“پلیس گفت: این بی سابقه بود ، معمولا اگر یک آیتم مفید است که فرد آن را پرتاب است, اگر آن را مفید آن را به فروش می رسد” دن Matheson گفت.

مامان Caryn و پدر دنی آنی (در مرکز), 5, مای, 2 و لوسی 5 ماه در خانه خود در ونکوور. آرلن Redekop / PNG

تلاش بیشتری از سوری RCMP افسر کمک قرار دادن یک دختر کوچک به سرقت رفته با کاشت حلزون در روز دوشنبه.

دن Matheson, پدر پنج ساله آنی گفت: او موفق به دریافت یک تماس در بعد از ظهر دوشنبه از گروهبان. مایک اسپنسر از گیلدفورد Fleetwood جامعه واحد پاسخ.

اسپنسر به عنوان خوانده شده بود این گزارش در روز دوشنبه استان مورد سرقت از آنی کاشت حلزون صدا پردازنده. آنی مادرش Caryn و خواهر مای و لوسی رفت و به گیلدفورد مرکز تفریح و سرگرمی در صبح روز شنبه به صورت آنی هفتگی درس شنا.

در یک مسلما “حرکت احمقانه”, Caryn قرار دادن خانواده های بدنسازی کیسه را در یک قفسه اما قفل آن به دلیل آن بود که این ماجرا بود و او در عجله بسر می رسانید.

مطمئن شوید به اندازه کافی که آنها را از خود شنا, کیسه رفته بودند از جمله Caryn کیف پول کلید ماشین تلفن همراه و آنی صدا $60,000 صدا پردازنده.

ماشین خود را نیز به سرقت رفته است.

Matheson گفت: اسپنسر کار کرده بود در سرقت خودرو قبل و در زمان منافع خاص در این مورد است. او نگاه به گزارش های اخیر و تعیین خانواده 2014 Mazda 5 بوده است واقع در خارج از خانه در ساری.

“از آن استفاده شده بود در یک رشته از فعالیت های جنایی در برنابی و دلتا و در سوری” Matheson گفت. “ظاهرا آن استفاده شده بود در یک سرقت در یک مغازه مشروب فروشی.”


گروهبان. مایک اسپنسر از ساری RCMP.

RCMP

اسپنسر نگاه را از طریق فایل شواهد و مدارک گرفته شده از ماشین به سرقت رفته و دیدم “هدفون.”

“او به نام یکی از افسران گفت:” آنها هدفون یا شنوایی دستگاه?'” Matheson گفت.

افسر گفت: اسپنسر که آنها قطعا, گوشی, پس, Spencer پرسید افسر به بررسی ماشین دوباره.

“او در بر داشت کاشت حلزون در ماشین و در آنها فرستاده شدند (اسپنسر) حق دور” Matheson گفت. “من فقط سوار در حال حاضر وجود دارد و آنها را در شکل خوب است. این شگفت انگیز باور نکردنی است.

“پلیس گفت: این بی سابقه بود ، معمولا اگر یک آیتم مفید است که فرد آن را پرتاب است, اگر آن را مفید آن به فروش می رسد.”

Matheson گفت: صدا پردازنده نیاز به تمیز اما انتظار آنی به شنیدن دوباره به زودی. خانواده نیز برقراری ارتباط با زبان اشاره.

این خودرو بوده است توقیف خواهد شد و بازگشت به خانواده در حدود یک هفته است.

آنی است که یکی از حدود 300 کودکان در قبل از میلاد است که تا به حال کاشت حلزون عمل جراحی است. آنی به حال او در سن سه سالگی پس از گرفتن دیر تشخیص که او عمیقا ناشنوا. ایمپلنت پردازنده های فرسوده در تمام طول روز و گرفته شده برای خواب و یا هر زمان در آب است.

مرتبط

dcarrigg@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de