آخرین

شهرستان خواهد شد و صدور بلیط برای قرنطینه موارد نقض ‘آشکار’ فعالیت های اجتماعی خال خال در رسانه های اجتماعی

Dr. Allison Arwady, Chicago’s public health commissioner, offering an update on coronavirus as Mayor Lori Lightfoot and Gov. J.B. Pritzker stand by.
دکتر آلیسون Arwady شیکاگو عمومی کمیسیون بهداشت و درمان ارائه به روز رسانی در coronavirus. فایل عکس.
تایلر LaRiviere / آفتاب نیوز

فروش بلیط در حال آمدن است برای Chicagoans که سفر به هر یک از 20-plus متحده موضوع به شیکاگو 14 روز سفر قرنطینه دکتر آلیسون Arwady این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: روز سه شنبه. قبلا این شهرستان با تکیه بر رعایت داوطلبانه به منظور.

Arwady خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که بلیط صادر می شود در طول دوره رسیدگی به COVID گسترش یافته است. او همچنین با اشاره به امکان fining شهرستان کارکنان که ممکن است abided قرنطینه.

بلیط همچنین ممکن است در نتیجه از “رسانه های اجتماعی نمونه” که در آن مردم “وقیحانه ارسال فعالیت های اجتماعی” Arwady گفت.

اضافه شده به منظور — ویسکانسین, Missouri, نبراسکا و داکوتای شمالی بودند تمام کرد — را به چوب خط حساب کردن تا 22 متحده در حال حاضر پوشش داده شده است. تحت سفارش مردم به سفر یا بازگشت به شیکاگو از یکی از این کشورها ملزم به جدا برای 14 روز پس از ورود.

زمانی که سفارش در اثر به طور نامحدود اعلام شد این شهر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد دقیقا چگونه آن را اجرا می شود. اما تحت نظم متخلفان به موضوع شهرستان جریمه از $100 به $500 در هر روز تا 7000 دلار.

وجود معافیت مانند سفر برای مراقبت های پزشکی و یا برای کارگران ضروری که مورد نیاز برای سفر به شیکاگو از یک تحت پوشش دولت و یا سفر از شیکاگو به کار در یکی از تحت پوشش متحده است.

بقیه لیست: آلاباما, آرکانزاس, Arizona, California, Florida Georgia, آیداهو, آیووا, لوئیزیانا, کانزاس, می سی سی پی, North Carolina, نوادا, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا.

خواندن گزارش کامل اینجا کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.


اخبار

2:15 بعد از ظهر MLB به طور موقت تعلیق Marlins’ 2020 فصل در میان COVID-19 شیوع

میامی مارلینز’ فصل معلق توسط لیگ اصلی بیس بال در میان شیوع COVID-19 مواردی که منجر به 15 بازیکن و دو تن از اعضای هیات تست مثبت از روز جمعه به جمعه با توجه به بیس رسمی ارتباط مستقیم با آگاهی از این تصمیم.

رسمی صحبت کرد و به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش به شرط ناشناس ماندن به دلیل آن شده است به طور رسمی اعلام کرد.

این اقدام قابل توجه است اما عملی مکث sidelining یکی از 30 MLB تیم در تلاش برای بازی 60-بازی برنامه از طریق یک بیماری همه گیر با یک نتیجه بالقوه بودن که Marlins و آینده خود را مخالفان — ممکن است بازی فصل کامل.

Marlins’ شیوع در حال حاضر منجر به یک تعداد انگشت شماری از تعویق دوشنبه و سه شنبه: دو Marlins بازی برابر Baltimore Orioles در میامی و یک جفت از فیلیز-نیویورک یانکیز بازی در فیلادلفیا سایت Marlins’ سه بازی آخر هفته سری.

در حال حاضر Marlins را به هفت بازی را تشکیل می دهند: چهار برابر آرام و سه برابر واشنگتن اتباع خود را آخر هفته مخالفان در میامی.

دفعات بازدید: داستان کامل از ایالات متحده آمریکا امروز در اینجا.

11:45 a. m. Andrea Bocelli بهبود از COVID اما می گوید مستند ساخته شده او را احساس ‘شکنجه’

رم — ایتالیایی تنور Andrea Bocelli که تا به حال COVID-19 گفت: همه گیر مستند ساخته شده او را احساس می کنم “و جرم” با محروم کردن او از آزادی خود را به می آیند و به عنوان او می خواست.

Bocelli صحبت می کرد در یک پنل دوشنبه در سنا کنفرانس اتاق که در آن او معرفی شده توسط جناح راست اپوزیسیون رهبر Matteo Salvini که برافراشته در برابر دولت اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

این خواننده با اعلام در ممکن است که او تا به حال بهبود از ویروس آمد و چند هفته پس از عید پاک یکشنبه عملکرد در میلان خالی کلیسای جامع. در آن زمان Bocelli گفت که زمانی که او آموخته شده در مارس 10 که او تا به حال آزمایش مثبت فقط به عنوان ملت بود رفتن به مستند “من شروع به پریدن کرد به من احساس خوبی” بود و تنها یک تب خفیف. او ظاهرا در اشاره به یک استخر خصوصی در محل اقامت خود را به عنوان باشگاه بدنسازی استخر بسته شد و سپس.

بوچلی در این کنفرانس گفت در مجلس سنا که از او متنفر نمی شود قادر به ترک خانه خود را حتی اگر او “مرتکب هیچ جرم و جنایت” و نشان داد بدون ارائه جزئیات است که او نقض شده است که مستند محدودیت.

دفعات بازدید: داستان کامل از آسوشیتد پرس در اینجا.

10:38 صبح CPS پدر و مادر و معلمان — بمباران مقامات منطقه با سوال در مورد کلاس درس ایمنی

اولین پنج جلسات جامعه به میزبانی مدارس عمومی شیکاگو مقامات در مورد پتانسیل سقوط بازگشایی برجسته صدها نفر از سوالات از والدین و معلمان بسیاری بودند که غرق در شک و تردید که آیا در-یادگیری در کلاس درس می تواند انجام شود با خیال راحت در وسط یک بیماری همه گیر.

وجود خواهد داشت بیشتر در دست شویی ایستگاه در مدارس ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که یک آزمون مثبت برای COVID-19? معلمان انتظار می رود برای حرکت بین “غلاف” از دانش آموزان? چه نوع از آموزش را به دانش آموزان دریافت زمانی که آنها انتخاب کردن از فرد در یادگیری ؟

بالا CPS رهبری از جمله مدیر عامل جانیس جکسون به زندگی پاسخ به بسیاری از سوالات — هر چند آنها تنها به یک بخش در 45 دقیقه کنار برای یک پرسش و یک جلسه وجود دارد, بسیاری از آنها نمی تواند پاسخ دهد.

در پاسخ به یک سوال در مورد موارد بالقوه در مدارس CPS’ رئیس بهداشت افسر Kenneth روباه گفت: خانواده ها خواهد شد انتظار می رود به گزارش فردی به منطقه های بهداشتی و سلامتی ارائه علائم خود اشاره کرد زمانی که آنها برای اولین بار احساس بیمار و دیگر اطلاعات شخصی.

این منطقه پس از آن جمع آوری اطلاعات است که دانش آموز مدرسه مانند آن 15-دانشجو غلاف آنها در که دیگری آنها تماس داشتند و چه بخشی از مدرسه شده اند. کل غلاف خواهد بود به خانه فرستاده می شود اگر یکی از دانش آموزان خود آزمون مثبت و هر کسی که به طور مستقیم در تماس با مثبت صورت خواهد بود گفت: به قرنطینه برای 14 روز.

دفعات بازدید: داستان کامل از نادر عیسی در اینجا.

8:04 صبح Lightfoot ویترین $33 میلیون دلار برای کمک به مستاجرها و صاحبان املاک

سه ماه پس از رونمایی یک غیر الزام آور “مسکن همبستگی تعهد” که مماشات هیچ یک شهردار لری Lightfoot در روز دوشنبه به نمایش $33 میلیون دلار برای کمک به مستاجرها و صاحبان اموال bankrolled توسط فدرال محرک بودجه و محلی philanthropies.

مدت کوتاهی پس از اقامت در خانه خاموش کردن باعث coronavirus Lightfoot ارائه شده 2,000 Chicagoans تلاش برای ماندن در خانه های خود کمک های مالی از 1000 $در هر کدام. 2 میلیون دلار به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا از 83,000 متقاضیان است.

در حال حاضر کسانی که بیرون زده در یک دور خواهد بود “به طور خودکار منتقل” برای $25 میلیون Round 2 “بیش از ده برابر سرمایه گذاری اولیه ساخته شده توسط شیکاگو وزارت مسکن وجود دارد بدون نیاز به دوباره اعمال می شود.

همراه با 8 میلیون دلار از گروه خانواده و خدمات پشتیبانی شیکاگو اختصاص 33 میلیون دلار به “اخراج و سلب حق اقامه دعوی, پیشگیری از” مقامات گفت.

“با تشکر از این سرمایه گذاری بیشتر Chicagoans خواهد بود قادر به دفع سلب حق اقامه دعوی اخراج و بی خانمانی و درد و نا امنی است که همراه با آن” Lightfoot گفت: شهرستان سالن کنفرانس خبری.

خبرنگار Fran Spielman است داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:43 صبح Marlins شیوع جدی ترسناک برای تیم NFL در آستانه کمپ

در آستانه اردوگاه آموزشی, NFL, بازدید شد دوشنبه توسط آن بدترین کابوس. لباس پوشیدن و در مارلین آبی و سیاه, شبح از Coronavirus هنوز به آمده نشان داد که بدترین سناریو: یک فصل در آستانه لغو قبل از آن واقعا آغاز می شود.

حداقل 13 Marlins بازیکنان و مربیان باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش های ملی. آن را تمام عیار شیوع تنها پس از سه بازی.

لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد Marlins’ بازی شنبه برابر Orioles. فیلیز-Yankees بازی نیز نامیده می شد به دلیل فیلیز تا به حال میزبانی Marlins برای سه بازی. بیس بال خواهد بود play-the-لوتو خوش شانس در صورتی که تنها آسیب انجام می شود. یک بحران رو به رشد منجر به لغو این فصل است.

حتی در بهترین شرایط این ویروس ارائه یک واقعیت جدید است که بیس بال باید به مقابله با هر روز. White Sox مدیر ریک alexandria pro uk بیدار شد با سرفه و احتقان بینی دوشنبه رفت و به کلیولند بیمارستان برای آزمایش و خارج از احتیاط دور مانده از ballpark. او گزارش آزمایش منفی برای COVID-19 و انتظار می رود که با این تیم سه شنبه.

جزئیات پاتریک فینلی را تجزیه و تحلیل کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net