کلارا کرک فرار پناهگاه بی خانمان 30 سال لقب ‘مادر از انگلوود” می میرد در 79

کلارا کرک گیرنده متعدد ملی و محلی خدمات عمومی جوایز برای پناهگاه و خدمات دیگر برای بی خانمان او اداره می شود در انگلوود برای بیش از 30 سال از جمله کلارا خانه و کلارا, محل درگذشت, شنبه در سن 79.

خانم کرک شد یک دریافت کننده یکی از این کشور بالاترین جایزه برای خدمات ارائه شده توسط جفرسون جایزه بنیاد. او به دست آورد این Jacqueline Kennedy Onassis جایزه برجسته خدمات عمومی بهره جوامع محلی در در سال 1996.

خانم کرک در یک زمان لقب “مادر انگلوود” برای کار خود را با ضرب و شتم زنان و کودکان از طریق غرب انگلوود ایران سازمان او زد از 1983-2017 نیز به دست آورده و رئیس جمهور جایزه خدمات از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در دولت کلینتون. که عکس آویزان شده بود با افتخار بر دیوار او برای سال های بسیاری است.

کلارا کرک در یک زمان لقب “مادر انگلوود” برای کار خود را با ضرب و شتم زنان و کودکان از طریق غرب انگلوود ایران سازمان او زد از 1983-2017 به دست آورده رئیس جمهور جایزه خدمات از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در دولت کلینتون. این عکس را با افتخار آویزان بر روی دیوار او برای سال های بسیاری است.
هنر نورمن/NABJ-شیکاگو

بازنشسته NBC Chicago لنگر هنر نورمن دوست شد کمک به پناهگاه تبدیل به ذینفع از انجمن ملی از روزنامه نگاران-شیکاگو سالانه کریسمس اسباب بازی رانندگی و شخصا تحویل اسباب بازی سال پس از سال است. او به یاد می آورد او شدید تعهد به خانواده او خدمت کرده از او دو ساختمان در نزدیکی 63 خیابان و اشلند خیابان.

“من شده اند در کلارا خانه بیش از سه ده بار یا آیا داستان در کار خود را با ضرب و شتم زنان و کودکان پروفایل خود را برای ملی جفرسون جایزه و یا ارائه اسباب بازی” نورمن گفت: دوشنبه شب.

“غرب انگلوود بود که همیشه در یک محل مشغول است. کلارا می دانستم که هر مشتری در اول نام و نام خانوادگی پایه و اساس این زنان او را دوست داشت برگشت. در روز من تحویل کریسمس اسباب بازی از NABJ او گریه از من راه می رفت تا زمانی که من سمت چپ,” او گفت:. “او گفت:” این پدر خانواده را جایی به جز اینجا. لطفا ناهار با من مادران و فرزندان خود را.’ من قرار بود برای انجام سریع رها کردن اما زخم ماندن به مدت سه ساعت.”

ثبت نام در بالای در ورودی کلارا محل 13-ساختمان واحد آپارتمان در انگلوود ارائه طولانی مدت مسکن برای قربانیان خشونت خانگی. آن را در اطراف گوشه ای از کلارا که در زمان در خانواده ها تا 120 روز است.
هنر نورمن/NABJ-شیکاگو

متولد سال 1941 در می سی سی پی, خانم کرک بود که بخشی از این مهاجرت بزرگ شمال شرق با خانواده اش اقامت در شیکاگو سمت شمال غربی. او نقل مکان کرد به انگلوود در سال 1974 و برخی 10 سال بعد شاهد این نیاز در جامعه که خانم Kirk راه اندازی غرب انگلوود ایران سازمان برای کمک به ضرب و شتم زنان که او را دیدم به عنوان یک تماس.

باز در سال 1987 کلارا که در زمان در خانواده ها تا 120 روز بود که برای اولین بار از چندین نهاد او ایجاد از جمله کلارا محل — 13-واحد آپارتمان ساختمان ارائه طولانی مدت مسکن برای خانواده های انتقال از پناهگاه — و کلارا علمی مرکز.

اما خانم کرک که وابسته مردمی حمایت از تلاش برای نگه داشتن غیر انتفاعی شناور نهایی آن سال ها اغلب به دنبال کمک های مالی اضطراری برای حفظ گاز و برق به ادامه خدمت بیش از 300 سال است.

در نوامبر. 4, 2013, کلارا, کرک, که تلاش برای نگه داشتن او غیر انتفاعی شناور نهایی آن سال شد توسط ایلینوی آفریقایی خانواده کمیسیون برای سه دهه در خدمت زنان بی خانمان و کودکان و به صورت “هرگز از دست دادن حتی زمانی که همه چیز نگاه تلخ.”
هنر نورمن/NABJ-شیکاگو

زمان پس از زمان هنگامی که آب و برق قطع شود مردمی خواهد رالی برای کمک به معشوق نیکوکار که دچار سکته مغزی در بهار سال 2017. او پسر McKinley بل Sr. در زمان بیش از عملیات تا نوامبر سال 2017 که این شهرستان توقیف کرک ساختمان برای نقض کد.

در سال 2013 خانم کرک شد که Illinois آفریقایی خانواده کمیسیون سه دهه از تعهد به کمک به زنان بی خانمان و کودکان و “هرگز از دست دادن حتی زمانی که همه چیز نگاه تلخ.”

بازماندگان شامل سه پسر و دو دختر و چندین نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de