یادداشت آمده از سراسر شیکاگو در خارج از منزل.

زمینه یادداشت

ریختن این هفته

در اوایل این هفته مسیحی هاو پیامک این عکس از پسرش جان, 7, با, یک, یافت ریختن شاخ. “ما نیست از ماشین برای پنج دقیقه قبل از او آن را در بر داشت” هاو پیامک. “(با عرض پوزش در مورد کلاه خود را کمی تیم لیگ) ما نیست و حتی به دنبال میریزد. من کشیده بچه ها را به دیدن اگر هر گونه علامت اولیه از مارچوبه یا morels (ندا).”

SOTW گاه به گاه توجه داشته باشید در ریختن شاخ در بر داشت در اطراف شیکاگو خارج از منزل, اجرا می شود که در خور در ویژه دو صفحه در خارج از منزل در بخش Sun-Times ورزشی شنبه. ارسال به نامزد @BowmanOutside در توییتر و یا Instagram به دیل بومن در Facebook و یا ایمیل BowmanOutside@gmail.com.

وحشی بار

شکارچی ایمنی

فهرست وقایع تا جمع آوری محدودیت سهولت.

ایلینوی مجوز/فصل

به یاد داشته باشید IDNR سایت بسته باقی می ماند.

شکار بوقلمون: شمال منطقه: فصل اول, دوشنبه, مارس 13 به جمعه, مارس 17; جنوبی منطقه, فصل دوم از طریق پنج شنبه, مارس 16; سوم, جمعه, مارس 17-آوریل 22

از آوریل 30: برنامه های کاربردی برای اقامت اسلحه گرم و muzzleloader شکار گوزن

دیل کیسه مراسلات پستی

“من یک داوطلب کتابدار در یک کتابخانه روستایی که دوست دارد در خارج از منزل و می خواهد به یاد خوانندگان که حس شوخ طبعی است که بسیار مهم است در زمان بحران. من می خواهم به نشان می دهد به عنوان داستان از `شب خرس خوردند Goombaw’ توسط Patrick McManus یا “اول من آهو’ از `آنها شلیک قایق, نمی, آنها,’ نیز توسط McManus.” نام نکردن.

یک: دیروز, مارس 11 بود و دومین سالگرد McManus’ مرگ است. او احتمالا پدر من نویسنده های مورد علاقه. McManus متعلق در خط آمریکا humorists از مارک تواین به ویل راجرز.

تعداد بزرگ

1,744: رکورد برداشت در ایالت ایلینوی جوانان ترکیه شکار (مارس 28 و 29 و مارس 4-5); آن را در صدر 2017 رکورد 1,531 دفاع کرد گرفته شد. اینجا را کلیک کنید برای خواندن یک فولر شکست.

آخرین کلمه

“در حالی که آن را سخت به تصور کنید که overstuffed, پرواز پرنده در پول ما و رئیس جمهور تریبون به جای ما در میز شام وجود دارد در واقع یک بیت از حقیقت به این شایعه.”

جیمی مهردر smithsonianmag.com رد کردن این اسطوره را که بن فرانکلین می خواستم بوقلمون وحشی به توان ملی ما پرنده. اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

File photo of a gobbler in a field. Credit: Dale Bowman
فایل عکس از پرخوری در یک زمینه است.
دیل بومن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im