شهر برای باز کردن برخی از پارک ها و کتابخانه ها دوشنبه

شهر شیکاگو یکشنبه اعلام کرد که چندین شهرستان از خدمات خواهد بود و در حال اجرا جمعه از جمله بازگشایی برخی از پارک ها و کتابخانه ها در سراسر شهرستان.

هر چند Lakefront دنباله بسته باقی خواهد ماند همه lakefront پارک west Lake Shore Drive خواهد شد به مسئولان شهرستان گفت:. که شامل لینکلن پارک گرانت پارک برنهام پارک هارولد واشنگتن پارک و جکسون پارک و همچنین جکسون پارک زمین گلف و Diversey محدوده رانندگی.

بسیاری از شیکاگو کتابخانه عمومی محله شعب — همراه با هارولد واشنگتن کتابخانه مرکز در حلقه خواهد بازگشایی دوشنبه نیز با اجتماعی جدید فاصله و دستورالعمل های ایمنی که شامل هدایت مسیر و محدود ظرفیت, مقامات گفت. یک لیست از باز کردن شاخه و ساعت خود را می توان در اینجا یافت نشد.

همچنین این شهر خواهد بود بازگشایی شهرداری پرداخت مرکز در 400 W. برتر سنت در انتخابات گفت: هر چند ساکنان هنوز هم تشویق به استفاده از کیوسک و یا پورتال آنلاین. رانندگان با پرداخت نشده بلیط که نیست جریمه قبل از مارس 18 اطلاع داده خواهد شد از تاریخ به دلیل خود را برای جریمه.

ساکنان هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار, مقامات گفت.

اعلام می آید حدود دو و نیم ماه پس از ایلینوی شد اولین تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. از آن پس در مجموع 127,757 ایلینوی ساکنان آزمایش مثبت با 5,904 از آنها در حال مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de