شهرستان تدابیر قوانین بر روی, میله, رستوران ها سالن های ورزشی پس از COVID-19 سنبله (به روز رسانی زنده)


آخرین

Lightfoot جلوتر مقررات میله, رستوران ها, ورزشگاه پس از COVID-19 سنبله در میان افراد جوان

مشتریان چت در سبز در شیکاگو در 17 ژوئن 2020 پس از بارها اجازه داده شد برای بازگشایی به عنوان بخشی از فاز 3.
پت Nabong/آفتاب نیوز

شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه محکم مقررات در شیکاگو, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و خدمات شخصی برای جلوگیری از افزایش coronavirus در میان افراد جوان از تبدیل به خطرناک افزایش است.

موثر در 12:01 صبح جمعه:

  • میله میخانه کارخانه های لبنی و سایر موسسات بدون خرده فروشی مواد غذایی مجوز که در خدمت الکل در محل مصرف ممنوع خواهد شد از خدمت مشتریان خود را در داخل خانه.
  • رستوران خواهد بود و مجاز به ادامه خدمت به الکل تا زمانی که آنها صرفا اجرای شهرستان مقررات.
  • حداکثر اندازه حزب و جدول اشغال در رستوران ها, میله, میخانه و کارخانه های لبنی کاهش خواهد یافت و از 10 نفر به شش.
  • داخل کلاس های تناسب اندام را محدود به حداکثر 10 نفر است.
  • فیشال, عینک و دیگر خدمات شخصی نیاز به حذف پوشش صورت دیگر خواهد شد مجاز است.
  • مسکونی املاک مدیران خواسته می شود به منظور محدود کردن ورود مهمان به پنج به ازای هر واحد به داخل سالن جلوگیری از تجمعات و احزاب است.

هفته گذشته Lightfoot هشدار داد عقبگرد مگر اینکه افراد جوان که حساب برای 30 درصد از جدید COVID موارد در این شهرستان دریافت پیام.

خواندن گزارش کامل از شهر سالن خبرنگار Fran Spielman اینجا.


اخبار

6:01 p. m. CPS می تواند از دست دادن $10M به خصوصی مدارس منطقه می گوید: در طرح دعوی در دادگاه در برابر بتسی DeVos بیش از coronavirus بودجه

مدارس عمومی شیکاگو اتحاد پیوست طرح دعوی در دادگاه فدرال با 12 کشورهای دیگر شهرستانها و مناطق در برابر آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بیش از او اصرار که مدرسه دولتی منطقه سهم بیشتری از خود فدرال coronavirus امداد بودجه با مدارس خصوصی.

شکایت مراکز در اطراف بیش از 13 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مدارس در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در اواخر ماه مارس است.

این قانون خواستار متحده و مدارس برای دریافت پول بر اساس چه مقدار بودجه تایتل آنها اختصاص داده شده به خدمت به دانش آموزان کم درآمد این طرح دعوی در دادگاه می گوید. اما DeVos, شکایت استدلال است دستور بودجه توزیع شده مبتنی بر مدرسه تعداد کل دانش آموزان که منحرف کردن پول از مدارس دولتی در خدمت کودکان از خانواده های کم درآمد برای ثروتمند مدارس خصوصی.

CPS’ مراقبت در عمل سهم است $205 میلیون دلار 569.5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای Illinois. مقامات تخمین می زنند CPS خواهد از دست دادن حدود 10 میلیون اگر DeVos’ توزیع دستورالعمل ایستاده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

5:24 بعد از ظهر ایلینوی دیگر را می بیند بعد از بیش از 1000 جدید COVID-19 موارد

ایلینوی دیدم 1,173 جدید COVID-19 عفونت در دوشنبه, روز پنجم در هفته گذشته است که مقامات بهداشت عمومی گزارش شده بیش از 1 ، 000 مورد جدید. با وجود چشم انداز مثبت در عفونت های دولت تلفات از COVID-19 باقی مانده است نسبتا کم با تنها شش جدید مرگ و میر گزارش دومین روز متوالی با این تعداد.

هفت روز مثبت رای نیز رخنه کرد تا به 3 درصد از 2.9 درصد بیش از آخر هفته سربازان ارتش در مواردی می آید که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر ابراز نگرانی کرد که دولت در حال حرکت به عقب و نگرانی او تکرار در روز دوشنبه.

تا کنون در ماه ژوئیه مقامات بهداشتی گزارش داده اند که هشت روز با بیش از 1 ، 000 مورد جدید در مقایسه با تنها دو روز در ماه ژوئن. آخرین دسته از موارد جدید به ارمغان می آورد به طور متوسط روزانه تا کنون در این ماه به 978.

این مرگ و میر شده است یک داستان متفاوت است. تا کنون دولت به طور متوسط حدود 19 روز در ماه ژوئیه به پایین به شدت از 100 گرم در روز ممکن است. دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر در 7,301 آوردن میانگین به حدود 58 مرگ و میر یک روز پس از اواسط ماه مارس.

— میچ Dudek

4:05 بعد از ظهر قایق شناور سینما آمدن به شیکاگو

در میان COVID-19 گیر درایو در فیلم شده اند ساخت باز گشت و در حال حاضر یک شرکت می گوید شناور سینما اجازه می دهد مردم را به تماشای از مینی قایق خواهد بود حضور در تعدادی از مکان ها در سراسر کشور از جمله شیکاگو است.

فراتر از سینما استرالیا شرکت تولید گفت: شیکاگو اجرا برای قایق شناور سینما است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 9-13. محل دقیق هنوز اعلام شده است و نه لیستی از فیلم به نمایش در خواهند آمد.

سینما ساخته خواهد شد تا از 12 تا 24 مینی قایق های, هر, برگزاری تا هشت نفر است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

2:26 p. m. بزرگ آمریکا شرکت کردم COVID-19 وام قبل از دیگران تجزیه و تحلیل نشان می دهد

نیویورک — از زمانی که دولت ایالات متحده راه اندازی اورژانس برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای کوچک در مارس 3, شده اند وجود دارد شکایتی است که شرکت های بزرگتر به حال وام خود را تایید و پرداخت بیشتر به سرعت.

وجود دارد در حال حاضر شواهد کافی برای حمایت از آن شکایت.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل مدیریت کسب و کار کوچک $659 میلیارد چک حفاظت برنامه را نشان می دهد که نزدیک به یک سوم از وام های تصویب شده در این برنامه هفته اول در محدوده از $150 ، 000 به $10 میلیون حداکثر مجاز است. در دور دوم بودجه آغاز شد که آوریل 27, از جمله وام های ساخته شده تا فقط 7.4 ٪ از کل.

حجم وام به طور متوسط کاهش یافت و از $257,240 در آوریل 10 به حدود $105,000 از 17 جولای با توجه به SBA.

PPP ساخته شده بسیار کم بهره وام های در دسترس برای هر کسب و کار و یا هر franchisee یک کسب و کار — با کمتر از 500 کارمند است. وام خواهد بود ببخشند اگر بیشتر از این پول استفاده می شود به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

11:43 صبح انگلستان COVID-19 واکسن دهید محافظ پاسخ ایمنی در اوایل محاکمه

لندن — دانشمندان در دانشگاه آکسفورد می گویند خود را تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم که کردم ،

محققان بریتانیایی برای اولین بار شروع به آزمایش این واکسن در ماه آوریل در حدود 1 ، 000 نفر که نیمی از آنها کردم واکسن تجربی. از جمله آزمایش های اولیه طراحی شده برای ارزیابی ایمنی و ببینید که چه نوع از واکنش سیستم ایمنی بدن را برانگیخته بود اما نمی توانید بگویید اگر واکسن واقعا محافظت می کند.

در تحقیقات منتشر شده روز دوشنبه در مجله لنست دانشمندان گفت که آنها خود را پیدا تجربی COVID-19 واکسن تولید شده دو پاسخ ایمنی در افراد با سن 18 تا 55 که به طول انجامید حداقل دو ماه پس از آنها واکسینه شدند.

“ما در حال دیدن خوب پاسخ ایمنی تقریبا در همه,” دکتر گفت: Adrian هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. “آنچه این واکسن به خصوص خوبی است ماشه هر دو اسلحه از سیستم ایمنی بدن,” او گفت:.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

10:35 صبح, آنچه ما در مورد نمی دانم چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان

چه نقشی بازی کودکان در coronavirus همه گیر است داغ دکمه سوال از تابستان که بچه ها لذت بردن از وقت آزاد خود را در حالی که مدارس کار بیش از چگونه به سر کلاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید علم “بسیار روشن است” اما بسیاری از پزشکان که تخصص در اطفال و بیماری های عفونی می گویند بسیاری از شواهد قطعی نیست.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. که بزرگترین چالش,” دکتر گفت: Sonja راسموسن یک اطفال استاد دانشگاه فلوریدا و سابق دانشمند در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

مطالعات متعدد نشان می دهد اما نمی ثابت کند که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده تر از بزرگسالان و بیشتر احتمال دارد که فقط علائم خفیف.

یک گزارش اولیه از ووهان چین که در آن شیوع شروع زمستان سال گذشته نشان داد که کمتر از 2% موارد در کودکان است. بعد از آن گزارش ها نشان می دهد بین 5 ٪ و 8 ٪ از ایالات متحده موارد در کودکان و نوجوانان.

از طریق جولای 9, حدود 200000 بچه ها تا به حال آزمایش مثبت در ایالات متحده با توجه به تعداد بر اساس دولت گزارش توسط آکادمی اطفال آمریکا. تعدادی از بچه ها که آلوده شده اند تقریبا قطعا به مراتب بالاتر از آن است که اگر چه کارشناسان می گویند چرا که کسانی که با خفیف یا بدون علائم هستند کمتر احتمال دارد به تست.

CDC می گوید که 228 کودکان و نوجوانان از طریق سن 17 نفر از این بیماری در ایالات متحده از روز شنبه. بیش از 138,000 آمریکایی ها کشته شده اند و در مجموع وجود داشته است و بیش از 3.6 میلیون موارد تایید شده.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

8:43 صبح ‘خطرناک محیط زیست’: به عنوان کلیساهای بازگشایی شیوع کروناویروس در حال جوانه زدن و نگه داشتن درهای بسته

در یک کلیسا در ساکرامنتو کالیفرنیا شده است که بسته به فرد خدمات پس از ماه مارس عبادت گاهی اوقات هنوز هم متوقف به دعا خارج کنید و سعی کنید برای گرفتن یک حس یاران آنها از صمیم قلب از دست ندهید.

در نشویل, تنسی, کشیش یک کلیسای آنگلیکان شده است توزیع و همدلی در پارکینگ برای هفته ها.

جنوب آتلانتا متحرک پاستور از 3000 عضو جماعت تلاش می کند به احضار هر اونس از شور و شوق در بدن خود را به ارائه یک پر جنب و جوش و پر از موسیقی خدمات در مقابل مخاطبان زنده از هیچ یک از امید خود پیام و روح آمده از طریق مختلف سیستم عامل های فن آوری.

هیچ یک از کسانی که ایده آل, گزینه, اما آنها ضرب و شتم و تبدیل شدن به منبع از شیوع COVID-19.

تقریبا 40 مکان عبادت و مراسم مذهبی مرتبط شده اند به بیش از 650 ایالات متحده موارد coronavirus پس از همه گیر آغاز شد با توجه به پیگیری توسط نیویورک تایمز. همراه با سراسر کشور افزایش عفونت است که به دنبال شل شدن محدودیت ها با هدف مبارزه با این ویروس شیوع بیماری های متصل به کلیساها جوانه زده اند در چند لکه.

دفعات بازدید: داستان کامل از ایالات متحده آمریکا امروز در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:30 صبح حتی با مراجعان فاصله دور از هم moviegoing احساس امن و جمعی

جهان شده است وارونه.

یک بحران جهانی منجر به میلیون ها مصرف بیمار و صدها هزار نفر از مرگ. هنگامی که یک کودک سرفه در آشپزخانه, بزرگسالان در اتاق به اشتراک گذاری نگاههای وحشت زده: آن جدی است ؟ پدر رانندگی با مسائل خانواده یک فرمان: “ماسک در!” حتی ملی ما بازی را تحت تاثیر قرار شده است. در وسط تابستان, نیویورک یانکیز در حال بازی در مقابل در مورد 54,000 کمتر از افراد به طور معمول خواهد بود در حضور.

برای تلفن های موبایل مانند قطعه از ما در زندگی واقعی جهان در سال 2020 — اما در واقع همه چیز به من توضیح داده است که بازی کردن در نفس 70mm در اصلی تئاتر از یاد جعبه موسیقی تئاتر در دریاچه است که باز برای محدود ظرفیت اجتماعی فاصله غربالگری.

بیش از گذشته 126 روز من به تماشای بیش از صد فیلم و جریان خروجی برای نقد و بررسی — اما همه در خانه. آخرین باری که من با نمایش یک فیلم در یک محیط عمومی بود در آوریل 10: فراموش شدنی Vin Diesel actioner “خون” در اسکله نیروی دریایی IMAX. من شکستن خط با یک بعد از ظهر شنبه نمایش فیلم “Interstellar,” کریستوفر نولان را زیبا و وسیع, بلند پروازانه, احساساتی و گاهی اوقات واقعا مضحک sci-fi حماسه ناسا در مورد یک خلبان به نام کوپر (متیو مک کانهی) که منجر به یک تیم از محققان در سراسر کهکشان و از طریق یک کرمچاله در جستجوی یک سکنی سیاره است که می تواند در خانه جدید برای نوع بشر است.

جزئیات کامل ستون از خورشید بار منتقد فیلم ریچارد Roeper اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im