کودک زده و کشته در Squamish پارکینگ

Category: ونکورسان Comments: No comments

Squamish RCMP گزارش که این حادثه رخ داده است و در حدود 6 بعد از ظهر در یک پارکینگ در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در سال 1900 گریبلدی راه است.

Squamish RCMP گزارش که این حادثه رخ داده است و در حدود 6 بعد از ظهر در یک پارکینگ در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در سال 1900 گریبلدی راه است. Squamish RCMP

دو کودک و یک زن بودند و هر دو زده یک وسیله نقلیه در یک Squamish پارکینگ در شب جمعه. کودک مرده است از صدمات خود را.

Squamish RCMP گزارش که این حادثه رخ داده است و در حدود 6 بعد از ظهر در یک پارکینگ در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در سال 1900 گریبلدی راه است. آمبولانس خدمه با حضور در صحنه و هر دو زن و کودک منتقل شدند, به بیمارستان.

راننده وسیله نقلیه باقی مانده در صحنه و همکاری عملیاتی با تحقیقات.

“ما در آغاز مرحله از کنار هم قرار دادن تمام جزئیات را به یک تصویر دقیق از دقیقا چه اتفاقی افتاده است امشب گفت:” گروهبان. Sascha بانک ها. “هر کسی که در آنجا بود و شاهد حادثه قبل از این رویداد در طول این رویداد و یا پس از برخورد به خواسته جلو آمده به RCMP اگر آنها در حال حاضر انجام شده است. ما منسجم و افکار ما هستند در درجه اول با خانواده به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در صحنه پاسخ و کمک در هر راه که آنها می تواند.”

Squamish RCMP دریا به آسمان به طور کلی تحقیقات بخش یکپارچه برخورد تحلیلگر بازسازی سرویس (ICARS) و BC پزشکی قانونی خدمات خواهد انجام تحقیقات.

پارکینگ در گریبلدی راه بسته شد برای چند ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>