شیکاگو ماهیگیری میانه ماهیگیری گزارش: Coho, bluegill, largemouth & گربه ماهی برای تعطیلات آخر هفته

Bluegill گربه ماهی و باس largemouth در حال رفتن در آبهای داخلی در اطراف شیکاگو ماهیگیری در حالی که smallmouth باس, گربه ماهی و انواع مختلف اردک ماهی هستند تساوی در منطقه رودخانه ها به عنوان coho در دریاچه میشیگان; آن سه رشته رهبری این آلاینده خام-اف میانه Fishing Report.

آلیسون McTauge ارسال عکس بالا از یک 21.6-پوند Chinook گرفتار کردن اوانستون در 101 پا با پدرش تام McTauge و سروان. “پیچیده” لایحه.

وقتی که من برای جزئیات بیشتر این کار رو کردم (که من بعد):

تام (به تازگی بازنشسته آس macanic) McTauge…

سروان .”پیچیده” بیل…شماره 1 می داند ؟

. . .

اقامت پوشانده است. مینی

شیکاگو ماهیگیری پارکینگ عبور

پارکینگ عبور برای ماهیگیر پارکینگ نمی شود به فروش می رسد در حالی که باقی مانده لیک فرانت رسما بسته شده است.

ایلینوی رودخانه قفل

آغاز چهار شنبه, جولای 1, تعطیلی مجموعه برای درسدن جزیره مارسی Starved Rock پیوریا و لاگرانژ قفل در ایلینوی رودخانه به منظور تسهیل در تعمیرات است.

در اینجا دو منجر پاراگراف از U. s. Army Corps of Engineers:

ROCK ISLAND, Illinois – آغاز جولای 1, U. s. Army Corps of Engineers, Rock Island منطقه است به طور موقت بسته درسدن جزیره مارسی Starved Rock پیوریا و لاگرانژ قفل در ایلینوی آبراه به منظور تسهیل مورد نیاز تعمیرات و نگهداری. این تعطیلی که انجام خواهد شد به طور همزمان برای محدود کردن اثرات به جهت برنامه ریزی به گذشته از طریق اواخر اکتبر.

در طول تعطیلی هیچ عروق خواهد بود قادر به عبور از طریق بسته و قفل است. ناوبری در بقیه رودخانه بین قفل خواهد بود قادر به ادامه بدون تاثیر به سطح آب خواهد شد و در سطح نرمال در طول فصل.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد زمان بندی و جزئیات دیگر در تعطیلی.

ایلینوی FROGGING

غوک بزرگ امریکایی-فصل تنها اجرا می شود از طریق Oct. 15 در ایالت ایلینوی است. کیسه های روزانه هشت.

کلید یادداشت از ایلینوی DNR:

یک ماهیگیری ورزشی مجوز مورد نیاز است به برداشت bullfrogs. Bullfrogs ممکن است گرفته توسط قلاب و خط, فرفره, pitchfork, spear, تیر و کمان, دست, یا فرود net.

هیچ فرد باید برداشت bullfrogs و یا هر گونه خزنده و یا دوزیستان توسط ماهیگیری تجاری دستگاه ها از جمله, حلقه, شبکه تله یا seines و یا با استفاده از سلاح گرم, تفنگ هوا یا گاز اسلحه و یا در طول bowfishing مسابقات.

منطقه دریاچه

آن را در چهارم جولای آخر هفته و درست در زمان بالا نیش largemouth bass و bluegill.

Panfish at Monee Reservoir. Provided photo
Panfish در Monee مخزن.
ارائه شده

لری جنینگز messaged عکس بالا و این:

من می خواهم به ماهی سوف در دریاچه میشیگان اما اگر Monee مخزن همچنان به تولید مثل این عزیم خوبی

صحبت از Monee مخزن جنگل حفظ منطقه از شهرستان خواهد شد را آغاز کرده است Monee مخزن ماهی بزرگ مسابقه دوباره. شما نیاز به 16 و بالاتر و آن را اجرا می کند از طریق Aug. 31. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

کن “Husker” اومالی ایمیل:

هی دیل

در اینجا یک روکش از این گذشته هفته ماهیگیری.

منطقه دریاچه ها-شب نیش همچنان بهترین گزینه های بیش از ساعت صبح. کم عمق در حال اجرا cranks, senkos قورباغه ها و poppers همه خوب تولید اعداد.

. . .

TTYL

کن “Husker” اومالی

Husker خارج از منزل
Waterwerks ماهیگیری تیم

پیت Lamar ایمیل:

سلام دیل

. . .

فاکس tribs شد کمی بالا و گل آلود پرواز ماهیگیری بوده ام اتلاف وقت-بنابراین من گیر کرده به محلی برکه ها و دریاچه ها. من تا به حال موفقیت با کریکت و بزرگسالان سنجاقک الگوهای; من هدف بود bluegills اما باس به نظر می رسید به آنها را دوست دارم بیش از حد. چیزهایی که تا به حال کمی آهسته یکشنبه پس از چند روز پی در پی از حرارت بالا و رطوبت. هر آینده گردش خواهد بود و در باران و یا پس از تاریک مستقیم نور خورشید نبوده است مفید در اخیر درجه حرارت بالا.

پیت

با توجه به پیش بینی نهایی خود را پیشنهاد خوب است.

BRAIDWOOD دریاچه

Dwyane Armstrong with a big blue catfish caught at Braidwood Lake. Provided by BoRabb Williams
Dwyane آرمسترانگ با آبی گربه ماهی گرفتار در Braidwood دریاچه.
ارائه شده توسط BoRabb ویلیامز

BoRabb ویلیامز برچسب گذاشته شده توسط من از یکشنبه تفرج از جمله عکس بالا:

دیل بومن… من انداخت و برگشت 5 به همراه بیست پوند گربه ماهی آبی…. ما تنها نگه داشته 4 خواران به علاوه یک جایزه ترکیبی باس محروم

این خنک کننده از دریاچه ای در گوشه جنوب غربی شهرستان خواهد شد باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

زنجیره ای’LAKES منطقه

Bill Calvert caught and released a big muskie on the Chain O’Lakes while fishing with Capt. Joe Kieser of Musky Mob. Photo provided by Capt. Joe Kieser
لایحه کالورت و منتشر بزرگ muskie در زنجیره O’Lakes در حالی که ماهیگیری با سروان. جو Kieser از مشک و اوباش.
عکس های ارائه شده توسط سروان. جو Kieser

لایحه کالورت ایمیل عکس بالا و این:

سلام آقای بومن

من می خواستم به خارج شدن از خانه و انجام برخی از ماهیگیری. من خوش شانس بود در کوتاه مدت متوجه من قادر به راه اندازی یک شب سفر با سروان. جو Kieser از مشک و اوباش در فاکس لک های زنجیره ای (پنج شنبه 6-25-20). حدود 15 دقیقه پس از سروان. جو تا به حال طعمه مجموعه ما تا به حال تنها به قلاب تا شب. زمانی که این سفر آغاز شده, من به دنبال به جلو به گرفتن برخی از هوای تازه و شاید اتصال به یک مشک دار. انتظار نداشتم به قلاب به 45 incher چه ماهی زیبا. عکس گرفته شده بود جو سروان.

وی افزود:

سلام آقای بومن

فقط می خواستم برای اضافه کردن پس از یک اندازه گیری سریع و تصاویر مشک بود با موفقیت منتشر شد.

لایحه کالورت

مالک گرگ Dickson در مثلث ورزشی و دریایی در انطاکیه گفت: گربه ماهی ها یک نیش در خزنده زالو و طعمه آماده; برخی از خوب پایک در اطراف مناطق با panfish; باس در تابستان الگوهای علف های هرز و لبه های اصلی دریاچه مناطق; پیدا کردن سایه, شما باید در پیدا کردن bluegill; سعی کنید دست خوش پیشامد میشه به صورت crappie; به دنبال انتقال آب به انواع مختلف اردک ماهی.

توجه داشته باشید: بررسی به روز رسانی در شرایط آب در foxwaterway.com یا (847) 587-8540.

تبصره 2: The Stratton قفل و سد بسته است روزهای دوشنبه و سه شنبه عامل روز شنبه از طریق شنبه ساعت 8 صبح تا نیمه شب.

رودخانه شیکاگو

انتظار در Riverwalk به طور رسمی افتتاح شود. در غیر این صورت جفری ویلیامز گفت: اقدام کند بوده است.

دلوان LAKE WISCONSIN

Delavan Lake action Tuesday. Photo provided by Rob Abouchar
دلوان دریاچه اکشن سه شنبه.
ارائه شده توسط راب Abouchar

راب Abouchar messaged عکس بالا و این گزارش حدود ظهر امروز:

سلام دیل im در دلوان و weedline نیش آغاز شده است. ماهیگیری با جیم بال کینگ شولتز از فرانک برای خاطرات. Largemouth Bass hittingvweighted حواس پرت کرم و ، topwater زود است. دیدنی شرایط و نیش رفتن.

دیو Duwe ایمیل:

دلوان دریاچه 6/29/20 از طریق 7/6/20

ماهیگیری در دریاچه همچنان عالی است. آب و در نهایت گرم کردن آب و تبدیل در بسیاری از بازی ماهی. دریاچه همچنان بسیار شلوغ است و اکثر ماهیگیران تفننی موفق بوده اند.

انواع مختلف اردک ماهی است که پرطرفدارترین گونه های در حال حاضر. بسیاری از موفقیت است که از زالو یا صید در نور lindy دکل و یا جست و خیز کردن. بهترین عمق آب بوده است 18-20 ft. محدوده. تا کنون بهترین نقطه شده توسط باشگاه قایق بادبانی و یا توسط ایجاد کرد Supper club. یکی دیگر از بسیار سازنده روش برای من بوده است و مصاحبه متوسط غواصی لنگ طعمه کردن علف های هرز خط. آتش ببر شده است و بهترین الگو است.

Bluegills هنوز گرفتار شدن. بسیاری از bluegills من در هفته گذشته در 15 ft. از آب است. من بیشتر از این در حالی که تلاش برای Walleyes. عمیق تر bluegills شده اند در 15-20 ft. محدوده. مجمع پارک و یا در مقابل دلوان دریاچه مارینا در ساحل شمال به نظر می رسید مولد ترین نقاط برای من. در حال حاضر که hellgrammites در دسترس هستند آنها طعمه انتخاب. شما می توانید ماهی آنها یا با یک لغزش bobber یا خط مستقیم در زیر قایق هر دو موثر هستند. برخی از ماهی ها هنوز هم در 4-6 ft عمق. غلظت کمتر از هفته گذشته است.

Largemouth bass fishing همچنان عالی است. در روز روشن و آفتابی لبریز شدن نیش می زنند به نظر می رسد بهترین ارائه. دیگر جایگزین است خط ساحلی ساختار با آب بالا lures مانند یک chug اشکال و یا یک پاپ/R. بهترین رنگ شده کروم و یا کروم و آبی. هفته گذشته من چند بزرگ دهان در خارج از علف های هرز خطوط دست خوش پیشامد میشه زنده خزنده شب. بهترین عمق بود 15-16 فوت آب; باس مرتبط بودند با علف های هرز در شکستن.

شمال ماهی در علف های هرز خطوط. آنها شروع به حرکت به آب های عمیق تر. در پایان این هفته باید آنها را به راحتی توسط lindy چاه. بهترین عمق برای گرفتن آنها را در حال حاضر در 12-15 ft. محدوده. ساده ترین راه این است که بازیگران بزرگ و عمیق غواصی لنگ طعمه. من دوست دارم بزرگ لوتی های رنگی Wally غواص. من ماهی همه من لنگ طعمه در تک رشته, فولاد ضد زنگ. رهبر ظهر است تنها 4 تا 6 اینچ. کوچک رهبر اتحاد ذخیره مقدار زیادی از طعمه از گاز گرفته شدن ، بهترین محل شده توسط خاکستری آپارتمانهای و توسط قایق بادبانی باشگاه صید به غرب است.

موفق باشید و من به امید دیدن شما در آب است. امن و لذت بخش 4th جولای. برای راهنمای احزاب لطفا تماس دیو Duwe در 262-728-8063.

DOWNSTATE

HENNEPIN-هاپر: در اینجا این است که این کلمه از تالاب ابتکار:

پارو و ماهیگیری در دیکسون پناه

Hennepin & قیف دریاچه ها در حال حاضر باز برای تابستان پارو و ماهیگیری! باز به تعویق افتاد در این سال به دلیل COVID-19 اما شما هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از دریاچه ها قبل از فصل به پایان می رسد در سپتامبر 7.

به طور معمول, این دریاچه در روزهای دوشنبه بسته شده در طول فصل تابستان به جز برای کار در روز. برای تمام دیگر پارو و ماهیگیری, قوانین, لطفا اینجا کلیک کنید.

و سپاس از شما به هر کسی که شده است به شرح زیر ویژه دستورالعمل های بهداشتی در حالی که با استفاده از این پناه مسیرهای پیاده روی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ما می خواهیم تمام بازدید کنندگان ما و مرمت کارکنان برای سالم ماندن!

EMIQUON: اساسا رفتن به راه اندازی. اطلاعات کلی در http://experienceemiquon.com/sites/default/files/LakeAccessRules.pdf.

شلبیویل: با بررسی کن ویلسون از لیتهیا راهنمای خدمات. ایلینوی جنوبی: با اتمام Jason جانز از Boneyard ماهیگیری.

DuPAGE رودخانه

A smallmouth bass from the DuPage River. Photo provided by Brian Athern.
یک smallmouth باس از DuPage رودخانه.
ارائه شده توسط برایان Athern

برایان Athern ایمیل عکس بالا و این در روز پنج شنبه:

نهر بود و تنه آن جریان شرق به غرب و باران گل آلود آن است. DuPage مناسب و معقول بود. 2 در ، topwater از دست داد 1. رو 1 بر وزن حافظ جست و خیز کردن و دوقلو دم گراب زیر پل. صید با دوستان من جری از Joliet.

برایان

ما برنامه ریزی شده بود به نهر ماهی در روز پنج شنبه اما من تا به حال به قید وثیقه.

فاکس ریور

Fox River walleye. Photo provided by Freddy Castrejon
رودخانه فاکس انواع مختلف اردک ماهی.
عکس های ارائه شده توسط فردی Castrejon

فردی Castrejon messaged عکس فوق العاده بالا و از این روز چهارشنبه:

24 اینچ انواع مختلف اردک ماهی و انتشار در رودخانه فاکس در بتیویا IL امروز قبل از غروب آفتاب

در روز پنج شنبه در مرکز شهر ژنو مت Dlouhy messaged عکس زیر و این:

در روباه امروز! بدون وزن یا طول آن بود که پس از کار ویژه. آمار شنا طعمه در 8lb آزمون. چه یک مبارزه است. من تکان دادن

Fox River flathead. Photo provided by Matt Dlouhy
رودخانه فاکس flathead.
عکس های ارائه شده توسط مت Dlouhy

GENEVA LAKE WISCONSIN

Arden کاتز گفت: ماهی ها در تابستان خود را با الگوهای بزرگ مدارس panfish در 23-18 پا بهترین در خوشه در دو-جست و خیز کردن سکوهای; و smallmouth و largemouth در 20-22 فوت فتیش, فتیش, امتیاز ثانویه در رها کردن-عکس و یا سعی کنید در 8-12 فوت کردن آپارتمان با حواس پرت worm; آب شد 74 درجه است.

دیو Duwe ایمیل:

دریاچه ژنو 6/29/20 از طریق 7/6/20

ماهیگیری باقی مانده است بسیار سازگار است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ماهی گرفتار شدن. Covid -19 واقعا تشدید قایق ترافیک در اطراف دریاچه.

Largemouth bass fishing بسیار خوب بوده است. باس قرار داشته و در علف های هرز خطوط در 12-13 ft. از آب است. این ماهی را می توان به آسانی گرفته شده توسط هر قطره-shotting با پلاستیک سبز, کدو تنبل و چشم کبود رنگ هستند بهترین و یا توسط nightcrawlers زیرفشار با کوچک تقسیم میکنه. اوایل صبح و اواخر بعد از ظهر زمانی که دریاچه آرام بالا, آب طعمه شده اند بسیار موثر است. من ترجیح می دهم کروم و آبی chug اشکال. بهترین محل شده توسط Trinkes یا در Williams بای. بسیاری از مردم در هفته گذشته گرفتار محدودیت های خوب باس.

Smallmouth باس هنوز هم می تواند گرفتار شود. آنها در حال تبدیل شدن بیشتر عشایری. من شده اند ابتلا به آنها را در چندین نقاط و در چند عمق محدوده. من را پیدا کرده اند که در آن آنها به طور مداوم در حال تحصیل. بسیاری از باس من در هفته گذشته 15 اینچ و بزرگتر است. بهترین عمق به نظر می رسد 12-15 ft. از آب است. مکان های که دارای تولید بیشتر ماهی ها توسط Knollwood رنگین کمان نقطه و ساحل در فنتنا. هنگامی که جلبک های سبز می میرد کردن, بهترین روش برای smallmouth است کارولینای تقلب در شکستن خط. Arkie خزنده grubs یا Kalin را grubs ترین مولد. من ترجیح می دهم یک رهبر lench از حداقل 24 اینچ.

شمال ماهی ماهیگیری کند بوده است. این northerns فقط شروع به حرکت به علف هرز خط. در پایان این هفته این ماهی باید قرار داده شود و در 27 ft. علف های هرز خط. Lindy سکوهای صید با شکلات تولید خواهد شد و تمام عمل است. بهترین مکان در سمت شرق از ویلیامز خلیج و باریک.

Crappies در حال گرفتار شدن در 15 ft. آب در لنگر قایق بادبانی کنفرانس نقطه. مثل همیشه بهترین طعمه دود رنگی لوله طعمه یا لغزش bobber صید minnows. بسیاری از ماهی ها به طور متوسط 12-13 اینچ است.

سنگ باس و Bluegills هنوز گرفتار شدن در سراسر دریاچه. Nightcrawlers صید در تقسیم شات دکل تولید بیشتر از عمل است. بهترین عمق شده است 8-15 ft. از آب است. من بهترین محل شده توسط کلمن نقطه شناور به Knollwood.

موفق باشید و من به امید دیدن شما در آب است. امن و لذت بخش 4th جولای آخر هفته. برای راهنمای احزاب لطفا تماس دیو Duwe در 262-728-8063.

GREEN LAKE منطقه ویسکانسین

T.J. Zimmerman, 13, with a Big Green Lake smallmouth bass caught with a Ned Rig. Provided by Mike Norris
T. J. Zimmerman, 13, با, بزرگ, سبز, دریاچه smallmouth باس, گیر افتاد, با ند دکل.
ارائه شده توسط مایک نوریس

راهنمای مایک نوریس ایمیل:

ماهیگیری گزارش 06/29/2020

مایک نوریس

Big Green Lake – آب وضوح در بزرگ سبز است بسیار بهبود یافته و نیش است. مشتریان من در حال ابتلا به هر نقطه از 26 به 40 باس هر شش ساعت تفرج. Senkos لوله ند سکوهای dropshots و شنا کردن دستگاه در حال کار هست. با ورود آب و هوای این هفته ما در حال ورود به تابستان اوج و من به دنبال نیش همچنان قوی است. سعی کنید ماهیگیری هرز و مناطق صخره ای در 6 تا 12 فوت آب است.

فاکس لک (Dodge County) – من منتقل کرده اند بیشتر از من, راهنمای سفر به بزرگ, سبز, دریاچه, اما فاکس لک نباید نادیده گرفته شود. یک زیر متوسط رشد علف های هرز در اینجا در این سال ایجاد فرصت های ماهیگیری من را دیده اند در سال های قبل. پیدا کردن جدا شده تخت علف هرز است که ریشه گرفته اند که کلید موفقیت در فاکس لک. Walleyes, باس largemouth و شمال ماهی در حال بسته بندی به این جدا هرز در مناطق و ماهی در حال رقابت برای هر چیزی که به نظر می رسد خوراکی است. Chatterbaits هنوز هم یک انتخاب خوب است اما شنا کردن دستگاه کار می کرد از طریق submergent پوشش گیاهی شروع به تسلط بر جلب. Bluegills در حال تخم ریزی انجام می شود و می توان در یافت هرز مناطق. Crappies باید حرکت در خارج از مناطق ساحلی و در حال تعلیق در وسط دریاچه.

گوشی من در 630-842-8199 به کتاب هدایت سفر ماهیگیری و یا با من تماس بگیرید از طریق وب سایت من در www.comecatchsmallmouth.com

سبز/ماهیان خاویاری خلیج ویسکانسین

اینجا را کلیک کنید برای ویسکانسین DNR گزارش هفتگی.

لنس LaVine در Howie را مقابله در استورجن بی ایمیل این:

سلام fellas….در اینجا یک به روز رسانی سریع

ماهیگیری در دریاچه های بزرگ بسیار خوب بوده است که از اواخر با برخی از غول پادشاهان گرفتار شدن در روزانه. 90 تا 160 فوت آب شده است بهترین اعماق ماهیگیری بالای 90 پا از ستون آب. فلاشر و Howie مگس شده اند بهترین ها را برای ماهی قزل آلا اما ترکیبی از قاشق و گوشت سکوهای نیز مشغول به کار است. همراه با پادشاهان بسیار خوب تعداد رنگین کمان نیز گاز گرفتن. رنگی روشن قاشق اجرا در 30 فوت از ستون آب بوده و بهترین ها را برای که همچنین.

در جای بلند قرار دادن ماهیگیری است که شروع به رفتن در حال حاضر بهتر است که علف های هرز شروع به رشد بیشتر. ماهیان خاویاری خلیج سایر بندر کوچک ماهی خاویار و رایلی بای همه مناطق خوب را امتحان کنید. Minnows خزنده قطعات و برگ کرم ها شده اند بهترین طعمه

ماهیگیری باس است بهتر است در هفته های اخیر که ما نمیفهمد این امر پس از کمی آهسته. باس شروع به فشار کمی عمیق تر به عنوان آنها معمولا در این زمان از سال است. 8 تا 15 فوت شده است بهترین عمق از اواخر سال. بهترین طعمه شامل…Howie را خپله لوله جاسوسی طعمه senkos عنکبوتی که تار میتند طعمه و دست و پا زدن دم فقط به نام چند

با تشکر;

لنس LaVine

Howie را مقابله با
1309 Green Bay Rd
Sturgeon Bay, WI 54235
Ph: 920-746-9916

HEIDECKE دریاچه

سابق خنک کننده دریاچه در نزدیکی موریس باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

ایلینوی رودخانه

ببینید توجه داشته باشید در بالا در مورد قفل برنامه.

Illinois River bowfin. Provided by Jared Gibbs
ایلینوی رودخانه bowfin.
ارائه شده توسط Jared گیبس

جارد گیبس messaged عکس بالا از 10 پوند bowfin از یک مرداب.

کانکاکی رودخانه

جورج پیترز فرستاده نوه اش برای FOTW و افزود:

ما چندین با craws visiable پایین گلو خود را. G. Peters

او همچنین افزود:

غول پیکر لاک پشت بزرگ خوراکی ( حداقل 30″ در قطر) بزرگترین تا کنون دیده اند در ایالت ایلینوی است. 2 ft. از kkk آب. G. Peters

Kankakee River snapping turtle. Photo provided by George Peters
کانکاکی رودخانه لاک پشت بزرگ خوراکی.
عکس های ارائه شده توسط جورج Peters

او شوخی نیست که یک کشتی سنگین و کندرو.

دریاچه ایری

Seamus Hanley with a good walleye on Lake Erie. Photo provided by Joe McCartin.
سایپا Hanley با انواع مختلف اردک ماهی در دریاچه ایری.
عکس های ارائه شده توسط جو McCartin.

جو McCartin در بر داشت عالی انواع مختلف اردک ماهی اکشن است که فقط نگه داشتن در رفتن با ماهی خوب دو روز با یک ضربه روز هفته گذشته است.

اینجا را کلیک کنید برای اوهایو DNR گزارش.

لیک فرانت

رسما لیک فرانت باقی می ماند بسته شده است; با این حال بسیاری از مردم شده اند پیاده روی یا دوچرخه سواری و ماهیگیری; ماشین به طور کلی مانع از ورود lakefront. پارکینگ عبور هستند به فروش می رسد برای ماهیگیر پارکینگ.

Smallmouth bass on Calumet Harbor with Chicago skyline. Photo provided by Mike Joho
Smallmouth باس در کلومت بندر با افق شیکاگو.
عکس های ارائه شده توسط مایک Joho

مایک Joho ایمیل عکس بالا و این:

سلام دیل, صید کلومت بندر دیروز. من معمولا پارک سمت راست وجود دارد اما آمد تا کال شره از طریق قفل. کردم بارید و سمت چپ به عنوان به زودی به عنوان ما شاهد روشن. دوستان در قایق دیگر را بهتر از من دوست من گرفتن largemouths در رودخانه و بیشتر smallies در دریاچه بزرگ تر از ما. ما boated چند رابطه در مورد 3#. من عاشق ابتلا به smallmouth با خط افق زیبا در پس زمینه. نگه دارید تا کار خوب. مایک Joho

او کاملا حق با شماست در مورد خط افق در پس زمینه با smallmouth عکس.

سروان. باب Poteshman از سردرگمی در منشور وجود دارد گفت: بسیار خوب ماهیگیری برای بزرگ coho و یک زن و شوهر پادشاهان و steelhead در 50-60 فوت کردن اسکله نیروی دریایی و جنوبی; همچنین ماهی در همان اعماق کردن, Highland Park; از شمال نقطه لیکرز بهترین عمیق (150-250) و coho در نزدیک (50-70).

“خوب جامد ماهیگیری,” او گفت:. “بسیاری از خوب cohos در اطراف است که چیزی بزرگ است”

سروان. اسکات ولف ایمیل:

سلام دیل

پورشه ماهیگیری عالی بوده. محدودیت بیشتر سفر. Coho همچنان درصدر گرفتن گاه به گاه پادشاهان steelhead و دریاچه ماهی قزل آلا. پایدار آب و هوا برگزار کرده است ماهی در 50 تا 110 متر از آب.

بهترین سکوهای شد همان خط به من گزارش هفته گذشته است. تخته با دلسرد شدن وزن و در حال اجرا 00 Luhr-Jensen داجرز و جیمی فليس در Scottie یا طیف الگوهای اسلاید غواصان و منجر هسته با پر از کنده درخت داجرز با جیمی پرواز مروارید سبز, الگوهای, downriggers در حال اجرا رنگی روشن جنگجو قاشق در بال بال زدن و بال بال زدن XL در صورتی Alewife Steelhead آب نبات نارنجی قاتل و نیمه وقت با الگوهای. سیم غواصان با Musselhead مقابله با ذرت تغذیه عمومی و Smokin ماهی یا جیمی فليس در غوک بزرگ امریکایی و ورزشهای آبی.

سروان. اسکات ولف

مدرسه ماهی منشور
schooloffishcharters.com
630-341-0550

LaSALLE دریاچه

خنک کننده دریاچه در جنوب سنکا باز است روزانه 6 صبح تا غروب آفتاب است.

مدیسون لکس ویسکانسین

اینجا را کلیک کنید برای به روز رسانی از D&S طعمه.

MAZONIA

دریاچه ها باز هستند و روزانه برای ماهیگیری 6 صبح تا غروب آفتاب است.

شمال ویسکانسین

مسیحی هاو ایمیل برای Vilas County/Eagle River:

دیل

برای شنبه کاغذ در صورت نیاز;

از نیش زالو(XL بهتر است اگر شما می توانید آنها را پیدا کنید) به طور رسمی برای انواع مختلف اردک ماهی. علف های هرز لبه است که اما به شن و ماسه و یا شن آپارتمان بهترین هستند تحت یک روشن لغزش bobber حدود 1.5-2 پایین. نگاه برای فعال ماهی به عنوان آنها در حال حرکت با آب گرم. #9-10 سوف یا shiner نیرومند و درشت هیکل همجنس trolled بیش از کلم تخت از حدود غروب مصرف ماهی بیش از حد.

Crappie و bluegill بودند, گرفتار, عمیق, 14+, پا, اما آنها گرسنه بودند….یا دیوانه و اقدام سریع. هنگامی که شما گرفتن crappie در خزنده اجازه دهید به تنهایی چند محدودیت آن چیزی است که به یاد داشته باشید. برخی هنوز هم تا به حال تخم مرغ (آبشش و crappie). باس نیش چیدن کم عمق است. پلاستیک و کم عمق cranks کار خوبی است.

40+ مشک تعقیب 11″ سوف پسر من تا به قایق…..چه هیجان!! Spraking از قرار گرفتن آنها در گل و لای آپارتمان و علف های هرز مصرف کرم زالو, لوله, دستگاه تقریبا هر چیزی را که واقع شده است.

دو سفر حداقل دو برای تابستان بروید.

با تشکر از وقت شما

Muskies و بچه ها را با داستان های فوق العاده.

Kurt عدالت در Kurt جزیره فروشگاه ورزشی در Minocqua ایمیل:

به عنوان ماه ژوئن آینده به نزدیک ترین متغیر برای فیشر مردم پشت سر ما نیز می باشد. باید یک زمان ثابت در طول ماه ژوئیه به الگوی ماهی. بیشتر از همه hexogenia (mayfly است گونه) تخم, ترین ملافه به این نتیجه رسیدند و یا به پایان رساندن و آب temps به طور معمول آهسته گرم شدن شیب از اینجا. با وجود که خدا به ماهی باله, به طوری که آنها شنا کردن در مورد و لازم نیست همیشه ماندن قرار داده است. شخصا یک نیش من تا به حال در پنج شنبه بود و جمعه وجود ندارد بنابراین من تا به حال برای رفتن به جستجوی دوباره!

Largemouth Bass: بسیار خوب – داخل علف های هرز خطوط جیب در کلم. تبادل موجودی طعمه, حواس پرت کرم و 7″ قدرت کرم سبک تگزاس. پچ پچ طعمه و قبل از تقلب پلاستیکی کرم ها بیش از کلم تاپ. آن زمان مناسب برای عمل آب با استفاده از حولا Poppers Jitterbugs پلاستیک قورباغه عنکبوت و دم طعمه مانند اندازه بزرگتر Ploppers! سطح دماهای پایین 70 و بالا رفتن باید با ارائه تعداد زیادی از اوایل و اواخر آب بالا عمل است.

انواع مختلف اردک ماهی: خوب – سخت به سنجاق کردن روز به روز باید نگه دارید در حال حرکت به ماندن در…. صبح بعد از ظهر با استفاده از زالو در 1/16 اونس weedless jigs در 7-10′ کلم و علف شاخی لبه. Flowage چشم در 14-17′ چوب. شب در خارج از ساحل کوهان مصرف XL زالو, خزنده یا شکلات – پس از تاریک نیش خوب در XL زالو زیر روشن لغزش-شناور.

Crappie: خوب – کار علف های هرز در صدر 8-12 عمق با استفاده از Gapen میگو آب شیرین, 1″ چرخان دم یا کوتاه کنه زیر کوچک شناور و یا فقط “کشش” و یا “لرز” در محل. همین کار را با یک 1/32 اونس جست و خیز کردن و ماهی قنات.

شمال ماهی: خوب – اقدام در پره طعمه (bucktails یا عنکبوتی که تار میتند طعمه) پچ پچ طعمه و 4″ شنا طعمه. هنگامی که صبح عمل کند خیس کردن یک مکنده یا چوب اواخر صبح. 39 ½ “C&R در طول این هفته بیشتر گزارش از کم 30” ماهی گرفتار شدن.

Bluegill: خوب – کوچک زالو, thunderbugs کرم در shallows. ماهیگیران پرواز انجام و به خوبی با poppers در شب

Smallmouth باس: خوب – ماهیگیران تفننی کشش X-Raps, Husky پرشهای در 10-14′ پیدا کردن فعال به حالت تعلیق در ماهی. شب در اطراف اسکله و درختان در آب در آب بالا. علف شاخی لبه 12-18′ با استفاده از Z-مرد ند چاه و یا رها کردن shotting 3″ قورت Minnows.

سوف زرد: خوب ترین جای بلند قرار دادن در حالی که ماهیگیری دیگر گونه های علف های هرز از 8-12′ با استفاده از minnows, زالو, خزنده.

مشک: خوب – خوب گزارش های رسیده از ماهیگیران تفننی با استفاده از آب بالا طعمه و بزرگ, طعمه, عنکبوتی که تار میتند. هنوز چند تا از ابتلا به آسمان بر مکنده (راهنمای جیک اسمیت با 2 هفته گذشته) اما با آب با دماهای در حال افزایش نگه داشتن پمپاژ زنده ممکن است دشوار!

به نظر می رسد داغ 4th جولای آخر هفته آینده و همچنین خشک (در صورت پیش بینی می شود به اعتقاد…دوست دختر من هنوز هم معتقد است در weathermen…چه زیبا!) دماهای تقریبا به 90 درجه احتمالا نیاز خیلی زود و خیلی دیر زمان نخست با توجه به گرمای خورشید و boaters.

بزرگ و شاد 4th جولای امریکا!!

Kurt عدالت

Kurt جزیره, ورزشی, فروشگاه
Like us on FaceBook

شمال ایندیانا

جو McCartin پیامک که سایپا طول بازی به خوبی انجام شده است از شرق شیکاگو برای ماهی قزل آلا در نسبتا نزدیک است.

سروان. غنی Sleziak در Slez را طعمه در لک استیشن پیامک:

قرار گرفتن رفتن خوب خارج از سوختگی خندق فقط در خارج muddling در 25 ft آب بچه ماهی بهترین طعمه

قرار گرفتن نیز از شیرینی بی شیرینی به تن کچل فقط در غرب میشیگان, شهرستان 25 تا 35 دوباره کودک روچ و دست خوش پیشامد میشه بهترین بسیاری از خوب سوف آخرین به روز زن و شوهر

ماهی آزاد و قزل آلا همچنان جامد از غرب خندق به راست از میشیگان, شهرستان 70 به 11o ft آب ماهی بیش از همه طفره زن فليس و اواسط اندازه قاشق بهترین صید 20 فوت تا پایین و در همه جا در میان

گربه ماهی خوب در nite در sonnys stinkbait در پورتیج رودخانه پیاده روی

Steelhead در میشیگان, شهرستان peir و حمل رودخانه پیاده روی یا ضربه از دست میگو یا خزنده تحت شناور بهترین راه برای گرفتن آنها

جنوب غربی میشیگان

کارکنان در مقابله با پناهگاه در بندر بنتون گفت: قرار گرفتن در حال رفتن در 30-40 پا, شمال و جنوب از سنت جوزف; گاه به گاه steelhead ( 15 34-رطل وزن شد در صبح روز سه شنبه) این سنت جو اسکله; رودخانه بالا است; بیشتر لیکرز با چند coho در دریاچه میشیگان در 120 و عمیق تر است.

SHABBONA دریاچه

کارکنان در لیکساید گفت: ماهیگیری شده است کمی سخت تر اما گربه ماهی (طعمه در پایین) و largemouth (علف های هرز خطوط) قوی ترین گزش; وجود دارد برخی از انواع مختلف اردک ماهی در سنگ شمع و شمال شرقی علف های هرز خطوط خوب muskie گرفتار شد بیش از آخر هفته.

سایت ساعت 6 صبح تا 10 شب Lakeside (6 صبح تا 7 بعد از ظهر) باز است با قایق اجاره (6:30 صبح تا 6 بعد از ظهر). Pokanoka کافه باز هفت روز با محدود-منو takeout. اردوگاه فروشگاه باز است 5-8 بعد از ظهر دوشنبه-پنج شنبه ظهر-8 بعد از ظهر جمعه و شنبه و از ساعت 8 صبح-ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *