شهر می کند ضعیف کار برش علف های هرز بلند در خالی زیادی دیده بان می گوید

شهر شیکاگو می کند شپشو کار برش علف های هرز بلند در خالی زیادی در کمک به سوختگی در جنوب و غرب طرف یک ناظر می گوید.

بیشتر چه شیکاگو رکورد نگه داشتن خیلی بد است که در سال گذشته مقامات ذکر شده متعلق به شهرستان خالی زیادی تقریبا 5,300 بار یک چهارم از همه نقض اعلامیه برای بیش از حد رشد علف های هرز به اشتباه فکر خواص متعلق به مالکان خصوصی است.

شهرستان بازرس کل یوسف فرگوسن گفت: شیکاگو بخش از خیابان ها و فاضلاب نیست و دیدار با آن اهداف خود را از درو تمام شهر متعلق به زمین خالی حداقل چهار بار بین 1 ماه مه و اکتبر. 31. و نه آدرس اداره رسیدگی به شکایات در مورد رشد بیش از حد طی شش هفته که منجر به مزاحمت در برخی از محله ها. “بالا علف های هرز می تواند برای پنهان کردن فعالیت های غیر قانونی مبهم باقی مانده خطرناک بندر جوندگان و خدمت به عنوان یک زمین پرورش برای پشه” این گزارش گفت:.

“مشکل خالی زیادی بیش از حد رشد با علف های هرز به خصوص رنجور محله در جنوب و غرب طرف تأثیر تلاش برای مبارزه با سوختگی و collaterally کمک به مداوم نابرابری در ایمنی و بهداشت عمومی و اقتصادی, انرژی و زنده دلی” فرگوسن گفت: در بیانیه ای جداگانه.

این گزارش را بخوانید: وزارت بهداشت علف های هرز-برش برنامه حسابرسی

شهر مسئول برش علف های هرز است که باید رشد کرده و بلندتر از 10 اینچ در راه و در شهر کهای خصوصی خالی زیادی که نیست که توسط صاحبان آنها. زمانی که صاحبان خصوصی اجازه رشد علف های هرز در بسیاری از شهرستان می تواند موضوع یک بلیط نیاز آنها را به توده یونجه یا کاه در عرض 10 روز یا چهره خوب این گزارش گفت:.

یک مشکل این است که خیابان ها و وزارت بهداشت ندارد “کامل یا دقیق” لیست همه خالی زیادی متعلق به شهر فرگوسن گزارش گفت:. در واقع مقامات شهرستان به اشتباه صادر شده 5,265 استناد به شهرستان خواص نزدیک به یک چهارم از 22,295 علف های هرز-برش استنادهای وارد آخرین سال, این گزارش گفت:. “این اشتباهات اتلاف زمان و منابع” شهر قانون بخش این گزارش است.

در پاسخ به ممیزی خیابان ها و وزارت بهداشت توافق برای همکاری با شهرستان حقوقی و برنامه ریزی و توسعه مقامات برای بهبود لیست خود را از خواص این گزارش گفت:. آن را نیز موافقت خود را برای بهبود جمع آوری داده ها سیستم ها و فرآیندها با توجه به گزارش.

در بیانیه این گروه شهرستان گفت: این کار با فرگوسن و در حال حاضر توصیه می شود بهبود بر اساس این گزارش ، “ما انتظار داریم همه توصیه می شود اجرا شده توسط 2021 علف های هرز برش فصل” بیانیه ای گفت:.

در سال گذشته در این شهرستان حل و فصل یک دعوی در دادگاه برای 4 میلیون دلار به ارمغان آورد توسط خانواده از 7 سال بود که رخ داد و به کشته شدن توسط یک تراکتور رانده شده توسط یک کارمند از یک پیمانکار خصوصی برای شهرستان. فرگوسن با اشاره خیابان ها و فاضلاب شد و بازشناسی آن سیاست ها و روش در علف هرز برش از فاجعه و توصیه های خود را “نه در تضاد با تغییرات شهر ساخته شده به عنوان یک نتیجه از حقوقی حل و فصل است.”

برت تعقیب گزارش در مورد محیط زیست و بهداشت عمومی ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از شیکاگو جامعه اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de