از “Superbad” به “Kick-Ass” به سال گذشته “پسران خوب” من از طرفداران بسیاری R-rated کمدی های کودکان و نوجوانان که قسم مانند رانندگان کامیون و پلیس در یک بازی پوکر توسط تفنگداران دریایی و کارگران ساختمانی.

اما وجود دارد به بیش از شوک اولیه ارزش کروب رو “بیگناهان” برگردان های ترسناک مانند 1980s ادی مورفی. شما می دانید چیزهای کوچک مانند شخصیت و طرح توسعه است. اگر ما نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به کمی BLEEPS که می گویند BLEEP این بیپ و بیپ شما با حیله به سرعت می پوشد.

در زشتی است که Netflix بکشد اصلی فیلم “قهوه و Kareem,” توهین و comebacks ابراز بالغ شخصیت و با 12 سال رشد تا کنون nastier همیشه صریح تر, همیشه, بیشتر تمرکز روی یک شخصیت دعوت از شخصیت دیگری به انجام برخی از عمل جنسی — و تا کنون بیش فعال-قرار دادن.

آن را تقریبا شگفت انگیز چگونه unfunny این فیلم با توجه به استعدادهای اولیه اعضای بازیگران, Ed Helms, Taraji P. Henson, Betty Gilpin و David Alan Grier. آنها همه troupers و آنها از سر شیرجه رفتن به این مواد, اما در این گفت و گو آنها ارائه و موقعیت آنها فرو رفته در آن را غیر ممکن به زور حتی یک لبخند اجازه دهید به تنهایی مشروع خنده از مواد.

Ed Helms یک آمار-و-miss نوع شخصیت که اجرای برنامه می توانید در هر راه بروید (او اندی برنارد بود حداقل های مورد علاقه من شخصیت تا کنون در “دفتر”) و او را حاضر بیش از بالا در اینجا به عنوان افسر پلیس دیترویت جیمز قهوه یک کاراگاه, 15-سال-جانباز نیروی که تنزل مقام به ترافیک وظیفه در نزدیک به تقاطع خالی از سکنه پس از آخرین پیچ ، قهوه به تازگی آغاز شده و دوستیابی Taraji P. Henson را ونسا یک مادر تنها و او فریبندگی خود را با خطوط مانند “خانوم من قصد دارم به درخواست شما را به مرحله ای از لباس های خود را قرار داده و دست خود را بر روی دوست پسر خود را.”

ناله.

ترنس کمی Gardenhigh نقش ونسا 12-year-old son کریم سنگین-مجموعه باور نکردنی بیعار بچه که خیلی وحشت زده مادرش است قدمت یک پلیس او تلاش می کند برای قرار دادن یک ضربه مرد. بحث در مورد خنده دار قضیه! منظور من, من می خواهم به جای بحث در مورد خنده دار قضیه چرا که مطمئن نیست یکی.

از طریق برخی از clunky طرح دسیسه قهوه و کریم وزش نسیم تا در اجرا مانند عدم تطابق همکاران در پلیس دوستان فیلم. (به علاوه آنها قهوه و کریم مانند قهوه و خامه آن را دریافت؟) کریم barrages قهوه با یک nonstop جریان ناسزا رنگ و لعاب توهین بسیاری از آنها مربوط به دهان و آزار جنسی کودکان. زمانی که قهوه در تلاش برای پیوند با کریم با گفتن یک داستان در مورد دوران کودکی خود و تبدیل شدن به بهترین دوستان با ناپدری کریم می گوید که خراب کرد: “وجود دارد به معنای واقعی کلمه فیلم های مستند در Netflix بکشد در مورد آن!”

چرا که در جهان از “قهوه و Kareem,” هیچ کس تا کنون دور می زند که این فرصت را به یک تیره و تار شوخی در مورد زنای با محارم یا تجاوز به عنف.

Betty Gilpin منجر به سونامی از فحاشی و ارزان جوک با جنون عملکرد به عنوان یک ستاره پلیس همکار از قهوه باعث می شود یکی از عمده مجسمه پس از دیگری و شلیک سلاح خود را در فقط در مورد هر شرایطی به عنوان مثال زمانی که او شاخه های سقف در یک باشگاه به روشن کردن مفاصل و فریاد می زند: “برو خانه و محل کار خود را در ازدواج!” (خوب که نه بد خط. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مناسب و معقول جوک پاشیده در میان زباله.)

به عنوان قهوه و کریم مخلوط کنید تا با انواع شخصیت های نابکار مدیر مایکل میل زدن قرقره کردن یک کمدی بزن و بکوب اقدام خشونت آمیز ترتیب یکی پس از دیگری. این نوع از فیلم که در آن شما فقط می دانم که ما در حال رفتن به یک صحنه مبارزه است که در آن کسی سر فرو برد به یک توالت. وجود دارد halfhearted پیچ و تاب مربوط به برخی از پلیس کثیف و واجب مرحله نهایی مسابقات در اسکله که در آن آمریکا با فروشندگان مواد مخدر در دیدار با فرانسه-کانادا خریداران می دهد که یکی از آمریکایی ها این فرصت را به سعی کنید به لهجه فرانسوی, چرا که واقعا اصلی کمدی.

در ضمن شخصیت های مختلف به نوبت تماس هر یک از دیگر “سگ ماده” است و طیف وسیعی از طنز گسترش به گسترش مبادلات در مورد بیضه و کودک آزاری. وحشیانه و خشونت در “قهوه و کریم” است که برای خنده به عنوان کلیشه نقاط طرح و خاص عکس, به عنوان مثال, به شدت زخمی قهرمان در حال ظهور از یک آتشین ساختمان در برابر همه شانس. مدیر مایکل میل زدن و فیلمنامه شین مک به وضوح رفتن به صورت گسترده و خونین کلاه برداری — نوع ریگ دیترویت نسخه از “Kingsman” فیلم — اما داشتن یک بچه پر کردن هوا با profanities و مرحله بندی قطعات مجموعه ای که در آن کسی همیشه گرفتن شات و یا دمیده شده توسط نارنجک و یا ضربه به سر با یک مخزن توالت نیست تقریبا به اندازه کافی برای یک فیلم واقعی است.

“قهوه و Kareem” است DOA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im