رشته کوارتت دارای بیشترین استثنایی کارنامه عمق هر اتاق موسیقی پیکربندی و هسته اصلی آنها از آنچه دوستان از اتاق موسیقی به ارمغان می آورد به شهر.

Marc-André Hamelin انجام خواهد شد با دهاتی کوارتت زهی در فوریه. 16 در ونکوور تاتر. PNG

دهاتی String Quartet با مارک-آندره Hamelin

زمان: 3 p. m., Feb. 16

که در آن: ونکوور تاتر

بلیط و اطلاعات:vanrecital.com

شومن Quartet

زمان: 3 بعد از ظهر 1 مارس

که در آن: ونکوور تاتر

بلیط و اطلاعات:vanrecital.com

پاول هاس کوارتت با بوریس Giltburg پیانو

زمان: 3 بعد از ظهر 8 مارس

که در آن: ونکوور تاتر

بلیط و اطلاعات:friendsofchambermusic.ca

با وجود خاموش-در-دوباره فصل زمستان ماه های فوریه و مارس نخست زمان برای دو تا از عمده ما موسیقی مجلسی مجریان که امید به فریب ما را به سالن کنسرت با برخی استثنایی برنامه های دهاتی شومن و پاول هاس رشته کوارتت.

رشته کوارتت دارای بیشترین استثنایی کارنامه عمق هر اتاق موسیقی پیکربندی و هسته اصلی آنها از آنچه دوستان از اتاق موسیقی به ارمغان می آورد به شهر. این FOC برنامه ریزی شده است بلند پروازانه پایان دادن به آن 72 فصل است: Takács کوارتت بازی تمام شش Bartók کوارتت بیش از دو شب, مارس 26 و 28.

این پاول هاس کوارتت شنیده خواهد شد 8 مارس در یک برنامه شامل کوارتت توسط Čekovská و چایکوفسکی به علاوه یک پنجگانه از جمله پیانیست بوریس Giltberg. Giltberg ساخته شده خود را در ونکوور اولین بار در سال 2011 و شما می توانید مطمئن باشید که پرشور خود بازی خواهد بود خوش آمدید در Dvořák را 1887 Piano Quintet.

و وجود دارد برخی از آهنگ های جدید و همچنین با یک عملکرد — مطمئنا ونکوور برای اولین بار از تابستان کوارتت (2016) توسط لوبیکا Čekovská. به دنیا آمد و در سال 1975 اسلواکی آهنگساز مورد مطالعه در لندن آکادمی سلطنتی موسیقی و ایجاد کاملا هم بزنید با اپرا درمان از تصویر دوریان گری. او همچنین موسیقی برای 2016 کامپیوتر بازی حکم.

ونکوور تلاوت جامعه میزبان رشته کوارتت کمتر اما زمانی که بنیانگذار لیلا Getz می یابد یک گروه او را تحسین می توانید مطمئن باشید که ونکوور مخاطبان خواهد آنها را بشنود.

دهاتی کوارتت بازگشت به شهر در فوریه. 16 تا بازی کوارتت توسط Dvorak و Sibelius به علاوه یک ترکیب جدید — کانادا برتر از مارک-آندره Hamelin را Piano Quintet با آهنگساز در صفحه کلید. Hamelin است که به خوبی شناخته شده به ونکوور به عنوان یک نوازنده پیانو به عنوان VRS مخاطبان می دانم که او به عنوان یک آهنگساز از او demonically دشوار Toccata در l’homme armé و کوتاه پرده بیدار کننده سفارش برای آن 40th anniversary.

VRS کارگزاران ونکوور اولین شومن کوارتت در تاریخ 1 مارس به عنوان برادران علامت اریک و کن شومن شامل ویولننواز Liisa Randalu در خانواده سازمانی است. جوان کوارتت اسیر 2016 تازه وارد جایزه در بی بی سی مجله موسیقی جوایز و امید به اسیر VRS مخاطبان با موتزارت K. 499 “Hoffmeister” کوارتت مندلسون را Quartet in E minor, Op. 44, No. 2 و شوستاکوویچ شدید نهم کوارتت (1964).

برنامه نویسی از این سه گروه تعریف می کند که چگونه موسیقی مجلسی گروه در حال تطبیق برای مخاطبان امروز. دهاتی و پاول هاس هر دو گروه به دنبال گسترش دامنه خود را از طریق علاوه بر این از مهمان هنرمندان و گنجاندن اخیر بسیار کار belying این تصور که موسیقی مجلسی مخاطبان هستند و در گذشته گیر کرده. شومان گروه است که هنوز ایجاد شهرت خود را و می خواهد به شنیده کلاسیک اما به عنوان جوان نوازندگان در نظر آنها اواسط قرن کار شوستاکوویچ به عنوان “کلاسیک” به عنوان موتزارت یا مندلسون.

تاپیک ویژه کوارتت پروژه در پایان ماه مارس. هر چند طرفداران محلی دیپلم موسیقی مجلسی با ونکوور تاتر مجریان هستند که همیشه در lookout برای فضاهای جدید که جذاب و قابل دسترس و صدا خوب است. در یک روز طلایی پاییز گذشته یک هیأت کوچک ساخته شده بازدید به زیبایی بازسازی جماعت بث اسرائیل کنیسه در خیابان بلوط. آن را نمیگیرد طولانی برای تایید است که این می تواند فوق العاده جدید فضا برای موسیقی و همچنین به عنوان عبادت است.

سپس معلوم شد که بیت المقدس کوارتت که طولانی دعوت به شهر از VRS — و چه کسی خواهد بود essaying همه بتهوون رشته کوارتت در پاییز — بودند اتفاقا در سواحل غرب است. چرا بداهتا کنسرت ؟

چرا که نه در واقع? آنها انجام خواهد شد در 26 مارس در کنیسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su