آن را تا به حال رخ داده است به Chicagoan Delores فردا به استماع یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد — تا زمانی که یکی از فردا مشتریان که امیدوار بود برای انتخاب به عنوان یکی از مربیان در “بزرگترین بازنده” پیشنهاد او اعمال می شود.

فردا 34 ساله و برنامه ریز رویداد اجرا می شود که غیر انتفاعی iGlow مشاوره به او گفت که مشتری او نیست به اندازه کافی بزرگ به نشان می دهد. مشتری او پاسخ داد که فردا که وزن 280 پوند, سنگین ترین در زندگی خود — قطعا بود.

بعد فردا صحبت با نمایندگان نشان می دهد و یک ماه بعد او در مکزیک جدید همراه با 11 رقبای دیگر به ببینید که چه کسی می تواند از دست دادن بیشتر وزن و تاج بزرگترین بازنده. به دو گروه تقسیم بر 12 کرده و به رقابت پرداختند و در تیم چالش های پس از آن حضور در یک وزن در که حذف کسی در هر هفته تا زمانی که فقط یک برنده باقی مانده است.

فردا از آن ساخته شده به چهارمین هفته قبل از اینکه به خانه فرستاد. که در آن نقطه او تا به حال از دست رفته در مجموع 23 پوند و آموخته برخی از چیزهایی که در مورد خودش.

“یکی از سخت ترین قطعات برای من احساسی قطعه” فردا گفت: هفته گذشته یک روز قبل از این قسمت که در آن او را به خانه فرستاد پخش Feb. 18 در ایالات متحده آمریکا شبکه. “من هرگز متوجه شدم چقدر احساسات نهفته در این. من واقعا هرگز می دانستم که چگونه استرس را متوقف خواهد کرد من از دست دادن وزن حتی اگر من در انجام کارهای درست.”

Micah Collum (left) and Delores Tomorrow and the rest of the Blue Team meet with their team trainer/coach Steve Cook (far left) during an episode of “The Biggest Loser.”
میکا Collum (سمت چپ) و Delores فردا و بقیه تیم آبی ملاقات خود را با تیم مربی/مربی استیو کوک (سمت چپ) در یک قسمت از “بزرگترین بازنده است.”
جان بریت/ایالات متحده آمریکا شبکه

بخشی از نشان می دهد سخت بود فردا گفت: با شروع اولین تیم چالش: در حال اجرا یک مایل. “من اجرا نمی,” او گفت: در قسمت اول. در واقع او تا به حال هرگز حتی یک بلوک قبل از آن روز. او آخرین فرد برای عبور از خط پایان برای تیم او. “اما من آن را انجام داد. که احساس بزرگ است.”

چه احساس خوبی بود و بدون داشتن ارتباط با دوستان ، خانواده و همکاران. “شما به معنای واقعی کلمه در یک حباب قادر به صحبت کردن با هر کسی در کنار مردم شما با زندگی می کنند.” تلفن های همراه و رایانه های مصادره شده و هیچ یک از رقبا می تواند ترک سایت. تمرکز بر روی کار کردن سالم غذا خوردن و از دست دادن وزن است.

“زمانی که شما تحت فشار قرار دادند که در حباب و شما حذف چیزهایی که شما شده اند در مقابله با — مانند مواد غذایی — نیروهای شما را به فقط به مقابله با شما. آن نیروهای شما را به مقابله با همه چیز است که شما بوده ام کور,” او گفت:.

همه چیز فردا را در طول ماه او در نشان دادن سخت بود. “اما کار واقعی آغاز شده روز من سمت چپ محوطه دانشگاه. … من در یک محیط کنترل شده است.”

آن را به چالش کشیدن برای استفاده از آنچه او آموخته بود به زندگی روزمره خود را در حال اجرا غیر انتفاعی که آماده زن جوان از رنگ برای دانشگاه و فراتر از آن. او را در جاده ها بسیاری, اقامت در هتل و گرفتن نیست به اندازه کافی خواب. “آنچه ما را در نشان دادن است و نه واقع بینانه برای زندگی روزمره است. … ایده من کار کردن پنج تا هفت ساعت در روز است که فقط امکان پذیر نیست.” (یک روز رقبا کار می کرد و نه ساعت و نه همه در یک بار.)

فردا مفتخر است که او را به دست آورد هر وزن پس از بازگشت به خانه در پاییز گذشته; او نمی تواند می گویند بیشتر به این دلیل که او را مجاز به افشای وزن خود را تا زمانی که نشان می دهد پس از اتمام پخش بعد از این بهار. او به خصوص با خوشحالی در مورد حفظ وزن خود را با وجود در نظر گرفتن 21 دختران از غیر انتفاعی در سفر به لندن و پاریس در اوایل این سال است.

برخی از این تغییرات او ساخته شده به طور منظم شامل سفارش از منوی کودکان و در فرودگاه به جای کار بر روی لپ تاپ او به پیاده روی ترمینال گاهی تا 90 دقیقه به آن مرحله است.

Delores Tomorrow
Delores فردا
ریچی نپ/ایالات متحده آمریکا شبکه

او به نظر می رسد برای انجام عملی است که می توان به تصویب رسید برای یک عمر مانند “پیدا کردن این فرصت ها به حرکت” و جایگزین کردن آب میوه و نوشابه او استفاده می شود به نوشیدن با آب.

“من هرگز می خواهید برای رفتن به عقب و بازگشت من به اتخاذ چیزهایی که در حال رفتن به محل کار برای من است.”

او همچنین می خواهد برای کمک به دیگران به خصوص 3,000 دختران که شرکت در iGlow مشاوره به ایجاد تغییرات. فردا به نام دو نفر از غیر انتفاعی شرکت کنندگان هنگامی که او و بقیه رقبا اجازه داده شد تا خود را برای اولین بار خانه تماس بگیرید.

در این ویدیو او قطره قطره می گوید دختران: “من احساس می کردم یک مثال عالی برای همه شما. … من فقط غفلت خودم و بهداشتی برای مدت طولانی پس از این بود که بسیار شدید برای من انجام دهید. من احساس من تا به حال به آن را انجام دهد به این دلیل که من نیاز به یک مثال نه فقط به همه شما اما به همه دختران است.”

پس از بازگشت به خانه او ساخته شده تغییرات در خانه و محل کار. قبل از رقابت در “بزرگترین بازنده” آن را به حال رخ داده است فردا به عنوان سمبل سلامتی و تندرستی به او غیر انتفاعی درسی. که در حال اضافه و آنها نیز آگاه تر از غذایی است که خدمت در حوادث.

فرستاده شده به خانه پس از هفته 4 جای تعجب بود زیرا “بود که این هفته من فقط می دانستم که من فقط کشته شدن آن گفت:” فردا که همچنین کار بر روی پیشرفت تیم سابق بانوی اول میشل اوباما از سال 2009 تا سال 2016.

“چگونه می توانم به شما این ترکیب به زندگی روزمره ؟ من هنوز در تلاش برای آن را کشف کردن.”

“بزرگترین بازنده” airs در 8 بعد از ظهر روز سه شنبه در ایالات متحده آمریکا شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de