پلیس شیکاگو هیئت مدیره شنیدن افسر شریک زندگی, همسر مرده را تحت عنوان ‘مشکوک’ در اوک پارک: پلیس

اوک پارک پلیس می گویند که آنها در حال بررسی “مشکوک” پس از دو وکیل — از جمله یکی که در خدمت به عنوان یک شنوایی افسر در چندین بالا-پروفایل پلیس شیکاگو سوء موارد — مرده یافت شد در خانه خود در حومه غربی دوشنبه شب.

افسران نامیده می شدند حدود 7:30 p. m. برای خوب بودن چک در داخل یک خانه در 500 بلوک از نمایشگاه اوکس خیابان در نزدیکی خیابان های شیکاگو و متوجه شد این زن و شوهر مرده در داخل اوک پارک سخنگوی دیوید قدرت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. مقامات بعد از شناسایی آنها به عنوان Thomas E. Johnson, 70 و Leslie Ann Jones, 67, زن و شوهر وکلای که مشغول به کار در شیکاگو است.

“از طرف اوک پارک پلیس, من می خواهم برای ارائه به ما تسلیت به خانواده و دوستان از خانم جونز و همسرش, آقای جانسون هر دو از آنها شناخته شده در جامعه و فراتر از آن” اوک پارک رئیس پلیس LaDon رینولدز گفت.

قدرت منتشر شد چند جزئیات در مورد مرگ و میر خود را, اما گفت مقدماتی “اطلاعات جمع آوری شده در صحنه نشان می دهد شرایط مشکوک.” رینولدز گفت: آسیب های پایدار توسط جانسون و جونز به نظر نمی رسد به خود تحمیل.

A police vehicle guards the alley of a home in the 500 block of Fair Oaks Avenue in Oak Park, where police found two dead bodies the previous night, April 13, 2020.
یک وسیله نقلیه پلیس پاسداران کوچه یک خانه در 500 بلوک از نمایشگاه اوکس خیابان در اوک پارک که در آن پلیس دو بدن مرده شب گذشته, مارس 13 سال 2020 است.
جان اونیل/آفتاب نیوز

غرب حومه مبارزه با جرایم سنگین و طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی بررسی شد. این دفتر معاینات پزشکی را منتشر کرده است جزئیات بیشتر در مورد علت و یا شیوه ای از مرگ و میر.

پیچک-لیگ تحصیل

جانسون و جونز شد شریک در قانون شرکت جانسون, جونز, Snelling گیلبرت & Davis.

جونز پیوست این شرکت در سال 1988 تاسیس توسط جانسون چهار سال پیش از آن — و تخصصی در بهداشت و درمان, استخدام, منطقه بندی حقوق مدنی و مسکن دادخواهی. او به دست آورده او مدرک لیسانس خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه ییل و MBA از دانشگاه شیکاگو است. او با حضور در دانشگاه هاروارد دانشکده حقوق و تدریس اخلاق در دانشگاه نورث وسترن را پریتزکر مدرسه قانون است.

Leslie Ann Jones
Facebook عکس
توماس جانسون
Facebook عکس

جانسون, که همچنین با حضور در دانشگاه هاروارد قانون مدرسه فعال بوده است در ایلینوی حقوقی جامعه برای بیش از چهار دهه است. او به عنوان مدیر مشاور برای شهرداری مبارزات هارولد واشنگتن, تیم ایوانز و عیسی “چوی” گارسیا.

برای هفت سال جانسون مشغول به کار با Evans — قاضی در Cook County — به اصلاحات شهرستان وثیقه سیستم که منجر به کاهش شدید در تعداد زیادی از مردم برگزار شد در زندان شهرستان قبل از رفتن به دادگاه.

“او یک متفکر و سخاوتمندانه عضو نوار که به طور معمول در آغوش بهترین ها در انسان است که او می دانست” ایوانز گفت. “او متعهد شد به انصاف و عدالت در راه است که حلقه بلندترین هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آنچه که این کشور سیستم قضایی و نظام حقوقی می ایستد.”

جانسون نیز به نمایندگی از شیکاگو سازمان مسکن برای بیش از 24 سال “در ارتباط با آن تلاش برای تبدیل آن به بزرگترین خانواده عمومی پروژه های مسکن از ویران باند-کنترل بالا افزایش می یابد به مخلوط درآمد جوامع یکپارچه هر دو لحاظ نژادی و اقتصادی به اطراف محله” با توجه به رزومه کاری خود را.

جانباز شیکاگو وکیل توماس Geoghegan کار کرده بود در مورد هر دو جونز و جانسون و گفت: هر دوی آنها به طور مداوم فداکارانه در کار خود “از دست دادن خود را به افراد دیگر حتی بدون ذکر آن است.”

“لسلی فوق العاده” Geoghegan گفت. “او فقط بزرگ است و بنابراین هوشمند, همه چیز خوار خوان.”

“تام بود فقط یک قهرمان, فداکارانه, وکیل,” او اضافه شده است. “از آنجا که او مانند یک فرد قابل توجه است و مانند یک انسان شایسته بودن چه خواهد بود سمت چپ بود فقط چه خوب وکیل او بود. او بهترین بود.”

نظارت موارد مربوط به رابرت Rialmo, Laquan مک دونالد

از سال 1991 جانسون به عنوان یک پلیس شیکاگو هیئت مدیره شنیدن افسر — عملا قاضی در موارد مربوط به سوء رفتار پلیس شیکاگو افسران.

تمام گفته او ریاست بیش از بیش از 350 اداری و انضباطی و موارد متعددی از آن بسیار بالا بود-مشخصات. آنها شامل موارد افسر سابق رابرت Rialmo که به اشتباه کشته Bettie جونز در Austin در سال 2015; Sgt. سام Cirone در میان ده ها تن از پولیس درگیر در botched تحقیقات دیوید Koschman مرگ در سال 2004 و 2011 و چهار نفر دیگر از افسران بودند که به دروغ مورد Laquan مک دونالد تیراندازی.

“تام فوق العاده بود شنیدن افسر و یک مرد فوق العاده” پلیس مدیره رئیس جمهور Ghian مباشر در بیانیه ای گفت. “همه ما در هیئت مدیره تحسین و احترام تام دانش عمیق از قانون و تعهد به عدالت. کار او از بالاترین کالیبر.

“مهمتر از همه او در چشم ما و تمام حساب های یک متفکر و مهربان و دلسوز ، ما را از دست او تا حد زیادی ما را با نماز و تسلیت به تام و لسلی فرزندان و خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im