افسر سابق پلیس شیکاگو می میرد از coronavirus (به روز رسانی زنده)


افسر سابق پلیس شیکاگو می میرد از coronavirus

یک افسر سابق پلیس شیکاگو درگذشت از coronavirus به گفته پلیس و منابع.
خورشید بار فایل عکس

یک افسر سابق پلیس شیکاگو درگذشت از coronavirus اوایل پنج شنبه.

افسر مرگ اولین بار است که در حدود 14000 نفر گروه که تاکنون بیش از 60 تایید موارد COVID-19.

موقت CPD Supt. چارلی بک شناسایی افسر به عنوان مارکو DiFranco.

“خود را قربانی تأکید تهدیدات که با آن مواجه عمومی ایمنی کارکنان است که با ماهیت حرفه خود مجاز به پناهگاه در محل پناهگاه در خانه” بک گفت: در شهرستان سالن کنفرانس خبری که در آن ملحق شد توسط شهردار لری Lightfoot و کوین و گراهام رئیس جمهور از سفارش برادرانه از پلیس.

منابع گفت 50 ساله مامور شده است با CPD از سال 1998 و اختصاص داده شد به بخش مبارزه با مواد مخدر بر اساس CPD را هومن مربع امکانات.

بک گفت: مرحوم افسر در پشت برگ دو کودکان سنین 7 و 10 و دارای یک برادر است که در یک CPD افسر. مرحوم افسر خانواده و همچنین به عنوان برادر خود را در قرنطینه بک گفت.

Fran Spielman و سام چارلز کامل گزارش.


12:08 p. m. YMCA برای بازگشایی به عنوان اورژانس مهد کودک گزینه برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ

YMCA از شهر شیکاگو اعلام کرد که از آن خواهد شد بازگشایی دو تا از امکانات آن به ارائه اضطراری مهد کودک ضروری کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

Y را بازگشایی آن ایروینگ پارک محل و Buehler YMCA در پلتین به عنوان مراکز مراقبت از کودکان. امکانات باز خواهد شد از 6:30 صبح تا 7:30 p. m. برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان به رها کردن فرزندان خود هستند.

یک روز از مهد کودک در Y هزینه خواهد شد $60 در هر کودک که به پوشش هزینه صبحانه و ناهار و شام و میان وعده برای کودک و همچنین پرداخت کارکنان. این برنامه اجازه خواهد داد که برای برخی از furloughed YMCA کارکنان برای بازگشت به کار.

به منظور حفظ امکانات تمیز و امن Y می گوید: از آن خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل در نظر گرفتن متوسط هر فرد از ورود به ساختمان خود را محدود به گروه های بیش از 10 نفر در هر اتاق و تمیز کردن عمیق هر یک از سایت های شبانه.

خانواده های علاقه مند به این سرویس را تشویق به ثبت نام جلوتر از زمان آن را به عنوان خواهد شد در اول بیا اول خدمت اساس.

برای اطلاعات بیشتر YMCA سایت.

کارولین Hurley

11:40 a. m. دانشگاه ایلینویز و دانشگاه لویولا انجام خواهد شد و تمام تابستان 2020 دوره های آموزشی از راه دور

دانشگاه ایلینوی در اوربانا-شمپین و دانشگاه لویولا اعلام کرد که آنها انجام خواهد شد و تمام تابستان 2020 کلاس های آنلاین در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

لویولا اعلام ساخته شده در ایمیل به دانش آموزان و کارکنان در تاریخ 30 مارس در حالی که از U. I. هشدار دانشجویان و کارکنان در روز پنج شنبه.

در یک پیام, دانشگاه, جامعه, U. I. گفت: “ما می دانیم که این تصمیم در مورد دوره های تابستانی ممکن است تولید اضافی سوال در مورد تابستان, پژوهش, برنامه, سفر, مسکن, حوادث کار از راه دور پروتکل ، ما آماده هستند تا به کسانی که تصمیم گیری در این زمان اما به عنوان به زودی به عنوان ما در حال آماده به شما اطلاع داده خواهد شد.”

کارولین Hurley

11:17 صبح کنوانسیون ملی دموکرات ها است به تاخیر افتاده است از ماه ژوئن تا اوت

در صبح روز پنج شنبه در کنوانسیون ملی دموکرات کمیته اعلام کرد که حزب ملی کنوانسیون خواهد بود به تعویق افتاد هفته اوت 17. آن را هنوز هم برگزار می شود در میلواکی است.

در بیانیه ای آنلاین, جو Solmonese مدیر عامل شرکت کنوانسیون ملی دموکرات کمیته گفت: “در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار به طوری که ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق ميشود.”

اینجا بیشتر بخوانید.

11:05 صبح شهر دوم برنامه livestream تریک نشان می دهد بازیگران housebound duos

دومین شهر شیکاگو 60 ساله warhorse از تریک و طرح کمدی است فرو بردن به زندگی می کنند جریان تئاتر این هفته در حالی که تئاتر تعطیل هستند.

اولین عملکرد “تریک حزب خانه” برنامه ریزی شده است برای 7 p. m. روز شنبه و بینندگان را دعوت به تماشای در زوم به صورت رایگان ثبت نام اینجا را.

Darel Jevens بیشتر در مجازی عملکرد در اینجا.

9:24 a. m. حقوق مدنی وکیل مدافع راه اندازی چالش قانونی به زندانیان در خطر ابتلا به کروناویروس

Pontiac Correctional Center
پونتیاک مرکز تادیبی در پونتیاک بیمار. فایل عکس.
AP فایل

حقوق مدنی وکیل مدافع راه اندازی هماهنگ با چالش قانونی دوشنبه به تقاضای سویفت انتشار ایلینوی زندانیان آسیب پذیر به کروناویروس و متهم رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و دیگر رهبران دولت از قرار دادن عموم مردم در خطر است.

این تلاش شامل یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ روز پنجشنبه در دادگاه فدرال نامگذاری پریتزکر و غارت Jeffreys, مدیر اداره ایلینوی اصلاحات به عنوان متهمان. ده IDOC زندانیان عنوان شاکیان به طرح دعوی در دادگاه.

“به طور موثر جلوگیری از ادامه گسترش COVID-19 عفونت در زندان جوامع دولت باید گام های فوری برای آزادی کردند و یا انتقال به صفحه اصلی بازداشت همه که واجد شرایط بر اساس قانون و به خصوص کسانی که در حال سالمندان و پزشکی آسیب پذیر” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

خبرنگار جان Seidel کامل داستان را در اینجا.

8:44 a. m. A رکورد 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج کوه

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — دو برابر یک رکورد مجموعه فقط یک هفته قبل از آن — نشانه آن است که اخراج هستند تسریع در میان coronavirus.

خیره کننده گزارش روز شنبه از وزارت کار نشان داد که کاهش شغل در حال نصب در مقابل افت اقتصاد در ایالات متحده و خارج از کشور است که مسلما غرق شده را به یک رکود اقتصادی شدید به عنوان کسب و کار در سراسر جهان.

این رقم در هفته گذشته بسیار بالاتر از رکورد قبلی از 3.3 میلیون نفر گزارش شده برای هفته گذشته است. صعودی اخراج منجر شده بسیاری از اقتصاددانان به تصور به عنوان بسیاری از 20 میلیون مشاغل از دست رفته در پایان ماه آوریل است. نرخ بیکاری می تواند سنبله به عنوان بالا به عنوان 15 درصد در این ماه بالاتر از رکورد قبلی 10.8% مجموعه در طول یک رکود عمیق در سال 1982.

بیشتر بخوانید درباره آخرین بیکاری اعداد در اینجا.

6:55 صبح خزانه Dept. معکوس دوره: امنیت اجتماعی گیرندگان نمی خواهد نیاز به فایل مالیات برای COVID-19 محرک چک

وزارت خزانه داری در یک سوئیچ برداشته موانع در شب چهارشنبه پاکسازی راه را برای افرادی که زندگی می کنند از امنیت اجتماعی — و نه فایل فدرال مالیات بر درآمد بازگشت به واجد شرایط برای $1,200 پرداخت که پرداخت به COVID-19 نجات قانون.

کسانی که زندگی خود را تامین اجتماعی و یا راه آهن بازنشستگی پرداخت – بسیاری از شهروندان ارشد با خارج و درآمد – لازم نیست برای فایل فدرال مالیات بر درآمد بازگشت.

IRS در اوایل این هفته گفت: غیر filers را به یک فایل اساسی مالیات بر درآمد فرم به ماشه محرک مزایای.

به اندازه کافی نگرانی مطرح شد که نمایندگان با جمعه معکوس خود را.

واشنگتن دفتر رئیس لین شیرین اطلاعات بیشتر است.

6:21 صبح در اینجا که در آن CPS خانواده ها هنوز هم می توانید دریافت مواد غذایی رایگان

شیکاگو خانواده قادر خواهد بود به انتخاب کنید تا مواد غذایی رایگان برای بچه های خود را به عنوان طولانی به عنوان مدارس شهرستان تعطیل هستند با توجه به کروناویروس — اما تعدادی از مدارس که در آن وعده های غذایی در دسترس هستند به زودی به نصف کاهش دهد.

مدارس عمومی شیکاگو گفت: این امر تحکیم آن توزیع مواد غذایی تلاش است که در حال حاضر ارائه 2.8 میلیون وعده های غذایی به تمرکز در مدارس است که دیده می شود بیشترین تقاضا است.

شروع دوشنبه اولین روز از CPS’ رخصتی بهار, رستورانی کارگران دست از غذا در 136 مدارس از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر از طریق پنج شنبه. کارکنان داده خواهد شد و این روز برای جمعه.

خبرنگار نادر عیسی بیشتر است. جزئیات کامل خود را گزارش و بررسی لیست کاملی از گرفتن-و-رفتن-غذا سایت.


موارد جدید

  • یک افسر سابق پلیس شیکاگو درگذشت از COVID-19 اولین بار در حدود 14000 نفر گروه که تاکنون بیش از 60 مورد تأیید از coronavirus.
  • علی Wentworth همسر GMA لنگر جورج Stephanopoulos دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
  • پیانیست جاز الیس مارسیاس جونیور ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله که شامل مشهور مجری پسران Wynton و برانفورد سالگی پس از مبارزه با پنومونی در آورده با کروناویروس جدید, یکی از پسران خود گفت: اواخر روز چهارشنبه.
  • یک کارمند بیشتر در Cook County, مدار دادگاه منشی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بالا بردن تعداد موارد در دفتر به 12.
  • نوازنده آدم شلسینگر از بنیانگذاران گروه چشمه Wayne و امی برنده برای کمک های خود را به تلویزیون “دیوانه, دوست دختر سابق” مرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus عوارض.
  • یک یادآوری شهردار لری Lightfoot چهارشنبه اعلام کرد که برای اولین بار در شهرستان کارمند مرده است از coronavirus. او را شناسایی کارمند یا بخش که در آن قربانی می کرد.

10:55 صبح قهرمان عبادت ستاره COVID-19 آزمون تامی جان عمل جراحی و نقش ما در آن

یکی ثابت در طول همه گیر شده است, مشاهیر دسترسی به COVID-19 تست هنگامی که مردم عادی با علائم شده اند قادر به سرفه های خشک راه خود را به آزمون. شیکاگو سان-تایمز روز شنبه در مورد یک مرد فقیر که تا به حال عوارض جدی برای 15 روز و هنوز هم نمی توانستم تست شده برای ویروس. در یک نقطه, او تا به حال برای کنسول گریه دکتر غرق وضعیت در یک بیمارستان است.

در عین حال هر روز ما از تمام تیم ها در حال آزمایش پس از یکی از ورزشکاران قرارداد coronavirus.

بازیکنان بیس بال هنوز خود تامی جان عمل جراحی حتی به عنوان اعمال جراحی الکتیو در بسیاری از مکان ها ممنوع شده است.

چرا از آن است که افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای به نظر می رسد به دریافت درمان ترجیحی?

جزئیات ریک Morrissey کامل ستون به پیدا کردن او را.

6:34 a. m. ما نمی توانیم اجازه می دهد ترس برای رفتن ویروسی و ساییده شدن ما آزادی های مدنی

که می آید برای اولین بار در طول یک بیماری همه گیر: آزادی شخصی و یا عمومی سلامت ؟

به عنوان سام چارلز و فرانک اصلی گزارش در چهار شنبه شیکاگو سان تایمز یک بحث بیش از آن که سوال خیلی از بازی این هفته در سمت غرب که در آن افسران پلیس در روز سه شنبه مقرر شد تا برای بررسی شناسه از همه از جمله ساکنان محلی که وارد بلوک های شناخته شده برای باند تجمعات.

دقیقا چرا پلیس این کار را انجام?

زیرا این شهر می ترسید که باز هوا بازارهای مواد مخدر اجرا شده توسط باندهای — کسانی که فروش هروئین, کوکائین و مانند آن در گوشه و کنار خیابان — می تواند تبدیل شدن به حتی قوی تر از آهن ربا برای تفنگ خشونت میان رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش — در حالی که به طور همزمان تبدیل شدن به نقاط داغ برای گسترش COVID-19.

این بیمار توصیه پلیس تاکتیک کاملا نشان می دهد که نوع تهدیدات به ما آزادی های مدنی است که محصول تا هر زمان که ملت ما در مبارزه با بحران. ما شاهد آن پس از 9-11 حملات. ما شاهد آن در حال حاضر طول coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات بیشتر از the Sun-Times هیئت تحریریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de