شیکاگو بچه هریسون فورد احساس تماس (Call of the Wild’

اولین گفتگو با هریسون فورد در فرد و چت در سال 1990 به پایان رسیده و انتشار “برائت.” که من به یاد او پاسخ هر سوال مودبانه اما بسیار مختصر گزش صدا.

برای دهه شیکاگو بومی شده است معروف کم حرف در هنگام برخورد با رسانه ها — هر چند من فکر می کنم در برخی موارد به عنوان مثال یک legendarily ناراحت کننده در چند بخش ظاهر در “اواخر شب با دیوید لترمن” در سال 1982 به ترویج “Blade Runner” فورد deadpan طنز بود اشتباه به عنوان اهانت به میزبان و کل روابط عمومی روند.

قطع به 2020 و بر روی گوشی من بپرسید فورد چرا او کشیده فیلم جدید خود را, “تماس از وحشی.” سه و نیم دقیقه بعد او هنوز هم صحبت کردن و راحت به نقطه انداختن یک زن و شوهر از f-بمب.

چه chatterbox! من در نهایت مجبور به قطع او را بنابراین ما می تواند حرکت کند.

فورد است و راوی از “آوای وحش” که شنبه باز می شود. این آخرین در یک خط طولانی از سازگاری از جک لندن افسانه ای رمان کوتاه در مورد ماجراهای یک سورتمه حمل کردن سگ به نام باک در 1890s Klondike Gold Rush از یک سال 1923 فیلم صامت توسط Hal Roach به یک سال 1935 فیلم با بازی کلارک گیبل به یک سال 1972 چارلتون هستون در فیلم های مختلف تلویزیون پروژه های.

این زمان در اطراف به اندازه سنت برنارد/اسکاچ, سگ گله اسکاتلندی است خالص CGI ایجاد به عنوان خیره کننده غرب کانادا تنظیمات.

فورد جان تورنتون است ترد و درجا تایمر با غم انگیز داستان بازگشت. در اول یوحنا روایت به نظر می رسد مانند یک ماده از این واقعیت گفتن از باک ماجراهای — اما به عنوان جان و باک حفظ و عبور از مسیرهای مربوطه داستان تبدیل عمیقا در هم تنیده ما اطلاعات بیشتر در مورد جان.

“من خواندن این کتاب را زمانی که من در دبیرستان بود که همه از ما بود,” گفت: فورد. “من در بر داشت این کتاب قدرتمند و واقعا جالب … به عنوان یک شهر پسر بچه در حال رشد در شیکاگو به نوعی از کشیده من کن.’ و باربی من بیش از حد, اما این داستان دیگری است.”

Ba دام ادم بیکار و تنبل.

“من همیشه به دنبال چیزی متفاوت از آنچه من به تازگی انجام شده است. من همیشه علاقه مند به خانواده سینما زیرا آنها در گذشته از نسلی به نسل دیگر و من معرفی به نسل جدید است.

“دیگر شخصیت در این فیلم که علاقه زیادی به من طبیعت است. حضور طبیعت قابل لمس است حتی اگر آن را ابراز و ایجاد شده توسط کامپیوتر است.”

البته فورد تجربه بازیگری در فیلم که از ویژگی های پس از تولید جلوه های ویژه و قدمت آن به دهه 1970 — و اگر او قدردانی تکنولوژی, او می گوید: می توان آن را بیش از حد از یک چیز خوب:

“یکی از خطرات ناشی از CGI … ایجاد منظره [در آن] به شما از دست دادن مقیاس انسانی. شما می خواهید مردم را به احساس می کنید آنچه را که آنها ممکن است احساس کنید در واقعیت است.”

این است که چیزی که از دست داده می شود در برخی مگا-بودجه فیلم این روزها است ؟

“من آن را بارها و بارها مرد می گوید:” فورد. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از f—– هواپیما در آسمان در کتک کاری در گوشهای … بیش از حد بسیاری از بچه ها بد در آینده بیش از ریج. و شما فقط از دست دادن هر چیزی را در درون خود تجربه شما می تواند مربوط به شما می گویند ” من آنها را که با کامپیوتر است.’ که اتفاق نمی افتد با این فیلم است.”

حتی با تمام CGI در “آوای وحش” شما نمی توانید همه چیز جعلی. 77 ساله فورد در حال پخش است یک شخصیت است که می اندازد و طول می کشد یک پانچ یا دو می کند بسیاری از پیاده روی و در حال اجرا و فرو به یک رودخانه یخ زده برای یک حمام. آن را از لحاظ جسمی به چالش کشیدن ؟

“Nah آن یک قطعه از کیک آن را سرگرم کننده می گوید:” فورد. “وجود دارد هیچ چیز دلهره آور و یا مشکل در مورد آن. … که لذت این بازی برای من که نیمه مسائل است.”

و آن است که هنوز هم پس از این همه وقت ؟

“S— مرد من بیش از حد می شود در اینجا اگر آن را نمی سرگرم کننده است. … من در آن برای لذت از آن است. من در آن برای عاطفی ورزش و لذت از بودن در کنار افراد خلاق.”

قبل از ما خداحافظی من بگویید فورد در مورد گزارش های اخیر از رابرت Feder که مین Township High School جشن آن سال 60 پخش قدمت آن به Dec. 20, 1959 — زمانی که برای اولین بار دانشجویی صدای شنیده می شود در ایستگاه بود که از یک هری فورد کلاس 1960.

فورد می خندد با لذت و می گوید:

“خداوند متعال. که چندی پیش در یک جهان دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر