شیکاگو یکشنبه خونین

سختکوش پدر کشته فقط قبل از ساعت 1 صبح

از یک طرف غرب دبيرستان به قتل دو ساعت بعد.

یک مرد کشته در میان سمت جنوب غارت در یک فروشگاه تلفن همراه در 12:30 بعد از ظهر

یک دانشجوی سال اول دانشگاه که امیدوار است برای تبدیل شدن به یک تادیبی افسر داغستان در 4:25 p. m. پس از وارد شدن به بحث در انگلوود.

در حالی که شیکاگو بود roiled دیگر بعد از تظاهرات و غارت در پی جورج فلوید را به قتل 18 نفر کشته شدند یکشنبه, مارس 31 ساخت آن تنها ترین روز خشونت در شیکاگو در شش دهه با توجه به دانشگاه شیکاگو Crime Lab. آزمایشگاه داده نمی رفتن بیشتر از سال 1961.

از 7 p. m. روز شنبه, آوریل 29 طریق 11 p. m. روز شنبه, مه 31, 25 نفر کشته شدند در این شهرستان با 85 زخمی تیراندازی با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط Chicago Sun-Times.

در یک شهر با شهرت بین المللی برای جنایت — که در آن 900 قتل در هر سال مشترک بودند در اوایل 1990s — آن را خشن ترین آخر هفته در شیکاگو تاریخ مدرن کشش پلیس و منابع که در حال حاضر نازک به دلیل تظاهرات و غارت.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن در همه,” گفت: حداکثر Kapustin ارشد مدیر تحقیقات در crime lab. “… من حتی نمی دانم که چگونه به آن را به متن. آن را فراتر از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.”

بعدی بیشترین قتل مجموع برای یک روز بود که در اوت. 4 سال 1991 زمانی که 13 نفر کشته شدند در شیکاگو با توجه به crime lab.

Pfleger: زمان بمب

برگرد. مایکل Pfleger, یک دیرین صلیبی علیه خشونت مسلحانه که منجر سنت سابینا کلیسا در آبرن گرشام گفت: آن را “فصل باز” در آخر هفته گذشته در محله خود و دیگران در جنوب و غرب طرف.

“روز شنبه و یکشنبه به خصوص من شنیده ام مردم گفت: بیش از همه ‘هی, هیچ پلیس در هر نقطه پلیس ain’t انجام هیچ چیز'” Pfleger گفت.

“من نشست و به تماشای یک فروشگاه و غارت برای بیش از یک ساعت,” او اضافه شده است. “هیچ پلیس آمد. من در ماشین من و سوار در اطراف برای برخی از مکان های دیگر گرفتن غارت [و] نمی بینم پلیس در هر نقطه.”

شهردار لری Lightfoot گفت: در 31 ماه مه به تنهایی شیکاگو 911 اورژانس مرکز دریافت 65,000 تماس برای تمام انواع خدمات — 50,000 بیشتر از حد معمول در روز است.

Pfleger با اشاره به مشکلات سیستمیک است که دامنگیر جوامع اقلیت در دهه های مانند افزایش بیکاری و مواد غذایی و ناامنی و کمبود مسکن — در حال حاضر با افزایش توسط COVID-19 شیوع است که او گفت: “یک وضعیت بد بدتر است.”

فلوید به قتل در ایالت مینه سوتا به سادگی آورده بیشتر به جلو “ناامیدی و خشم” احساس زندگی در آن رنگ باخته جوامع اضافه شده Pfleger که گفت: از زمان ناآرامی های او را به یاد شورش است که شکست زمانی که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور ترور شد.

“آن را مانند یک بمب ساعتی در اینجا” Pfleger گفت. “مردم در لبه, مردم قهر مردم فقیر هستند و آنها حتی نمی دانم زمانی که آن را برای رفتن به تغییر دهید.”

اگر اقدام فوری گرفته نشده به آدرس سیستمیک نژادپرستی و فقر و سیاه و سفید “مردمی بودن به ضرب گلوله کشته و در اینجا مثل سگ” Pfleger گفت: آخر هفته گذشته را صرفا به عنوان یک “آینده جذب چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

اکثر قربانيان قتل در شیکاگو هستند و جوان, سیاه و مظنون هستند بیش از حد. اما قتل کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سال های اخیر همراه با پلیس درگیر تیراندازی. وجود دارد 764 قتل و 12 پلیس-درگیر تیراندازی در سال 2016 در مقایسه با 492 قتل و سه پلیس-درگیر تیراندازی سال گذشته است.

“سطح فعالیت و تجربه در طول هفته گذشته بی سابقه بوده است و این بخش به طور فعال بررسی حوادث متعدد در سراسر شهر و کار برای تعیین انگیزه در این موارد” پلیس شیکاگو سخنگوی توماس Ahern در بیانیه ای گفت. “… در این بخش است که به طور فعال به دنبال عدالت برای همه ساکنان نهفته به خصوص کسانی که کشته شده اند و یا زخمی های این بی معنی اعمال خشونت است.”

Ahern گفت: پس از “افزایش خشونت آمیز و فعالیت های جنایی” روز شنبه, مارس 30 پلیس لغو شده روز برای همه افسران قرار داده و آنها را در 12 ساعت شیفت به منظور direct “ما با تمام قوا از نیروی انسانی به سمت شیکاگو محله به خصوص در جنوب و غرب طرف.”

‘تاثیر مثبت’ کشته

آخر هفته مرگ و میر شامل 21 ساله گرگوری لوئیس بود که به ضرب گلوله کشته اوایل روز شنبه در حالی که سوار یک خودرو در 500 بلوک شرق 115هفتم خیابان.

مصطفی عبدالله لوئیس سابق دین در اکسل آکادمی Roseland صحبت پوستی از او دانشجوی سابق که از او به عنوان “تاثیر مثبت” و یک رهبر است که برای یک زمان به عنوان معاون رئيس جمهور از مدرسه, دانش آموز دولت است.

مصطفی عبدالله (وسط چپ) و گرگوری لوئیس (مرکز سمت راست) در طول سفر خود به واشنگتن دی سی
ارائه شده توسط مصطفی عبدالله

“او بسیار مفید بود در deescalating هر موقعیت هایی که تا به حال بالقوه به نوع تشدید می شود به هر چیزی بیشتر” عبدالله گفت. “او واقعا خوب بود بچه.”

عبدالله گفت: او تا به حال یک “منحصر به فرد” ارتباط با لوئیس. در علاوه بر این به شوخی و “متلاشیکننده در هر یک از دیگر” لوئیس همچنین به عبدالله هوای جدید خو گرفتن به زندگی در شیکاگو به عنوان او هنوز تنظیم پس از حرکت از Philadelphia.

“ما می نشستن و صحبت من برای ساعت فقط در مورد زندگی,” او گفت:. “پس فقط نوع تحصیل من در فهم و outs از شیکاگو, باید ها و نبایدها. فقط نوع آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق امروز به عنوان دور به عنوان محله شرایط و یا هر مورد ممکن است.”

در سال های اخیر عبدالله افتاد از تماس با Lewis اما گفت که او می دانست که او دانشجوی سابق شد تلاش برای راه اندازی یک رپ حرفه ای.

در روز پنج شنبه عبدالله عبدالله از روی علاقه به یاد می آورد یک مدرسه سفر به واشنگتن دی سی است که او و لوئیس در ادامه با هم.

این جفت ارز صرف اتوبوس سوار کردن poking سرگرم کننده در هر یک از دیگر که در خدمت به عنوان یک منبع ثابت از سرگرمی برای دانش آموزان دیگر همراه برای سوار شدن. یک بار در کنگره های گروه تور سایت های تاریخی و موزه ها و در زمان Washington Wizards بازی.

“من می توانم بگویم که او بسیار فروتن و بسیار سپاسگزار از تجربه گرفتن شانس به خارج از شیکاگو برای چند روز و سپس نوع از proverbially و در واقع فقط اجازه مو خود را و قادر به فقط یک بچه” او گفت:.

Teyonna Lofton was shot last Sunday while waiting in line outside a gas station.
Teyonna Lofton به ضرب گلوله کشته شد یکشنبه گذشته در حالی که انتظار در خط در خارج از یک ایستگاه گاز.
James فاستر/برای خورشید بار

شات بعد از خود را جشن فارغ التحصیلی

برای Teyonna Lofton از Gresham یکشنبه گذشته آغاز شده در بالا توجه داشته باشید. 18 ساله به تازگی به پایان رسید و در سال آخر خود را در دیدگاه رهبری آکادمی و خانواده او بود که برگزاری یک اجتماعی فاصله فارغ التحصیلی رژه به افتخار این مناسبت است.

در حالی که روز “آغاز شده کامل” سفر به یک ایستگاه گاز در گوشه ای از 81سنت و راسین — یک نیم مایل در جنوب خیابان سابینا — بعد از آن روز به سرعت تبدیل به دلخراش ترین تجربه زندگی جوان او.

او به عنوان انتظار در خط در خارج از فروشگاه SUV کشیده و کسی که داخل آتش گشودند به جمعیت قابل توجه Lofton و دو نفر دیگر. زده در نزدیکی آرنج Lofton سعی بارها و بارها به 911 تماس بگیرید برای کمک به.

“هنگامی که من نیاز به کمک با پلیس تماس بگیرید و چیزهای کسی پاسخ نداده است. هیچ کس جواب داد:” Lofton گفت. “من تا به حال برای آمدن از خانه و ما تا به حال برای رفتن به بیمارستان.”

در راه به شرکت مریم بيمارستان همیشه سبز پارک Lofton peered از او و مادرش پنجره ماشین و شاهد “جنون” است که اتفاق می افتند خارج است.

“این فقط مردم پریدن از اتومبیل های خود را به فروشگاه ها و سرقت و غارت و چپاول … پلیس به آنها اجازه انجام هر کاری که آنها می خواستند” او گفت:.

“آنها مراقبت” Lofton اضافه شده است. “هیچ کس مراقبت.”

چون گلوله زده عروق Lofton شد و در نهایت انتقال به تروما واحد در مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن برای عمل جراحی است. بعد از اینکه منتشر شد یکشنبه, او در حال حاضر چهره ماه فیزیوتراپی پس از از دست دادن احساس در بسیاری از زخمی بازو.

هر چند او با Pfleger در گذشته برای دفاع در برابر اسلحه, خشونت, Lofton گفت: او قصد دارد برای افزایش تلاش های او در حال حاضر است که او را تبدیل به یک قربانی.

“من واقعا می خواهید به برخی از سر و صدا,” او گفت:.

اواخر هفته گذشته Lofton نگران بود که کارآگاهان هنوز نداده رسیده به او در مورد تیراندازی که نبوده است عموم گزارش شده توسط گروه.

پلیس توجه منحرف: کارشناس

Kapustin از U. C. را crime lab گفت: تحولات عظیم و یا تظاهرات به طور معمول نیاز به ادارات پلیس برای منحرف کردن افسران برای پاسخ به تظاهرات.

“هنگامی که CPD به نوبه خود توجه خود را در جای دیگر و وجود دارد به طور ناگهانی این خلاء که باز می شود تا شما نیز متاسفانه دیدن یک عکس مثل شما دیدم با [آخرین] آخر هفته که در آن شما ببینید مقدار پوچ از قتل عام مردم مجروح و کشته شدند,” او گفت:. “این نیروها هنوز هم وجود دارد.”

Kapustin گفت: وضعیت کنونی “میسازد لخت واقعا درک متفاوت از نقش پلیس.”

“شما باید به مرتب از خودتان بپرسید: چگونه می خواهید برای رسیدن به یک محل که در آن شما باید یک اداره پلیس است که مردم و احترام است که به دست آورده اعتماد جامعه, اما آن را هنوز هم در واقع موثر در کاهش خشونت اسلحه است که چیزی که آفت بسیاری از این محله” Kapustin گفت. “و ما تا کنون در حال حاضر از آن نمیفهمد.”

‘بزرگ زیادی از اضطراب’

اندرو هولمز و کشیش داناون قیمت دیده می شود بیشتر غم و اندوه از بیشتر است.

هر دو مردان, پاسخ برای صحنه های جرم و جنایت در سراسر شهر ارائه پشتیبانی و آسایش را به خانواده های کسانی که کشته شدند.

حتی برای آنها در آخر هفته گذشته در مارس متفاوت بود.

“من تجربه بزرگ, بزرگ, بزرگ, بزرگ, مقابله با اضطراب,” قیمت گفت. “من شده است با صدمه زدن به من شده است paining من شده گریه من از دست دادن خواب برای شهرستان چون من عاشق این شهرستان … و بنابراین من شده است برای صدمه زدن به آن و همچنین تماشای آن را به یک سطح معینی نیست خود بزنند اما قطعا یک جرعه سم در هر حال حاضر و پس از آن.”

مشکل مشاهده این نقشه ؟ اینجا را کلیک کنید.

قیمت در نظر, همکاری, بین دانشگاهیان و روحانیون و رهبران محلي وجود ندارد در مبارزه برای tamp کردن خشونت است.

“وجود دارد یک تفاوت بین تورم و رشد اقتصادی و میزان برنامه ها و سازمان های غیر انتفاعی و سالن های شهر و تمام آن چیزهایی که باعث تورم — به طور عمده از مردم سر چه کسی آنها را انجام می دهند — در تفکر است که آنها این کار آنها را حل کرده ایم این ما باید یک دسته در این قیمت” گفت.

حتی گذشته از کار خود را در کمک به خانواده های داغدیده هلمز می داند که خشونت بیش از حد هست. دختر خود را به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در ایندیاناپولیس در سال 2015. دو سال بعد یک جوان پسر عموی خود — 11-ساله — شد کشته در پارکوی باغ در سمت جنوب.

در هفته گذشته هلمز گفت: او احساس “نوع بی حس” و گاهی اوقات می تواند در تلاش برای پیدا کردن کلمات از آسایش برای خانواده های عزادار.

“از آنجا که گاهی اوقات هنگامی که آنها از دست دادن نوزاد خود را وجود دارد نه یک کلمه حق است که شما می توانید می گویند … به خصوص [به] یک مادر یک زن” هولمز گفت. “از آن زمان او نه ماه به تولد و زندگی به این کودک و آن طول می کشد برای یک فرد برای تخلیه است که سلاح [و] نگاهی به زندگی آن شخص است و این اشتباه است. که بسیاری از درد است.”

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و به شما بگویم من همه حق است,” او اضافه شده است. “من نه در حق همه چون من احساس می کنم که درد من احساس می کنم که درد و رنج است که آنها در حال رفتن را از طریق.”

کشته شدند در حالی که بازدید از

آنجلو Bronson ایستاده بود و در انگلوود را 6800 بلوک جنوبی Laflin وقتی کسی اخراج عکس از یک ماشین در حال عبور قابل توجه او در قفسه سینه. 36 ساله و پدر دو فرزند جوان مرده بود کمتر از یک ساعت بعد.

Bronson تا به حال زندگی در واشنگتن دی سی منطقه برای سال های بسیاری که در آن او کار می کرد نصب پانل های خورشیدی بود و یاد دوستان زحمتکش فروتن و سریع به خنده. او آمده بود خانه ای برای آخر هفته به دیدار خانواده اش که زندگی در محله ای که او غالبا.

Angelo Bronson
آنجلو Bronson
Forevermissed.com

“فقط در مورد آخرین فرد من فکر می کنند می تواند این اتفاق می افتد به آنجلو” او دوست دیرین علی ایوانز گفت. “مرد خیلی آرام و سریع به خنده بیش از حد. من فقط نمی توانم باور کنم که ما در حال صحبت کردن در مورد او در زمان گذشته.”

عکس اخراج در طول غارت

جان Tiggs, 32 راه رفتن بود به مترو عدد در 8100 S. Halsted سنت به پرداخت صورتحساب خود را و خانواده گفت: زمانی که از کار اخراج شدند عکس داخل فروشگاه در میان گسترده غارت در سمت جنوب. Tiggs که خانواده به عنوان یک اختصاص داده شده پدر سه فرزند جوان, زده شد و در شکم و درگذشت. A 15-year-old boy نیز زخمی شد. پلیس گفت: دو نفر در ابتدا به زندان گرفته شده آزاد شده اند و بدون هزینه.

John Tiggs
جان Tiggs
ارائه شده

“جان تا به حال یک قلب بزرگ است. او وجود دارد برای ما و [مرگ] گرفته شده خیلی از ما” پسر ماری Marsham گفت. “هنگامی که شما نیاز به چیزی انجام می شود, او اولین بار به وجود داشته باشد به شما کمک کند.”

دو دانش آموز در میان قربانیان

دیگر قربانیان شامل دو 18-year-old women — هر دو دانش آموزان است.

Lazarra Daniels یک دانش آموز در DRW کالج دبستان در لاون دیل داشت به ضرب گلوله توسط ماموران در 10:51 بعد از ظهر یکشنبه در 4200 بلوک غرب ون بارن خیابان.

اصلی تونی Sutton به نام Daniels’ مرگ “یک نا معلوم از دست دادن خانواده اش و یکی که به درد کسانی که عاشق Lazarra برای مدت زمان طولانی” در رسانه های اجتماعی پست شکستن اخبار به جامعه است.

Lazarra Daniels
Lazarra Daniels
Facebook

“من حتی نمی تواند گریه بیشتر من فقط دیوانه” یک دوست نوشت: در Facebook در مورد مرگ او.

Keishanay بولدن شد ثبت نام در دانشگاه ایلینوی غربی که در آن او در حال مطالعه اجرای قانون و عدالت و امیدوار است برای تبدیل شدن به یک تادیبی افسر.

او جامعه دانشگاه به یاد او برای او شخصیت خروجی و توانایی مردم را به خنده.

“Keishanay شد یک فرد از عزم و اراده و هوش و شادی است. او توانایی بالا بردن خلق و خوی هر کسی در نزدیکی او. استعداد بانوی جوان خواهد بود که واقعا از دست رفته” ساکن مشاور در لینکلن در سالن خوابگاه نوشت.

پلیس گفت بولدن کشته شد بعد از ظهر یکشنبه هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد در طول یک استدلال در انگلوود که در آن او بزرگ شده.

فکر کردن در مورد جامعه خود را برای یک کالج واگذاری در سال گذشته بولدن در لمس خشونت اسلحه در محله خود نوشته: “زمانی که یک نفر صدمه دیده است همه صدمه دیده است. همه ما ممکن است صدمه دیده است نیست اما ما می توانیم احساس می کنم که درد زمانی که یکی از ما صدمه دیده است.”

کمک: Frank اصلی

Keishanay Bolden
Keishanay بولدن
دانشگاه ایلینوی غربی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de