کلارک Darrius Perryman است که تنها یک دانشجوی سال دوم اما او نه خجالتی در مورد مصرف شارژ.

که آشکار شد زمانی که او ساخته شده دو سه بزرگ-اشاره گرها در سه ماهه چهارم که در نهایت به عقاب برخی از جدایی جمعه در برابر جرثقیل.

“تبدیل شده است که گوشه ای برای ما مناسب وجود دارد” کلارک مربی تری گفت.

کسانی که سبد به عقاب 12-نقطه سرب با کمتر از پنج دقیقه به سمت چپ و آنها برگزار شد و در را برای 68-64 پیروزی در فینال کلاس 2A مسیح پادشاه منطقه ای.

“من همیشه می خواهم به فرد است که طول می کشد بیش از این تیم گفت:” Perryman که به پایان رسید و با 18 امتیاز و پنج ریباند. “اگر ما نیاز به امتیاز من قصد دارم به نمره تا آنجا که من می خواهم برای رفتن downstate.”

رفتن به دولت نیست همیشه یک هدف واقع بینانه برای کلارک (21-6) اما این تیم است که چیزی خاص. عقاب برنده سفید وست برای کسب ارتقاء به شمال/غرب در فصل آینده و برداشت سوم منطقه ای عنوان شده است.

“این یک چیز بزرگ برای جامعه Austin” سر گفت. “مرد همه فکر می کند طرف غربی است که همه بد است. بچه ها بازی سخت و آنها هوشمند بیش از حد. این یک پیروزی بزرگ برای مدرسه ما و جامعه ما است.”

Perryman نبود تنها قهرمان برای کلارک که ضرب و شتم جرثقیل 74-57 در ماه ژانویه در مسیر به این کنفرانس عنوان شده است. Pierre Calhoun اضافه شده 13 امتیاز و هشت ریباند و مردار شرايط 13 امتیاز و پنج ریباند و سه دزد.

“این بدان معنی زیادی” Calhoun گفت. “من ارشد و این احساس خوب را به تیم من به قرمز است.”

پاشنه آهسته کردن سرعت اولیه و رهبری برای بسیاری از اولین 2œ چهارم قبل از عقاب رفت و در 9-0 اجرا به بالا رفتن 44-35 در اواخر سوم.

چیدن سرعت رو کلارک نورد.

“من ساخته شده تنظیمات” سر گفت. “من رفتم به همه پاسداران است. . . . من می خواستم به سرعت بازی است. من به تماشای [جرثقیل را] بازی برابر مارشال [در منطقه ای نیمه نهایی]. ما باید همان نوع از سپاه پاسداران به عنوان مارشال, بنابراین من آنها را برداشت و تحت فشار توپ.”

کالهون گفت: او دوست دارد با سرعت سریع تر.

“این چیزی است که ما سرمایه گذاری در,” او گفت:. “دفاع و سرعت و مردم و سپس گرفتن معافیت های سریع و رفتن به خط پرتاب آزاد.”

جرثقیل (22-6) رو تلاش بزرگ از 6-3 گارد Jalen غرب که به ثمر رساند بازی-بالا 21 امتیاز و افزود: نه ریباند و 6-4 گارد رابرت هابز که تا به حال 13 امتیاز و برداشت 15 ریباند.

پاشنه خود را قطع 12-نقطه کسری به 67-64 با 10.7 ثانیه به سمت چپ اما آنتونی اونز تقسیم دو پرتاب آزاد با 5.7 ثانیه های باقی مانده برای کمک به عقاب نگه دارید.

“این یک رقابت” Calhoun گفت. “این یک پیروزی بزرگ برای ما به ضرب و شتم آنها را دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de