مسیحی Yelich مادر در مورد قرارداد جدید با تخمیر

Category: سانتایمز Comments: No comments

ققنوس — مسیحی Yelich ماندن آرام می آید به وضعیت قرارداد با Milwaukee Brewers.

در حالی که Yelich است مسواک کردن سوالات خود را در مورد قرارداد جدید خود را به هم تیمی های هستند همه بیش از حد خوشحال به آواز خواندن خود را ستود.

28-در سال گزارش شده است که در آستانه یک چندین ساله قرارداد است که می تواند نگه داشتن او در میلواکی برای بقیه ی کار خود را. این تیم گفت: تا سال 2018 NL MVP نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد مذاکرات روز چهارشنبه و سازمان نیز کاهش یافته بود.

Yelich تضمین شده است $27.75 میلیون در او باقی مانده زمان معامله: $12.5 میلیون سال جاری 14 میلیون دلار در سال 2021 و $1.25 میلیون خریداری یک 2022 گزینه تیم با مبلغ 16 میلیون. ورزشی گزارش جدید خود معامله را اضافه کنید هفت سال و افزایش تعداد مقدار به حدود 215 میلیون.

“او قطعا سزاوار آن” حذفی, مرکز fielder لورنزو قابیل گفت. “مرد قطعا بهترین بازیکن در تیم ما است. او با چنگک جمع کردن. مثل من گفت: او مستحق قرارداد برای اطمینان حاصل کنید.”

میلواکی به دست آمده Yelich و قابیل در همان ژانویه روز در سال 2018 است. Yelich به دست آورد در تجارت با میامی و قابیل توافق 80 میلیون دلار طی پنج سال قرارداد به عنوان عامل آزاد است.

ابریشمی صاف Yelich تبدیل به یکی از بازی بیشتر می ترسید sluggers در میلواکی است. او به رهبری NL با .326 پنبه حلاجی شده به طور متوسط .598 ضربه زنی در صد و 1.000 OPS در حالی که کمک به تخمیر آن را به NL سری مسابقات قهرمانی در سال اول خود را با این تیم است. او ضربه 44 homers و برنده یکی دیگر NL پنبه حلاجی شده به عنوان یک حرفه ای-بالا .329 میانگین فصل گذشته.

“مسیحی در دو سال اول در اینجا شما می دانم که او تا به انجام کارهای باور نکردنی” مدیر کریگ Counsell گفت: “و من فکر می کنم او گرفته شده این چالش و در زمان تجارت بود که احتمالا به جایی که او مطمئن بود در مورد در ابتدا از آن ساخته شده و بهترین از آن را در بر داشت و یک محل است که او واقعا دوست دارد به بازی.”

Yelich ساخت یک مورد برای دومین مستقیم جایزه MVP قبل از او شکست خود را راست زانو در سپتامبر. 10, sidelining outfielder برای بقیه سال. او به پایان رسید دوم به لس آنجلس’ کودی Bellinger در MVP انتخابات و حذفی حذف شد توسط واشنگتن در وحشی-بازی کارت.

“از آنجا که من اینجا بوده ام و Yeli شده است در اینجا منظورم این است که او بهترین بازیکن من تا کنون دیده ام” All-Star مسکن جاش Hader گفت. “راه او می رود در مورد کسب و کار خود را او می کند همه چیز را به راه راست و آن را فقط سرگرم کننده را به بود در اطراف او. برای او به اینجا زندگی Brewer که اخبار هیجان انگیز است.”

قرارداد جدید برای Yelich می آید پس از تخمیر ریخته و نزدیک به 30 میلیون دلار از حقوق و دستمزد خود را پس از آنها به یک تیم-ضبط $132.6 میلیون سال گذشته است. گیر Yasmani Grandal امضا با جوراب سفید در رایگان آژانس و infielder مایک Moustakas چپ برای Cincinnati Reds.

Yelich معامله را نشان می دهد “او معتقد است که در فرهنگ ما او معتقد است در بچه ها اطراف او معتقد است در مقابل دفتر او را دوست دارد و در اینجا بازی او را دوست دارد طرفداران” تخمیر پارچ برنت Suter گفت.

Suter گفت که او ایستاده بود تا به برخی از مشت ضربه و شروع به پریدن کرد در اطراف یک کمی زمانی که او را دیدم ،

“او از ما حق رای دادن. او پسر ما,” او گفت:. “پس به دیدن او قفل شده است و در نه سال باور نکردنی است. بسیار مبارک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>