کلاسیک, هالیفاکس, طلسم Howard Brown تغییرات وفاداری به RBS در اهل تفریح و بازی شیرین کاری

در جالب به نوبه خود از وقایع هالیفاکس معروف خواننده گروه Howard قهوه ای روشن است وفاداری خود را و افتتاح حساب با بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) به ترویج آن £175 سیستمهای ارائه دهد.

براون برای اولین بار به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در سال 2000 که در آن او رفت میز از شغل خود به عنوان یک هالیفاکس نماینده خدمات مشتری به آواز خواندن و رقص از بانک.

او مشهور است برای یک سری از تبلیغات است که اصلاح شعر آهنگ برای ارائه به بانک ها ‘اضافی’ وعده در راه جاذب. تام جونز’ ‘کوچک’ شد ‘اضافی! اضافی! (من می دانم که شما می خواهید بیشتر) در حالی که حضرت بهاءالله و مردان ‘که اجازه دهید سگ ؟’ شد ‘که به شما اضافی است؟’

تصدی خود به عنوان چهره هالیفاکس تبلیغات به پایان رسید و در سال 2008 زمانی که او در یک نقش آن در روابط عمومی. او سمت چپ بانک ساخته شده است که او را به یک نام خانگی در سال 2011 زمانی که Halifax, استخدام آدم و حوا به عنوان آن آژانس آگهی و تصمیم گرفت چهره اش دیگر نصب شده با نام تجاری.

مارک خود را برای اولین بار بازگشت به دنیای تبلیغات, پس از او ساخته شده یک cameo در یک آگهی برای Hotels.com به تاکید که چگونه از آن آسان است به سوئیچ بانک RBS کردم قهوه ای به انجام این کار در یک راه عمومی.

امید بستن به باز کردن حساب با RBS قهوه ای خال خال شد در آن سنت اندرو مربع تجاری در ادینبورگ و آن گوردون سنت شعبه در گلاسکو.

برونو Genovese رئیس بانک سلطنتی اسکاتلند حساب های جاری گفت: “سوئیچینگ حساب های بانکی نمی تواند آسان تر و ما امیدواریم که ما تا کنون بالاترین تضمین سیستمهای ارائه می دهد یک انگیزه برای کسانی که فکر کردن در مورد سوئیچینگ بانک ها – آن را به وضوح برای Howard.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de