کروم شروع خواهد شد مسدود کردن مزاحم ad فرمت های درون فرم کوتاه ویدئوها

گوگل اخیر تبلیغات وسیع افزایش یافته به تصویری که در آن خود را مرورگر کروم به زودی شروع به مسدود کردن اواسط رول و دیگر فرمت های آگهی به صورت کوتاه, فرم ویدئوها.

گوگل مطابق با یک استاندارد جدید از ائتلاف برای بهتر تبلیغات که شامل ویدئوها ماندگار هشت دقیقه و یا کمتر در سراسر دسکتاپ, موبایل, وب و برنامه.

استاندارد فیلتر کردن اواسط رول, تبلیغات, تبلیغات قبل از رول و دیگر غلاف 31 ثانیه یا بیشتر است که نمی تواند نادیده گرفته شود پس از پنج ثانیه و همچنین نمایش تبلیغات است که در وسط یک سوم از پخش ویدئو و یا تا 20 درصد و یا بیشتر از یک ویدیو.

استاندارد می رود به اثر در 5 اوت.

“کروم خود را گسترش دهد کاربر حفاظت و توقف نمایش تمام آگهی در سایت و در هر کشور است که بارها و بارها نشان می دهد این مخل تبلیغات” محصول گوگل مدیر Jason James گفت: در یک پست وبلاگ.

از همه مهمتر استاندارد نیز به یوتیوب که به تازگی نشان داد تبلیغات درآمد $15bn.

کروم که حدود 70 درصد از ما مرورگر, بازار است این آگهی ویدئویی تجربه کمتر از یک ماه پس از آن اعلام کرد توقف تدریجی آن از کوکی های شخص ثالث قابل توجهی به دیجیتال بازاریابان.

در حالی که تصمیم به تبر کوکی های شخص ثالث بود که بیشتر در مورد alievating نگرانی های حریم خصوصی Chrome حرکت به بلوک سرزده تبلیغات تصویری است که به منظور بهبود این مرورگر تجربه کاربر با ایجاد بهترین شیوه گفت: Matt Barash سر استراتژی و توسعه کسب و کار در AdColony.

“برخی از شرکت adtech که بیرون بروید و مشتری جلب کردن مرورگر مبتنی بر بالا تاثیر غیر استاندارد فرمت خواهد شد جریمه توسط این اطلاعیه,” او گفت:.

AdColony عضو ائتلاف برای بهتر تبلیغات. اعضای دیگر شامل Facebook, Unilever, اخبار پارسیان و GroupM.

“GroupM گنجانیده است و بهتر تبلیغات استاندارد به ما پرسشنامه ارزیابی کیفیت فرایند را قادر می سازد مشتریان ما در سراسر جهان به تبلیغ موثر در برند-محیط امن” گفت: جو Barone شریک مدیریت از نام تجاری ایمنی آمریکا در GroupM.

“از آنجا که آنها منعکس کننده ترجیحات مصرف کننده بهتر تبلیغات استانداردهای یک ابزار ضروری برای مارک ها و ناشران که با هدف ایجاد اعتماد و تعمیق روابط با مخاطبان خود را.”

ناشران کوچکتر – و یا آنهایی که با عجله به آمار سه ماهه با اهداف تهاجمی تبلیغات تصویری – همچنین ممکن است احساس فشار از این تصمیم از ائتلاف برای بهتر تبلیغات.

“این صحبت می کند به یک جنبش بزرگتر است که اتفاق می افتد به تمیز کردن تبلیغات دیجیتال” گفت: اندرو Serby معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در Zefr یک شرکت است که کمک می کند تا مارک های تبلیغ در یوتیوب.

“گوگل است که مصرف شارژ در اینجا خوب است که برای مصرف کنندگان و برندهای اما مخل برای برخی از پایین تغذیه مخاطبان مبتنی بر غنی و شرکت های رسانه ای که تا حد زیادی شده است برای ایجاد یک interruptive و ارزان فضای دیجیتال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر