تراشه فروشگاه جوایز تنها جشن, خلاق, تبلیغات با هیچ قوانین در جهان و برای تمام سطوح از تجربه آید به خلاق پزشکان.

این مراسم را یک بار دیگر از ویژگی های دسته مانند بهترین شیرین کاری یا تجربه بهترین تبلیغ است که واقعا باید اجرا بهترین پنجره فروشگاه کارت پست و حتی بهترین استفاده از طعم بد است.

با نامزد در حال حاضر پذیرفته شده برای این سال ما در حال بحث در مورد ایده های خلاق پشت 2020 بالقوه نامزد در یک سری از مصاحبه.

اژدها سرخ سر از صدای زنبور Pahnke مذاکرات در مورد آژانس پوستر ایجاد شده برای زمان حرکت ترویج جایزه اسکار برای بدنام هالیوود تولید Harvey Weinstein اطراف خود را ظاهرا ضعیف ظاهر خود را در طول دادگاه و پس از آن محکومیت بیش از اتهامات تجاوز به عنف. این ایده وارد شد بهترین استفاده از افراد مشهور, دسته برای جوایز.

سازمان دیده بان او در مورد پس زمینه به ایده وارد فروشگاه تراشه جوایز بالا. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مراسم بازدید از وب سایت رسمی. نوشته هنوز در حال پذیرش با نامزد تنظیم شده بود اعلام کرد در تاریخ 20 مارس.

// در این مقاله برجسته

اژدها روژ

ما جهانی طراحی و نوآوری در کسب و کار. ما با قرار دادن استعداد و ایده ها در مرکز فعالیت های ما برای ارائه نام تجاری قوی با عملکرد. ما در طراحی استراتژی شروع ایجاد محصولات جدید…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im