کمدین آمریکایی چو نوعی سگ پشمالوی باهوش در یک فصل از این نقاب خواننده. در حال حاضر او را به آوردن او ایستاده عمل به ونکوور

مارگارت چو بسیاری از نشان می دهد biz استعدادهای اما از آن است که ایستاده است که او همیشه می گرداند ، او انجام خواهد شد در رواج تئاتر در فوریه. 15, 7 p. m. به عنوان بخشی از JFL شمال, جشنواره فیلم کمدی . عکس های اعتباری: کن فیلیپس تبلیغات گروه jpg

JFL جشنواره فیلم کمدی

وقتی که: Feb. 13-24

بلیط و اطلاعات:jflnorthwest.com


یکی از محبوب ترین نشان می دهد در تلویزیون فاکس نقاب خواننده.

نشان می دهد نوع از تب رویای مخلوط با مسابقه آواز. هر هفته افراد مشهور مخفی کردن هویت خود در زیر لباس های استادانه درست شده (این فصل آینده خواهد شد عبارتند از میان 18 شرکت کنندگان یک لاما موز و فضانورد) در حالی که آنها بخوان (ظاهرا) قلب خود را در یک پیشنهاد به خواستگاری قضات و البته آمریکا.

کمدین Margaret Cho, خواهد شد که در ونکوور برای JFL شمال, جشنواره فیلم کمدی نشان می دهد (Feb. 15, 7 p. m. در وگ بلیط $39 در eventbrite.ca)بود و نوعی سگ پشمالوی باهوش در فصل 1 نشان می دهد. در این زمان محبوبیت نشان می دهد که آغاز شده در کره جنوبی است هیچ تعجب به چو. او موافق حواس پرت استعداد نشان می دهد یک نوع پادزهر عاطفی و سیاسی پلاریزه سنگینی که بسیاری از آنها با احساس این روز است.

“چیزی وجود دارد بی گناه در مورد آن فکر می کنم چیزی است که مورد نیاز است” گفت: چو از طریق تلفن از خانه اش در لس آنجلس به تازگی.

“من فکر می کنم ما نیاز به چیزی است که ما می تواند نیمه گرد هم می آیند که بسیار اهل تفریح و بازی. آن را منحصر به فرد و در همان زمان آن را به چیزی بسیار مهم است زیرا ما نیاز به یک کودکانه تعجب می کنم در مورد همه چیز. من فکر می کنم آن را واقعا شیرین است.”

آن را نیز رایگان از برچسب ها و تعصبات ناخودآگاه به عنوان یک آواز تخم مرغ و آناناس هستند به همان اندازه دیوانه.

“هویت را کنار گذاشته و در حال حاضر وجود دارد بسیار سوزاننده اصطکاک است که مردم باید در مورد هویت خاص و تا زمانی که شما حذف این نوع از جنبه های آن و فقط در خلوص کسی صدای من فکر می کنم وجود دارد حساسیت وجود دارد و بشریت گفت:” چو.


Margaret Cho.

حسن نیت ارائه میدهد از JFL / PNG

و برای ثبت آن سخت است به آواز خواندن در یک ماسک.

“هنگامی که شما در حال آواز خواندن شما هرگز محصور در چیزی پس از آن است که واقعا سخت به بگویید که چگونه شما انجام می دهند. Sonically آن بسیار متفاوت است” گفت: چو.

در حالی که چو می تواند پرتاب کردن به عنوان یک پر زرق و برق آواز نوعی سگ پشمالوی باهوش, آیا موفق کمدی, میزبان یک پادکست طراحی لباس و عمل به عنوان برده و متخصص در Netflix بکشد نمایش توضیح داد گرمی و امی نامزد دریافت جایزه طنز همیشه موفق به پیدا کردن راه خود را به ایستادگی کردن مرحله یک محل او را به نام خانه از او بود 16.

چو بخشی از یک JFL Feb. 13-25 خط که شامل کمدی headliners هانا Gadsby, Bill Burr و Patton Oswalt و همچنین up-and-coming ایستاده-یو پی اس تریک و طرح اجرای ضربه پادکست ها و حتی فیلم های کوتاه.


Red-hot کمدین هانا Gadsby خواهد بود و آوردن جدید نشان می دهد داگلاس به JFL شمال, جشنواره فیلم کمدی Feb. 24 و 25. عکس: جیل گرینبرگ

جیل گرینبرگ / جیل گرینبرگ

JFL فقط یکی از حدود 100 stand-up گیگابایت چو می کند در هر سال. در حالی که نشان می دهد مانند این یکی را تا پایه از سه دهه زندگی حرفه ای او می گوید: او همچنین تنوع نیاز دارد برای تکمیل شادی.

“من فکر می کنم آنها همه نوع همکاری با یکدیگر را برای یک زندگی متعادل است. من عاشق بازیگری است. من عاشق موسیقی گفت:” چو.

“برای من این است که واقعا خاص برای انجام تمام این چیزها متفاوت اما کمدی ثابت است. این چیزی است که همیشه اتفاق می افتد به طوری که مهم ترین بخش از زندگی من است.”

چو بزرگ در سان فرانسیسکو که در آن پدر و مادر او زد گی, کتابفروشی. خود شناسایی دوجنسی, چو همیشه آوازی حامی LBGTQ جوامع و به نوبه خود آن جوامع را پشتیبانی می کند کار خود را.

“من دوست دارم که. به من که هنوز هم بخش بزرگی از هویت و نوع هدف من است. پس آره من دوست دارم که گفت:” در مورد چو او را پایه فن. “من دوست دارم که عجیب و غریب. من عاشق queerness از وجود من است. از آن جوهر که من هستم.”

همچنین بخش بزرگی از آنچه که او می خواهد به بحث در مورد اما به هیچ وجه او را تنها موضوع زمانی که او طول می کشد به ایستادگی کردن مرحله. مانند بسیاری از کمدین که امریکا صفحه اصلی وضعیت فعلی اتحادیه خود را لود شده با مواد بالقوه. و واقعا آیا بهتر نیست به خنده از گریه ؟

“چه خوب است وجود دارد مقدار زیادی برای گفتن وجود دارد و بسیاری برای مقابله با تمام این مسائل گفت:” چو.

“چیزهایی وجود دارد که من صحبت در مورد برای مدت زمان طولانی آن است که آیا نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی. همه این چیزها را یک اثر بزرگ در زندگی ما در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی برای گفتن دارد و این چیزی است که در مورد کمدی — که من می تواند بیرون رفتن و انجام آن است.”

مرتبط

بدیهی است که در چشم لیبرال کمدی طوفان است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چو می کند دریغ نکنید وقتی پرسیده شد که در مورد او.

“او به انتخاب همه چیز شده است ناراحت کننده از لحظه به لحظه آن اتفاق افتاده است. من واقعا فکر نمی کنم ممکن بود” گفت: چو.

“این چنین یک وضعیت مشمئز کننده. او اقدام مانند این است که یک نوع اسباب بازی برای او. این یک بازی است. او حتی با در نظر گرفتن آن را به طور جدی. آن است که واقعا وحشتناک است.”

چو گفت او هنوز هم می یابد MAGA کلاه استفاده کنندگان دلسردکننده و ناامیدکننده است.

“ایمان کور مردم قرار داده و در او (تهمت) — آنها نمی دانند که او هیچ تجربه به عنوان یک سیاستمدار. به نظر می رسد آنها به دنبال در این دفتر به عنوان یک فرمت از تلویزیون واقعیت” گفت: چو.

“این نوع مانند دبیرستان, اما, بدتر, و آن را واقعی است. آنها او را به افراط و نفس خود را, اما در همان زمان آنها را به این ایمان به او است که واقعا بدون استحقاق و آن است که واقعا نابجا. که واقعا چه غم انگیز برای من این است که آنها هیچ ایده چه چیزی در جریان است.

“آن را با خود تعصبات.”

در حالی که چو زیادی برای گفتن در مورد این زمان ایالات متحده چشم انداز سیاسی او اجازه نداده از سیاست های حزبی حذف تمام امید از جهان او است.

“من فکر می کنم ما تا کنون پیش رو … تنها به چند گام به عقب” گفت: چو.

“من فکر می کنم آن است که یک فرایند و ما نیز ساخته شده است بسیاری از دستاوردهای در راه ما صحبت در مورد این سیاره و راه بحث ما در مورد تغییر آب و هوا; راه ما بحث در مورد تلاش برای بستن شکاف جنسیتی; راه ما در حال حاضر بحث در مورد حقوق همجنسگرایان در متنوع تر و پربار در راه است. من احساس می کنم وجود دارد قطعا پیشرفت است. من احساس می کنم مانند رسانه های اجتماعی افزایش ایده ما در مورد برابری و راه به آن را دریافت. امید وجود دارد وجود دارد در میان این همه چیزهای دیگر.”

پس از همه, نشان می دهد مانند نقاب بازیگران خواننده بزرگ آواز اسباب بازی یک ضربه پس هر چیزی می تواند اتفاق می افتد درست است ؟

کار سرگرم کننده است برای این شوهای کهنه.

“من واقعا لذت بردن از آنچه من انجام می دهم” گفت: چو کار کرده است که در ونکوور بسیاری از جمله ضبط با پاپ duo Tegan and Sara.

“وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده در آن است. من یک مقدار زیادی از لذت بردن از انجام آن است. این واقعا ارزشمند بخشی از زندگی من است و من فکر می کنم که بخشی از آن را. من فکر می کنم یک بخشی از آن شور و شوق.

“هرگز در مورد گرفتن خسته و یا بیش از آن. من آن را دوست دارم.”

• به عنوان به خوبی به عنوان 7 p. m. show on Feb. 15 چو خواهد بود در Vancity تئاتر در 5 p. m. برای در گفتگو با مارگارت چو رویداد.

مرتبط

dgee@postmedia.com

twitter.com/dana_gee


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im