شیکاگو برای اولین بار ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری خیابان می رود تا در ساحل جنوبی

ساحل جنوبی ساکنان و دیگر Chicagoans گرد هم آمدند بیش از آخر هفته به رنگ اولین بار در شهرستان “Black Lives Matter” خیابان نقاشی دیواری در یکی از سمت جنوب محله اصلی میکشد.

خیابان نقاشی دیواری — جفری در بلوار بین 70 و 71 خیابان — اقتباس از این شهر پرچم با کلمات “Black Lives Matter” نوشته شده در حروف آبی و قرمز ستاره بین هر کلمه.

حدود 250 نفر کمک رنگ نقاشی دیواری بیش از چند ساعت روز شنبه در رویداد سازمان یافته توسط هنرمند محلی کوئنتین Crockett های مختلف و فعالان جامعه. جنوب ساحل سابقه طولانی فعالیت و تعامل جامعه ساخته شده است که در این محله یک نقطه ایده آل برای هنر خیابانی شرکت کنندگان گفت.

“جفری بلوار اصلی شريان در ساحل جنوبی است. ما می خواهیم جامعه را به می دانم که آنها موضوع را به ما گفت:” جامعه فعال و سابق 5th بخش aldermanic نامزد ویلیام Calloway که کمک کرد با هم این رویداد با جامعه گروه ساحل جنوبی کار می کند.

داوطلبان شروع به نقاشی بلوک-طولانی “Black Lives Matter” نقاشی دیواری ساعت 5 روز شنبه در ساحل جنوبی است. این کار در زمان چند ساعت.
Alejandro ریس/ارائه عکس

“آن مهم است برای ما برای قرار دادن آن را در اینجا به جای سنگی [جزیره Avenue] و یا در مقابل تهمت برج در مرکز شهر و یا یک ایستگاه پلیس. ما می خواهیم برای بالا بردن جامعه ما است. وجود شفا در هنر, و من می خواستم به آن را که شفا به جامعه است.

“ما افرادی را دیده ام گرد هم می آیند و متحد در اطراف مفهوم سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. در برخی از راه های آن را درمانی برای بسیاری از ما قادر به جمع آوری ما با خانواده و دوستان و همسایگان به رنگ. برای برخی از, این اولین گردهمایی اجتماعی آنها انجام داده ایم از این بیماری همه گیر.”

Black Lives Matter خیابان نقاشی های دیواری نیز نقاشی در شهرهای دیگر از جمله شهر نیویورک بوستون و واشنگتن و اوکلند پس از اعتراضات در پی با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در لوییویل و Rayshard بروکس در آتلانتا.

شیکاگو برای اولین بار “Black Lives Matter” خیابان نقاشی دیواری دیده می شود در اینجا از هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز بر فراز جفری بلوار در جنوب ساحل پخش کردن تصویر از شهر پرچم.
Alejandro ریس/ارائه عکس

نه هر کس استقبال تظاهرات و دیگر عبارات محکوم کردن خشونت پلیس.

در اوایل این ماه یک زندگی موضوع نقاشی دیواری خیابان ایجاد شده در غرب حومه اوک پارک بود مخدوش و تغییر به عنوان خوانده شده “تمام زندگی مهم است.” 100-پا-طولانی دیواری به سرعت قدرت-شسته شده با “سیاه و سفید” نامه تا حد زیادی ترمیم شده به شکل اصلی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de