یادداشت آمده از سراسر شیکاگو در خارج از منزل.

وحشی این هفته

پل Vriend می آید از طریق یکی دیگر از شگفت انگیز, عکس حنایی مخفی در LaBagh جنگل. “این است که کوچکترین گوزن من تا کنون دیده ام فقط کمی شمالی از یک خرگوش بزرگ, هاردکور, عامل, اما,” او ایمیل فرستاده.

WOTW جشن وحشی داستان ها و عکس ها در اطراف شیکاگو خارج از منزل, اجرا می شود, ترین های هفته در دو صفحه در خارج از منزل در بخش Sun-Times ورزشی شنبه. ارسال نامزد توسط پیام در Facebook (دیل بومن) در توییتر (@BowmanOutside) و Instagram (@BowmanOutside) و یا ایمیل (BowmanOutside@gmail.com).

وحشی بار

ماهی گردهمایی

یکشنبه, ژوئن 10: جرارد Urbanozo و غارت وندل, “ماهیگیری در شناور کوچک,” دریاچه ژنو Fishing Club, 6 p. m., چک lakegenevafishingclub.com آیا زنده یا آنلاین

سالن از شهرت

جولای 8: مهلت ارسال نامزد برای سال 2020 کلاس ایلینوی, هوای آزاد, سالن از شهرت تماس (217) 785-2003 و یا رفتن به ilconservation.org.

ایلینوی مجوز/فصل

از طریق ژوئن 15: قرار گرفتن ماهیگیری در دریاچه میشیگان بسته شده است.

از طریق ژوئن 30: دوم قرعه کشی, ایلینوی, اسلحه گرم/muzzleloader گوزن مجوز برنامه های کاربردی

دیل کیسه مراسلات پستی

Odd-colored squirrel in Portage Park. Provided by Frank Girardi
عجیب و غریب-رنگی سنجاب در پورتیج پارک.
ارائه شده توسط فرانک Girardi

“این سنجاب در حال اجرا در اطراف در دوست دختر, محله, Portage, پارک, او مرا فرستاده است این تصویر. من فکر کردم شما ممکن است پیدا کردن او جالب است.” فرانک Girardi

یک: من آنها را به اندازه کافی جالب توجه به بررسی پروژه سنجاب (projectsquirrel.org/index.shtml که تا به حال این قطعه: `Sciurus carolinensis است که معمولا شناخته شده به عنوان خاکستری سنجاب, اما, فقط, مثل, مردم, آنها می توانند رنگ مو متفاوت است. برخی از آنها سیاه و برخی سفید و گاهی اوقات آنها حتی یک کمی زنگ زده و رنگ امیزی.”

45: درصد از افزایش در لاک پشت عبور گزارش در سال گذشته در ویسکانسین DNR را ویسکانسین برنامه حفاظت از لاک پشت (wiatri.net/inventory/witurtles/)

آخرین کلمه

“است که می تواند مانند یک چیز خوب به انجام, به خصوص برای افرادی که ‘نفرت’ در دو طرف طیف سیاسی. نگاهی به روز کردن و رفتن به ماهیگیری است. آرام نفس عمیق بکشید و بررسی راه های ما می تواند همه چیز را بهتر در کشور ما پس از انجام کاری مثبت در مورد آن. من می دانم آن را Fishful تفکر است.”

لوید DeGraneمورد علاقه من زمان شیکاگو عکاس اظهار نظر در Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im