پس از تظاهرات مسالمت آمیز از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید خدشه دار شد گسترده خرابکاری و غارت مقامات شهرستان اعلام کرد آنها خواهد پرداخت تا 1.2 میلیون دلار به شرکت های خصوصی امنیتی برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته به ضرب وشتم.

بیش از 100 محافظان امنیتی خصوصی از Monterrey, امنیت, AGB خدمات تحقیقاتی و ایلینوی امنیت حرفه ای خواهد شد اعزام به خرده فروشی دالان در سراسر شهرستان — با تمرکز ویژه در جنوب و غرب طرف مسئولان شهرستان گفت:.

خصوصی نگهبانان را مسلح نمی توان و نمی خواهد که قدرت پلیس اما به معنای “مجموعه ای دیگر از چشم و گوش برای حمایت از تلاش ها برای جلوگیری از غارتگران” شهردار لری Lightfoot دفتر در بیانیه ای گفت شنبه.

نیروهای امنیتی دستور داده شده است به اطلاع پلیس شیکاگو از فعالیت های غیر قانونی آنها را مشاهده کنید.

“شیکاگو کسب و کارهای کوچک و محله های تجاری دالان قلب جوامع ما به همین دلیل است که ما در حال کار با سه شرکت به عرضه بیش از 100 خصوصی امنیتی به محافظت از محلی خرده فروشی و مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها است که اعضای جامعه تکیه می کنند هر روز” دفتر شهردار گفت.

در حالی که این شهر اختصاص داده است تا 1.2 میلیون دلار برای امنیت, خدمات, هزینه های واقعی را نمی توان شناخته شده است و تا پایان تعطیلات آخر هفته دفتر شهردار گفت.

علاوه بر این پلیس شیکاگو گشت خواهد بود “موقعیت استراتژیک” در مناطق خرید در سراسر شهرستان به ویژه در جنوب و غرب طرف دفتر شهردار گفت.

هر چند تظاهرات اخیر در سراسر منطقه شیکاگو شده اند تا حد زیادی صلح آمیز اضافه شده نیروی انسانی سیگنال های این شهر نگران است که در آینده تظاهرات ممکن است به آینه حوادث است که همراه و به دنبال مارس 30 اعتراض در حلقه که تفویض به خشونت و سرقت و خرابکاری که در سمت چپ ردیف هایی از شهر را غارت و از جمله این شهر مرکز شهر و جنوب و غرب طرف.

Monterrey, امنیت, دهکده توسط برادر سابق شیکاگو Ald. دنی Solis که استعفا داد در سال گذشته تحت یک ابر فساد اخیرا در بر داشت خود را در مرکز FBI تحقیقات در روستای رووزمانت زمانی که بازرسان فدرال سوال مشروعیت قرارداد شمال غربی حومه دست به نفوذ سنگین شرکت.

این شرکت خصوصی بود شکایت کرد توسط خرس شیکاگو در سال 2018 برای عدم پرداخت برای یک skybox این شرکت دارای مجوز در ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de