جدید رای گیری الکترونیکی ماشین آلات نورد شد در شیکاگو در این هفته — فقط در زمان برای رای گیری زودهنگام برای ماه آینده اولیه انتخابات.

دستگاه های صفحه نمایش لمسی مانند یک “غول اپل” و ضبط الکترونیکی اسکن از رای دهندگان رای گیری قبل از چاپ با توجه به جیم آلن شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی.

“حتی اگر آن برگه کاغذ بود آسیب دیده و از دست رفته و نابود شده و یا با دستکاری شما می خواهم نه تنها روی کاغذ بلکه تصاویر اسکن شده از همه برگه های رای بازیگران” آلن گفت: از قابلیت های فن آوری ماشین آلات.

وجود خواهد داشت در حدود 4500 جدید دستگاه های الکترونیکی در شهرستان بر اساس حوزه در 17 مارس است. اوایل رای دهندگان شروع به استفاده از ماشین آلات روز شنبه در حلقه فوق العاده سایت در 191 N. Clark سنت و زمانی که رای گیری اولیه گسترش به بقیه حوزه ماشین آلات در دسترس خواهد بود در آن محل را به عنوان به خوبی.

در علاوه بر این به استخدام متخصص امنیت سایبر و همکاری نزدیک با وزارت امنیت داخلی و FBI, the $22 میلیون ارتقاء یکی دیگر از تلاش انتخابات هیئت مدیره برای بهبود امنیت از روسیه هکرها شنود گذاشته ایلینویز’ ثبت نام رای دهندگان سیستم در سال 2016.

شیکاگو نداشته جدید دستگاه های الکترونیکی از سال 2005.

جدید دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده در طبخ حومه شهرستان در طول سال 2019 انتخابات در ماه آوریل و بقیه شهرستان در خارج از شهر امضا 31 میلیون دلار قرارداد با Dominion سیستم های رای گیری برای خود تجهیزات جدید و با توجه به جیمز Scalzitti سخنگوی طبخ منشی شهرستان.

“ماشین آلات در آستانه شکست جدی,” Scalzitti گفت. “آنها بیش از یک دهه قدیمی است و ما اساسا cannibalizing دیگر از استفاده از ماشین آلات برای تعمیر آنهایی که ما تا به حال در گردش است.”

New touch screen voting machines were recently installed at a Loop Super Site at 191 N. Clark. St.
جدید صفحه نمایش لمسی دستگاه رای گیری شد و به تازگی نصب شده در یک حلقه فوق العاده سایت در 191 N. Clark. سنت
غنی Hein/آفتاب نیوز

شهر الکترونیکی ماشین آلات از طریق رفت و سه سال تست: آنها برای اولین بار تست شده توسط یک آزمایشگاه مستقل به عنوان بخشی از دولت فدرال فرآیند صدور گواهینامه و سپس تست شده و تایید شده توسط دولت آمریکا با هیئت مدیره از انتخابات با توجه به آلن. انتخابات هیئت مدیره در ماه دسامبر و سپس فرار ساختگی انتخابات با استفاده از یک شبیه پایگاه داده به مقدماتی.

اتحادیه زنان رای دهندگان شیکاگو داوطلبان را به شهرستان حوزه های رأی گیری در روز انتخابات به درخواست قضات انتخابات سوال در مورد تجهیزات به منظور دقت اشاره کردن اگر هر گونه نیاز به بهبود است.

“تا کنون من شنیده ام چیزی که پیش بینی مبادله,” LWV شیکاگو جمهور آن Jamieson گفت. “هیئت مدیره از انتخابات انجام داده است دوره های آموزشی برای قضات انتخابات که امیدوارم مفید بوده است و کامل. ما بررسی امیدوار است برای کشف اگر وجود دارد هر چیزی از دست رفته در این آموزش به طوری که در آینده آموزش ها کامل تر.”

Chicago Election Board Spokesman Jim Allen uses a demonstration ballot to show off new touch screen voting machines at a Loop Super Site at 191 N. Clark. St.
شیکاگو انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی جیم آلن با استفاده از یک تظاهرات رای گیری برای نشان دادن خاموش جدید صفحه نمایش لمسی دستگاه رای گیری در یک حلقه فوق العاده سایت در 191 N. Clark. سنت
غنی Hein/آفتاب نیوز

رای دهندگان هنوز هم باید گزینه ای را برای بازیگران برگه کاغذ اما در حال حاضر آنها خواهد بود انتظار برای پر کردن بیضی به جای اتصال فلش.

این تغییر باعث می شود آن را آسان تر برای رای دادن تجهیزات برای محاسبه که آیا یک علامت یا لک شمارش به عنوان یک رای بر اساس بیضی را به منطقه مورد نظر, مقامات گفت.

آن را نیز به یاد بسیاری از رای دهندگان از روز جوان خود را.

“آن را یادآور برای بسیاری از افرادی که در برخورد با تست های استاندارد” آلن گفت. “پر کردن یک بیضی بسیار ساده روش برای رای دهندگان که به مدرسه رفته از 1970s.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im