شیکاگو افسران پلیس دستور به محدود کردن دسترسی به چندین سمت غرب بلوک های شناخته شده برای فروش مواد مخدر

برخی از افسران پلیس شیکاگو روز شنبه مقرر شد تا برای بررسی شناسایی هر کسی که می خواست وارد چهار تاریخی خشونت طرف غرب بلوک در تلاش برای tamp پایین باند تجمعات.

بر اساس دستور صادر شده توسط Harrison منطقه Cmdr. دارل اسپنسر تنها افرادی که زندگی در آن بلوک خواهد بود قادر به آنها را وارد کنید.

چندین افسر پلیس گفت: آنها مردد به دنبال آن سفارشات را از نگرانی که بخشنامه شد و نه قانون اساسی.

“من نمی خواهم به در یک دادگاه شش ماه از هم اکنون به خاطر کسی که با یک دوربین فیلمبرداری تصمیم به شکایت همه ما” یک افسر گفت.

“در اصل ما در حال نشان دادن یک پلیس حضور, اما که در آن است.”

در مناطق دیگر Harrison منطقه که در آن منظور نشده بود در محل — از جمله یک کشش از خیابان های شیکاگو — فروشندگان مواد مخدر بودند آشکارا فروش به مشتریان به عنوان ماشین پلیس سوار توسط.

پلیس شیکاگو سخنگوی آنتونی Guglielmi گفت: منظور ساخته شده بود در تلاش برای مختل کردن این منطقه باز هوا بازارهای مواد مخدر خواهد بود و در اثر باقی می ماند تا زمانی آن را به عنوان مورد نیاز است.

به گفته پلیس و منابع افسران از Harrison منطقه و واحد های دیگر که بر اساس هومن میدان پلیس مرکز گفته شد به مانیتور زیر بلوک که دارای سوابق باند و مواد مخدر فعالیت:

از 3900 بلوک غرب ون بارن خیابان; 200 بلوک جنوبی اسپرینگفیلد خیابان; 1100 بلوک از شمال مانتیسلو خیابان و 3800 بلوک غرب Gladys خیابان.

“پس 89 پراکندگی سفارشات در 011th منطقه در روز دوشنبه به تنهایی در این بخش به طور موقت بسته برخی از خیابان ها به عنوان بخشی از یک استراتژیک و بهداشت عمومی تلاش برای اخلال در باز هوا بازار مواد مخدر در منطقه و جلوگیری از تجمع بیش از حد مردم” Gugliemi در بیانیه ای گفت. “در طول این زمان تنها شهروندان ساکن در خیابان مجاز به وارد کنید در حالی که دیگران در حال هدایت به مسیرهای جایگزین.”

اد Yohnka سخنگوی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایلینوی گفت: منظور “افزایش قانون اساسی نگرانی در مورد محدود کردن جنبش مردم و نیاز مردم به “نمایش مقالات’ به سفر در شیکاگو است.”

“اگر CPD است که پرداختن به رفتار مجرمانه وجود دارد راه های دیگر برای پرداختن به این نگرانی ها و بدون پرسیدن هر فرد [به] نشان دادن یک کارت شناسایی خود را وارد کنید و خود بلوک” Yohnka اضافه شده است. “ما در زمان بحران بهداشت عمومی باید استفاده نمی شود به عنوان پوشش برای سنگین دست پلیس هدف قرار دادن جوامع از رنگ است.”

حدود 1:30 بعد از ظهر سه شنبه دو یونیفورم افسران نشسته در یک SUV پلیس است که مسدود کردن بود رو به مشرق ترافیک در پولسکی جاده در نزدیکی ون بارن خیابان. افسران کاهش یافته است به صحبت با یک Chicago Sun-Times خبرنگار زمانی که از آنها خواسته شد که چگونه بسیاری از مردم آنها متوقف شده بود به درخواست برای ID.

از 3900 بلوک غرب ون بارن خیابان برای سال بوده است یک مواد فروش محل برای یک جناح از چهار گوشه زرنگ باند خیابان. دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در بلوک حدود 9:30 p. m. روز شنبه. این منطقه در حدود 200 بلوک جنوبی اسپرینگفیلد خیابان نیز در قلمرو ادعا توسط چهار گوشه زرنگ.

در 25 مارس — یک روز که در آن 12 نفر به ضرب گلوله کشته شدند سراسر شهر بود با وجود اقامت در خانه سفارش — یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و زخمی در 1100 بلوک از شمال مانتیسلو خیابان. و در اواخر ژانویه 16-year-old boy شد در میان سه نفر به ضرب گلوله در 3800 بلوک غرب Gladys خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de