کت و شلوار کلاس اقدام علیه ICBC بیش از 900 میلیون دلار ‘غیر قانونی’ طرح

Category: ونکورسان Comments: No comments

یک پیشنهاد دعوی در دادگاه اقدام کلاس مدعی است که ICBC شده است انحراف صدها میلیون نفر به طور غیر قانونی بیش از یک دوره از چند دهه.

Brayden Methot بود جدی در یک تصادف خودرو در سال 2014 که در سمت چپ او یک کوادری پلژی. یادداشت کنید / جهت / PNG

یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شده است در برابر ICBC و B. C. دولت وی از سوی مامورین آنها را درگیر در یک طرح غیر قانونی برای منحرف کردن صدها میلیون دلار و در نتیجه ضرر و زیان به قربانیان حادثه و رانندگی تا نرخ بیمه برای B. C. رانندگان است.

طرح دعوی در دادگاه واصل در B. C. دیوان عالی کشور معتقد است که استانی قوانین را دولت از طریق خدمات پزشکی طرح توجیهی (MSP) — و نه ICBC — مسئول پرداخت هزینه برای مراجعه به پزشکان با قربانیان حوادث موتور خودرو است.

اما ICBC است به جای آن شده است برای چندین دهه reimbursing دولت از طریق MSP برای خدمات پزشکی پزشکان قابل پرداخت به عنوان یک نتیجه از ICBC ادعا می کند می گوید: دعوی در دادگاه.

مبلغ حواله از سال 1988 تا سال 2018 شده است $899,724,536 با مقادیر قبل از سال 1988 و از آوریل سال 2018 تنها شناخته شده به متهمان آن را می گوید.

“این اثر برای دولت از دریافت حواله شد به حمله ICBC بودجه برای سود خود و در انجام این کار افزایش ICBC را هزینه های عملیاتی می گوید:” حکم.

“به حواله پرداخت شده توسط ICBC به دولت به موجب توافق نامه ای که متن آن هرگز منتشر شده است. خاص از توافق در دانش از متهمان. در نظر گرفته شده ذینفع توافق دولت بود.”

دو وجود دارد شناسایی کلاس در طرح دعوی در دادگاه “تصادف قربانی کلاس” و “ratepayer کلاس”.

Brayden Methot نماینده شاکی حادثه قربانی کلاس شد و یک مسافر در یک وسیله نقلیه سفر به شمال از Kamloops در ژوئن 9, 2014 هنگامی که آن را عبور از centreline زده و یک وسیله نقلیه می دوزند. ویلیامز لیک مرد باقی مانده بود یک کوادری پلژی.

Methot بود که 24 در زمان حادثه است و در حال حاضر 29 می گوید او با دریافت این حد از $160,000 در تصادف, مزایای, اما معتقد است که او دریافت کرده اند که از مزایای بیشتری از ICBC تا به حال شرکت نمی غیرقانونی پرداخت حواله.

“من فقط احساس می کنم مثل من شده بهره گرفته که آن را به یک آسیب بزرگ بود. پول نباید نگرانی اصلی من باید آن را بازیابی.”

رابرت Rorison نماینده شاکی برای ratepayer کلاس می گوید او به خرید بیمه از طریق ICBC از سال 1973 با حق بیمه افزایش قابل ملاحظه ای در آن زمان.

این افزایش نرخ در بخش با توجه به ICBC را پرداخت حواله می گوید: دعوی در دادگاه.

اسکات استنلی وکیل شاکیان گفت: در یک ایمیل که چه اتفاقی افتاده است به Methot بود “به خصوص وحشتناک.”

“آیتم های او نیاز به خرید با حادثه مزایای بودند اقلام لوکس — این آیتم های او نیاز به زنده باقی می ماند.”

استنلی اشاره کرد که در چند روز گذشته دیده است NDP و B. C. لیبرال “علنا quibbling” در مورد از بین بردن پول از ICBC و اضافه شده است که آن را مشروع بحث است.

“اما هیچ یک از آنها در حال صحبت کردن در مورد این طرح به حذف پول از ICBC که ما می گویند غیر قانونی است و که هر دو دولت در شرکت,” او گفت:. “ما می گویند این است که یک وضعیت که در آن دولت آگاهانه به دنبال قوانین آن به تصویب رسید. مردم در حال حاضر به پرداخت مالیات خود را برای مراقبت های بهداشتی و نباید مشمول مالیات برای بار دوم.”

شاکیان به دنبال یک تعداد از چیزها از جمله داشتن مورد گواهی به عنوان یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و یک اعلامیه که افزایش نرخ بیمه به میزان یک قانون اساسی مالیات.

آنها همچنین می خواهید یک جایزه نقدی برای Rorison و دیگر ratepayer اعضای کلاس و خسارت برای Methot و دیگر حادثه ادعا اعضای کلاس برای یک مجموع برابر با مقدار نکردن از آنها است.

طرح دعوی در دادگاه می آید در مدت کوتاهی پس از NDP دولت اعلام کرد تغییرات گسترده به ICBC طلوع no-fault طرح با هدف ممانعت از بالا رفتن سرسام آور هزینه های. محاکمه وکلا Association of B. C. مخالف اقدامات در آورده و توسط دادستان دیوید است.

صحبت با خبرنگاران در روز چهارشنبه است که مسئول ICBC, نمونه کارها نشان داد که غیر معمول نیست برای ICBC به عنوان یک شرکت بیمه به خواسته می شود برای پرداخت هزینه های پزشکی برای مراقبت از کسی بیمه در یک تصادف زمانی که وجود دارد این است که سهل انگاری و تقصیر اختصاص داده است.

اگر هزینه های پزشکی ناشی شد یک راننده خطرناک است, چرا های پزشکی, خدمات, طرح پرداخت هزینه های آن را او تعجب.

است گفت که او “تلاش” برای دیدن غیر قانونی در آنچه در جریان بود اما اضافه شدن هر گونه دعوی قضایی جدی بود به خصوص که از ونکوور شرکت حقوقی است که درگیر است در این مورد.

ICBC گفت: در یک ایمیل که از آن خواهد شد بررسی طرح دعوی در دادگاه قبل از تعیین گام های بعدی و آن را به عنوان قبل از دادگاه نمی خواهد هر گونه بیشتر اظهارات.

[email protected]

twitter.com/keithrfraser

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>