بیش از عمیق حوضه دریاچه. Walleyes نیز گرفته شده در اواخر شب خاموش بعضا با استفاده از زالو و لغزش bobber. Bluegills فعال هستند فقط خاموش بعضا در مورد در هر نقطه که شما بروید در دریاچه. پایک ماهیگیری باقی مانده در دولت منطقه و کوزه. باس Largemouth در حال گاز گرفتن skirted jigs صید در داخل و اطراف عمیق weedlines.

گوشی من در 630-842-8199 به کتاب هدایت سفر ماهیگیری و یا با من تماس بگیرید از طریق وب سایت من در www.comecatchsmallmouth.com

HEIDECKE دریاچه

سابق خنک کننده دریاچه در نزدیکی موریس باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

کانکاکی رودخانه

Kankakee River smallmouth bass. Provided by George Peters
کانکاکی رودخانه smallmouth باس.
ارائه شده توسط جورج Peters

جورج پیترز ایمیل عکس بالا و این:

سلام دیل [کانکاکی] و تنها با fishable قبل از باران های اخیر. بازگشت به ماهیگیری در نزدیکی ساحل که در آن آب پاک ، آهسته مشغول به کار دستگاه در سیاه و سفید را دریافت کنید برخی از ماهی خارج از زمان. G. Peters

دریاچه ایری

Larry Jennings with the bounty of Lake Erie walleye. Provided photo
لری جنینگز با فضل دریاچه ایری انواع مختلف اردک ماهی.
ارائه شده

دریاچه ایری نگه می دارد و نورد به عنوان لری جنینگز messaged:

آخر هفته بزرگ در دریاچه ایری آهسته شنبه اما باد تا روز شنبه که شد تفاوت

اینجا را کلیک کنید برای اوهایو DNR گزارش.

لیک فرانت

این لیک فرانت باقی مانده رسما بسته شد اما مردم در حال انجام بسیاری از چیزهایی که در lakefront از جمله ماهیگیری با راه رفتن یا دوچرخه سواری در. ماهیگیر پارکینگ می گذرد نمی شود به فروش می رسد در حالی که باقی مانده لیک فرانت رسما بسته شده است.

سروان. باب Poteshman از سردرگمی منشور گفت که از شیکاگو “لیکرز دیدنی و جذاب هستند” در اطراف خراب و در 95-100 پا ماهیگیری Spin-و-گلس در پایین. او گفت: “شده است وجود دارد برخی از دیکتاتورها از جمله 28-رطل.” از نقطه شمال وجود دارد برخی از coho های گاه به گاه steelhead و اما عمدتا دریاچه ماهی قزل آلا; اما هر روز “یک معامله متفاوت با آب tempeatures در حال تغییر است.”

سروان. اسکات ولف ایمیل:

سلام دیل

ماهیگیری از پورشه همچنان انجام شود خوب است. با وجود تعداد زیادی از شمال و شمال شرق وزش ماهی نمی, حرکت, بسیار, اگر چه وجود دارد قطعا کمتر baitfish در این منطقه است.

عمق 75 تا 125 هر دو شمال و جنوب از بندر شد در مورد به همان اندازه خوب است. اساسا برای دریاچه ماهی قزل آلا 50 پا به پایین با استفاده از جیمی پرواز Mo سکوهای پشت 0 Luhr-Jensen داجرز یا بزرگ chinook اندازه فليس یا قاشق کوچک در جنگجو XL و بال بال زدن اندازه در downriggers یا غواصان. تنها چیزی که آنها نمی خواهید به ضربه بزرگ بود مگنوم قاشق.

برای coho و steelhead جیمی پرواز در مروارید سبز Scotty و سبز/سیاه و سفید دیوانه وار الگوها و جنگجو XL و بال بال زدن در نارنجی/زرد الگوهای مانند جامائیکا طلوع Steelhead آب نبات و نارنجی قاتل بالاتر از 50 فوت در غواصان downriggers leadcore و مس خطوط در زمان ماهی. 30 به 50 فوت کردن بهترین.

وجود دارد قطعا کمتر طعمه اطراف و این کاهش ماهیگیری ، ما هنوز موفق خوب جلب و تعداد زیادی از بازدید کنندگان. وجود دارد مقدار زیادی از غرب باد در هوا و من امیدوار هستم این را بیشتر طعمه به عقب و همچنین باعث chinook و تعداد بیشتری از steelhead را به ما می آیند.

سروان. اسکات ولف

مدرسه ماهی منشور
schooloffishcharters.com
630-341-0550

LaSALLE دریاچه

خنک کننده دریاچه در جنوب سنکا باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

مدیسون لکس ویسکانسین

اینجا را کلیک کنید برای به روز رسانی از D&S طعمه.

MAZONIA

دریاچه ها باز هستند و روزانه برای ماهیگیری 6 صبح تا غروب آفتاب است.

شمال ویسکانسین

Kurt عدالت در Kurt جزیره فروشگاه ورزشی در Minocqua ایمیل:

زن و شوهر تند و زننده طوفان در آورده کولر آب و هوا و افت سطح دریاچه temps. نه به اندازه کافی برای هر گونه تغییرات شدید در ماهیگیری اما به مراتب راحت تر برای ماهیگیران تفننی و امن تر برای ماهی گرفتار و منتشر شد.

Largemouth Bass: بسیار خوب – تنها نیش است که واقعا چقدر از ضربه شده است بالا-آب نیش و که نکرده اند و نیمی بد است. مورد علاقه باس تکنیک های هرز ماهیگیری تمام شده است کار به خوبی با نمونه های حواس پرت Worming سخت به ضرب و شتم. بسیاری از عمل و به طور کلی اندازه.

Smallmouth باس: خوب-خیلی خوب – بهترین عمل در امتداد خارج از لبه های هرز از علف شاخی در 14-18′. ند سکوهای تاپ اما افت shotting فقط به عنوان موثر است.

Bluegill: خوب-خیلی خوب – راه اندازی بیش از کلم تخت در عنوان کمی تا 6′ به علف شاخی در 18′. قرعه کشی اونا در محدوده کوچک استفاده عنکبوتی که تار میتند و سپس راه اندازی کوچک شناور با مینی-کنه های کوچک زالو یا کرم.

شمال ماهی: خوب-خیلی خوب – کولر دماهای کمک کرده اند بهبود عمل است. کار عنکبوتی که تار میتند طعمه پچ پچ طعمه سراسر کلم آپارتمان بهترین. کوچکتر مشک گلایدر طعمه نیز خوب است.

مشک: خوب – ماهیگیران تفننی گزارش خوب عمل در شیاردار باک دم نرم و دم گلایدر. چند ماهیگیران تفننی هنوز هم به خوبی انجام می دهند بر روی مکنده نگه داشتن طعمه زنده کردن 10-12′ برای کمک به حفظ این مکنده زنده!

Crappie: خوب – الگو تا میان بالا باریک برگ کلم. سوسک کوچک چرخش 2″ چرخان دم و 1/32 اونس jigs با مو و یا زرق و برق دار تولید اسلب از 11-13″.

سوف زرد: خوب-نمایشگاه – هنوز بسیاری از مردم با هدف قرار دادن. کسانی که باید متوجه شده قطره از عمل با سرد کردن. دست خوش پیشامد میشه Lindy سکوهای baited با ½ خزنده یا نرم پوسته خرچنگ بیش از 16-20′ sandgrass بهترین برای ماهی های بزرگتر (10-12″)

انواع مختلف اردک ماهی: نمایشگاه-خوب – عمیق سنگ کوهان با استفاده از redtails کامل خزنده یا بزرگترین زالو در دسترس است. اوایل هستم jigging کلم آپارتمان منجر به آب های عمیق موثر است.

طوفان آورده تاخیر به سطح داغ دماهای که بسیاری از آنها را به اواسط دهه 70 پس از ضربه اوج به اواسط دهه 80 است. کمی کمتر لذت قایق ترافیک قرار داده است بیشتر ماهیگیران تفننی در آب است.

زالو هنوز یک کم عرضه بالا و تقاضا طعمه. معمولی برای این طعمه را آهسته به تله به عنوان آب گرم بیش از حد. امیدوارم این هفته با کولر دماهای را بیشتر به تله.

Kurt عدالت

Kurt جزیره, ورزشی, فروشگاه
Like us on FaceBook

شمال ایندیانا

سروان. غنی Sleziak در Slez را طعمه در لک استیشن پیامک:

قرار گرفتن ok برای گروه های در حال حرکت در اطراف بسیاری پیدا کردن فعال مدارس از 30 به 45 فوت آب شده است بهترین به تازگی در شرق شیرینی کار به سمت شرق میشیگان, شهرستان کودک طلایی روچ minnows تا کنون بهترین طعمه

برخی از اقدام برای trollers خارج از خندق برای steelhead در 35 تا 45 ft آب mag, قاشق, بهترین

دریایی ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا در 80 150فوت از آب گسترش باید پوشش بسیاری از ماهی های آب 50ft به پایین

گربه ماهی در شب ماهیگیری triple s stinkbait در پورتیج رودخانه پیاده روی

کریستینا Petrites در استن طعمه & Tackle مرکز در هموند ایمیل:

دیل

در اینجا آنچه که من به جمع آوری با هم برای این هفته از صحبت کردن با مشتریان و دیگر ماهیگیری صاحب فروشگاه. این اولین بار من, بنابراین من امیدوارم که آن را بیش از حد بد نیست:

~ادم تنومند و بدقواره زالو & Nightcrawlers کار خوبی برای انواع مختلف اردک ماهی در گرگ لیک. ~گربه ماهی در منطقه حوضچه در حال انجام به خوبی در cutbait, crawfish, & بزرگتر nightcrawlers.

~در لیک فرانت-قاشق, شاه ماهی, & مگس برای نور coho & شاه ماهی قزل آلا در مخلوط.

~لوتی ماهیگیری شده است بسیار قوی در crawfish, minnows, & beemoths در 28-32 FOW.

~Steelhead ماهیگیری برداشت تا نزدیکی میشیگان, شهرستان و سنت جوزف, w/ شماره خوب از ماهی گرفتار شدن در 90-100 FOW با استفاده از قاشق & شاه ماهی برای چرخش. خاموش بعضا بزرگتر Nightcrawlers & میگو در حال کار هست.

~بسیاری از دریاچه ماهی قزل آلا در 100-140 FOW در اسپین-n-گلس & مرکب.

به من بگویید چه بله فکر می کنم…

~کریستینا

برای من کار می کند و به انجمن خوش آمدید آلاینده خام-فایل MFR.

جنوب غربی میشیگان

کارکنان در مقابله با پناهگاه در بندر بنتون گفت: وجود چند steelhead مطرح اسکله; آب بدبختانه پس از لوتی کند اما وجود دارد برخی از جنوبی; چند ماهی قزل آلا در حال گرفتار شدن در 150-180 در غیر این صورت آن است که عمدتا لیکرز.

SHABBONA دریاچه

کارکنان در لیکساید گفت: گرما و کاهش ماهیگیری, اگر چه درجه حرارت آب باید کاهش یافته و به پایین 80s; گربه ماهی خوب در جگر مرغ یا خزنده در پایین و در نزدیکی علف های هرز خطوط باس گیر کم عمق در نرم پلاستیک.

سایت ساعت 6 صبح تا 10 شب Lakeside (6 صبح تا 7 بعد از ظهر) باز است با قایق اجاره (6 صبح تا 6 بعد از ظهر). Pokanoka کافه باز است روزانه 11 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه. اردوگاه فروشگاه باز است 5-8 بعد از ظهر دوشنبه-پنج شنبه ظهر-8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و از ساعت 8 صبح-ظهر یکشنبه.

ویسکانسین رودخانه

Wisconsin River smallmouth bass. Provided by Rob Abouchar
ویسکانسین رودخانه smallmouth باس.
ارائه شده توسط راب Abouchar

راب Abouchar messaged عکس بالا و این:

ویسکانسین رودخانه مریل ویسکانسین smallies هدف قرار دادن Pop R با پرهای دم. همچنین نرم پلاستیکی Craw getting گزش با وجود بالا آب پس از باران

سپس در روز سه شنبه او messaged اضافه شده گزارش و عکس زیر:

چند گونه روز امروز در الکساندر Flowage. اما آمد تا از یک گرند اسلم. نیاز است که Muskie در Senko

Doubling up on the Wisconsin River. Photo provided by Rob Abouchar
دو برابر شدن در ویسکانسین رودخانه.
عکس های ارائه شده توسط راب Abouchar

گرگ لیک

کریستینا Petrites در استن طعمه & Tackle مرکز در هموند ایمیل:

دیل

در اینجا آنچه که من به جمع آوری با هم برای این هفته از صحبت کردن با مشتریان و دیگر ماهیگیری صاحب فروشگاه. این اولین بار من, بنابراین من امیدوارم که آن را بیش از حد بد نیست:

~ادم تنومند و بدقواره زالو & Nightcrawlers کار خوبی برای انواع مختلف اردک ماهی در گرگ لیک.

. . .

به من بگویید چه بله فکر می کنم…

~کریستینا

برای من کار می کند و به انجمن خوش آمدید آلاینده خام-فایل MFR.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de