کریستف کلمب مجسمه گرفته شده پایین ساعت پس از Lightfoot دستور حذف آن

کریستوفر کلمبوس مجسمه در گرانت پارک برداشته شد ساعت پس از شهردار لری Lightfoot به نام برای حذف آن.

دو جرثقیل کشیده و راه خود را تا به مجسمه فقط قبل از 2 صبح روز شنبه پس از ساعت ها آواز درگیری بین معترضان و حامیان این مجسمه از جمله جان Catanzara رئیس برادرانه منظور از پلیس تسلیم 7.

تصمیم به خراب کردن دو بناهای تاریخی به کلمبوس آمد و پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان را شکست هفته گذشته زمانی که فعالان اقدام به پاره کردن یک مجسمه از اکسپلورر در گرانت پارک.

“این مجسمه پایین آمدن است به دلیل تلاش و بومی فعالان کسانی که تاریخ واقعی کلمب و آنچه که او نشان دهنده” گفت: Stefan Cuevas-Caizaguano ساکن تماشای حذف.

این بنای تاریخی شد و حدود ساعت 3 صبح

Ald. برایان هاپکینز (2) گفت: شیکاگو سان تایمز در اواخر روز پنجشنبه که Lightfoot ساخته شده “یک طرفه تصمیم گیری” را که مجسمه و دیگری واقع در Arrigo پارک در نزدیکی سمت غرب. هاپکینز گفت: قصد این بود که به آنها را حذف پنج شنبه شب.

“در این ساعت وجود دارد بحث در مورد تعویق انداختن حذف اما شهردار را نشان نمی هر گونه برگشت از تصمیم خود,” او گفت:.

دفتر شهردار نمی پاسخ به درخواست های متعدد به دنبال نظر.

شیکاگو تریبون برای اولین بار گزارش شده است که Lightfoot برنامه ریزی شده برای اعطای پارک مجسمه حذف به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه شب.

زمانی که خبر شکست بیش از یک هزار معترض بودند و با تجمع در نزدیکی Lightfoot لوگان مربع خانه شاد. به زودی پس از یک سازمان رهبری جمعیت در یک جشن را بدهیم.

“با تشکر از شما برای این مجسمه در حال حاضر پال خواستار قطع بودجه دولت CPD,” جمعیت نعره میکشید.

مجسمه در گرانت پارک که مانند دیگر بنای تاریخی شده است در پردهی پلاستیک دست نخورده باقی مانده اواخر پنج شنبه.

جان Catanzara رئیس جمهور برادرانه منظور از پلیس تسلیم 7 نشان داد تا در پارک پس از شنیدن مجسمه شد مجموعه برداشته شود.

Catanzara به تازگی feuded با Lightfoot پس از او می گذراند در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شفاعت برای فدرال کمک به نشانی این شهر افزایش خشونت اسلحه.

“من بیمار هستم شهردار تفکر او می تواند انجام آنچه او می خواهد به انجام” گفت: Catanzara که ایتالیایی تبار. “او نه یک دیکتاتور.

“او یک ترسو است که او می خواست به انجام این کار در نیمه شب هنگامی که هیچ کس توجه پس از او گفت که او بود که به مجسمه پایین.”

شهردار تصمیم به دنبال یک بن بست جمعه گذشته در گرانت پارک که تفویض را به هرج و مرج زمانی که معترضان اقدام به خراب کردن که مجسمه. مانند دیگر بناهای تاریخی به استعمار کلمبوس مجسمه آمده است در زیر افزایش موشکافی در میان کشور حساب بیش نژادی و بی عدالتی است.

در حالی که افسران محافظت مجسمه برخی از معترضان دیده می شد lobbing ترقه و سایر پرتابه در جهت و امنیت خود را با چتر. در میان هرج و مرج افسران چرخش باتوم و اسپری فلفل استفاده برای سرکوب جمعیت است.

پلیس اعلام کرد که 12 نفر دستگیر شدند و 18 نفر دیگر صدمه دیده در این حادثه. روز دوشنبه پلیس شیکاگو Supt. دیوید براون گفت: 49 افسران مجروح شدند, با 18 نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی که به بررسی اتهامات سوء رفتار پلیس گزارش داد روز شنبه که آژانس تا به حال دریافت بیش از 20 شکایات مربوط به اعتراض.

هر چند Lightfoot به نام گزارش از نیروی بیش از حد “غیر قابل قبول” و قول داد که آنها را مورد بررسی او همچنین سرزنش بازیگران در یک گروه کوچک از “اوباش” که او گفت: “آمد برای یک مبارزه است.” روز دوشنبه او ایراد گرفت که مشروط به “ربودن” تظاهرات و پرتاب بطری آب یخ زده و دیگر اشیاء در افسران.

“که تظاهرات مسالمت آمیز” او گفت:. “این هرج و مرج.”

کمک: سام کلی کارلی Behm سام چارلز Fran Spielman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de