یکشنبه, نوامبر. 3, 2019, نیست, این اولین بار پلیس شیکاگو Sgt. مایک Nowacki یک زندگی را نجات داد.

“این است که من فکر می کنم من چهارم صرفه جویی در زندگی جایزه سوم یا چهارم” Nowacki گفت: پاسخ دادن به یک سوال مباهات.

CPD SWAT واحد عضو است برخورد با زخم گلوله اقدام به خودکشی — اما او گفت: صرفه جویی استفانی Inglesby زندگی در اواخر سال گذشته بود که شیرین ترین لحظه است.

“نوامبر 3rd, وقتی که من ملاقات استفانی است که احتمالا بهترین چیزی که من تا کنون انجام داده ام در زندگی حرفه ای من” Nowacki گفت: در گفتگو با خبرنگاران سهشنبه پس از دریافت جایزه از پلیس شیکاگو بنیاد یادبود.

Stephanie Inglesby hugs Chicago Police Sgt. Mike Nowacki before the start of a during a news conference at the Chicago Patrolmen’s Federal Credit Union, Tuesday morning, Feb. 11, 2020. Nowacki was honored by the Chicago Police Memorial Fund for saving Inglesby’s life last year while running the Hot Chocolate 15k in full gear.
استفانی Inglesby آغوش پلیس شیکاگو Sgt. مایک Nowacki قبل از شروع یک جریان یک کنفرانس خبری در شیکاگو Patrolmen فدرال اعتباری اتحادیه های صبح سه شنبه, فوریه. 11, 2020. Nowacki شد که پلیس شیکاگو صندوق یادبود برای صرفه جویی در Inglesby زندگی در سال گذشته در حالی که در حال اجرا شکلات داغ 15k در دنده کامل.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

این ممکن است یک داستان آشنا: Nowacki شد آن مرد در حال اجرا موسسه خیریه شکلات داغ 15K و لباس پوشیدن و در 50 پوند از تیم SWAT دنده. او می خواهم برنامه ریزی برای پیشنهاد به دوست دختر خود را افسر ارین Gubala در مسابقه تا پایان. زندگی کردم در راه است. در نزدیکی خط پایان او شنیده ام مردم فریاد برای کمک های پزشکی پس از یک سقوط کرده بود در این نزدیکی هست.

Nowacki و یک آتش نشان از ایندیانا شروع به پریدن کرد و در انجام CPR تا امدادگران و یک آمبولانس وارد شده است. حدود سه ماه بعد که زن — Inglesby — تقریبا به طور کامل بهبود و به تازگی به بازگشت به کار در فروش.

در روز سه شنبه مراسم او به نام Nowacki او “فرشته”.

“این واقعیت که این اتفاق افتاد در مسابقه شگفت زده من; برخی از نوع از قدرت بالاتر در بازی و سپس گفت:” Nowacki که مبتلا به کاوازاکی بیماری است که باعث تورم در دیواره شریان — یک بیماری است که به احتمال زیاد خواهد که او را کشته بدون Nowacki را سریع کمک. او صرف 15 روز در بیمارستان است.

“چه چیزی شما را برای من و خانواده من … من هرگز نمی تواند به اندازه کافی تشکر کنم” او گفت Nowacki.

“لذت من,” او گفت: دادن او را در آغوش بگیرید.

Nowacki تبدیل به یک بیت از یک هنرمند مشهور. او شده است در سراسر Facebook و توییتر. او به تازگی یک مهمان به همراه نامزد خود [آنها ازدواج “در سراسر هالووین”] بر Kelly Clarkson نشان می دهد.

او گفت: به دنبال تبلیغات برای خود است.

“هم تیمی های من انجام داده اند بسیاری از قهرمانانه چیز — واقعا قهرمانانه چیز — و متاسفانه به رسمیت شناخته شده برای آن در رسانه ها,” او گفت:.

تحسین به نظر می رسد متقابل است.

“او یک پرش-به-اکشن نوع پسر گفت:” شخص SWAT عضو تیم افسر مایک Pantano. “و او بسیار هوشمند — به خصوص با مسائل پزشکی. بنابراین او را که من می خواهم با من اگر من تا به حال صدمه دیده است — برای اطمینان حاصل کنید.”

Chicago Police Sgt. Mike Nowacki was honored by the Chicago Police Memorial Fund for saving a woman’s life last year while running the Hot Chocolate 15k in full gear, during a news conference at the Chicago Patrolmen’s Federal Credit Union, Tuesday morning, Feb. 11, 2020.
پلیس شیکاگو Sgt. مایکل Nowacki افتخار بود روز شنبه توسط پلیس شیکاگو صندوق یادبود برای صرفه جویی در زندگی یک زن است در حالی که در حال اجرا شکلات داغ 15k در دنده کامل.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز
Stephanie Inglesby speaks about Chicago Police Sgt. Mike Nowacki during a news conference at the Chicago Patrolmen’s Federal Credit Union, Tuesday morning, Feb. 11, 2020. Nowacki was honored by the Chicago Police Memorial Fund for saving Inglesby’s life last year while running the Hot Chocolate 15k in full gear.
استفانی Inglesby صحبت می کند در مورد پلیس شیکاگو Sgt. مایک Nowacki طی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در شیکاگو Patrolmen فدرال اتحادیه های اعتباری. Nowacki مفتخر شد برای صرفه جویی در Inglesby زندگی در سال گذشته در حالی که در حال اجرا شکلات داغ 15k در دنده کامل.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su