برای اولین بار نامزد Cecily قوی و چند ساله ساقدوش عروس Steve Carell در میان شیکاگو-روت بازیگران در حال اجرا برای جوایز امی ساعات پر بیننده.

در همراهی با شهرت شهر به عنوان یک سکوی پرتاب برای, خنده دار, مردمی ترین نامزد در کمدی دسته بندی. قوی که در اوک پارک انجام شده و در شهر دوم و اخیرا توقیف iO است که رقابت در برابر او “شنبه شب زنده” castmate Kate McKinnon در سریال کمدی بازیگر نقش مکمل زن دسته.

اما Carell, نامزد هشت بار برای خود کار منی در “دفتر” اما هرگز برنده این رقابت به عنوان یک چشمگیر بازیگر زن را برای “صبح” در تلویزیون اپل+.

سابق خود را شهر دوم castmate, Stephen Colbert, نامزد دریافت جایزه شده است به عنوان یک نویسنده برای خود “Late Show” است که در حال اجرا برای بهترین انواع بحث های سری.

دو امی و برنده ستاره “شگفت انگیزی خانم Maisel” از شیکاگو حومه نگه داشته تا خود رگه هایی از نامزد: Highland Park بالا گراد راشل the nha party دوباره است تا منجر بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی و دیرفیلد است Alex Borstein دوباره در حمایت از بازیگر تعقیب است.

شهر دوم آلوم Fred Willard که در مرگ ممکن است نامزد شده پس از مرگ خود را برای حضور مهمان به عنوان فرانک Dunphy در “خانواده مدرن” — یک دهه پس از خود را زودتر نامزدی برای نقش و سنت ایگناتیوس کالج دبستان گراد John Mulaney برنده گره برای نوشتن در Netflix بکشد ویژه “John Mulaney و گونی دسته ناهار” و برای نشان دادن خود را.

سابق شیکاگو تئاتر, بازیگران, Amy Poehler and Nick Offerman نامزد دریافت جایزه به عنوان یک تیم در نشان دادن واقعیت به میزبانی دسته برای کار خود در ان بی سی “آن را ساخت.”

HBO را “یک بانوی سیاه و سفید طرح نمایش” ایجاد شده توسط بازیگران و شمال غرب و دومین شهر آلوم رابین Thede است تا برای سه Emmys برای فصل اول خود را از جمله بهترین انواع طرح نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im