جنگ سرد بین شهردار لری Lightfoot و برادرانه منظور از پلیس است که در معرض خطر تبدیل به یک deep freeze.

جان Cantanzara یکی از CPD در اغلب منظم افسران و مارتین Preib که crusaded در برابر “غیر قانونی و محکومیت جنبش” انتظار می رود به دو مانكن در یک انتخابات اتحادیه های رئیس جمهور هنگام اعلام نتایج روز شنبه.

وقت FOP رئیس جمهور کوین گراهام است یک شات را اجرا کردن. این سوال به نظر می رسد که آیا Cantanzara یا Preib ادعا می کنند بیش از 50 درصد از آرا یا اینکه دو تا از قوی ترین رقبا خواهد بود مجبور به اجرا کردن.

سه سال پیش میزان مشارکت بالا و کم روحیه کمک گراهام کاملا شکست آن وقت FOP جمهور Dean Angelo به عنوان ستیز مذاکرات قرارداد.

گراهام قول داد پس از آن به مبارزه با آنچه او و Preib — در حال حاضر FOP معاون دوم رئیس جمهور — را به نام “ضد جنبش پلیس” و ارائه یک قرارداد جدید است که شامل “عادلانه دادرسی و نظم و انضباط” را برای اعضای خود است.

سه سال بعد رتبه-و-فایل افسران پلیس هنوز در حال انتظار برای یک قرارداد جدید. در ماه دسامبر FOP مدیره رای به قرار دادن آن تقاضا برای 18% افزایش حقوق بیش از سه سال در دست یک نهاد مستقل داوری.

اگر Cantanzara برنده Lightfoot خواهد شد که دست او کامل است.

“اگر شما می خواهید به صحبت ما در حال حاضر به گوش دادن و نشستن و صحبت کردن. اگر شما می خواهید برای مبارزه با ما میخوایم آوردن یک مبارزه شبیه هیچ FOP تا کنون آورده به هر شهردار در این شهر تا کنون” Cantanzara روز دوشنبه گفت:.

“عضویت در حال مرگ است یک صدا ، آنها خسته از هیچ کس ایستاده تا برای پلیس. رحم [امانوئل] نادیده گرفته شده ما برای تقریبا دو سال است. و کوین [گریم] اجازه دهید او را دور با آن. چه معلمان انجام زمانی که آنها نمی توانید پاسخ های خود را?”

خاطر نشان کرد که دولت قانون ممنوع افسران پلیس از قابل توجه Cantanzara استدلال کرد که “شما لازم نیست به اعتصاب به مردم توجه است.”

“ما قصد داریم برای حفظ یک شرکت قانون و مبارزه با قانون اقامت در اسپرینگفیلد. تسلیم شده و از ترس به مبارزه با این مبارزه برای یک زمان طولانی. اما ما اتاق تکان دادن به حمله است و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد” Cantanzara گفت.

گراهام و Preib نمی تواند نظر رسیده است.

ری Casiano و مایکل Seiser نیز در حال اجرا برای رئيس جمهور اتحادیه.

سه سال پیش Cantanzara تنبیه شد برای ارسال یک عکس از خود را در رسانه های اجتماعی در لباس پلیس خود را یکنواخت نگه داشتن پرچم آمریکا و یک نشانه آن است که خواندن “من ایستادن برای سرود. من دوست دارم پرچم آمریکا. من از رئیس جمهور من و متمم دوم.”

Catanzara نیز توصیه می شود برای شلیک در سال 2012 پس از مستقل پلیس بررسی اقتدار محققان مصمم او مشغول به کار بود امنیت در یک رستوران شهر در حالی که او در مرخصی پزشکی از CPD با مصدومیت.

هیئت مدیره در بر داشت او را به جرم اما به جای آن تصمیم گرفت به حالت تعلیق او را برای 20 روز.

او همچنان محروم از قدرت پلیس و اختصاص به اداری وظیفه برای پر کردن یک گزارش پلیس در حال حاضر در برابر اخراج پلیس Supt. ادی جانسون جانسون پس از راهپیمایی بازو در بازو با پدر مایکل Pleger در دن Ryan بزرگراه.

“بسیاری از سیستم های تعلیق شده اند به صورت داخلی بخش مسائل. نه عمومی–مرتبط است. نه استفاده از زور. نه سرقت پول. هیچ یک از این مسائل. این همه به خاطر من تماس bulls—t بر کارفرمایان و این بخش آن را دوست ندارد. آن می رود حق بازگشت به کد از سکوت که او [Lightfoot] می خواهد برای متوقف کردن” Cantanzara گفت.

پلیس نظم و انضباط سوابق منتشر شده توسط نامرئی موسسه نشان می دهد که Catanzara متهم شده است از سوء 50 بار از او استخدام CPD در سال 1995. ده نفر از کسانی که اتهامات شده اند پایدار.

Cantanzara شهادت در ظهر در یک دادگاه فدرال دادرسی در رضایت فرمان و مواجه Lightfoot در جلسات شورای شهرستان همراه با FOP معاون اول رئیس جمهور پت موری که شهردار به نام “این FOP دلقک” در یک میکروفون.

“تسلیم هیچ چیز زمانی که شهردار او را به نام یک دلقک — و در واقع همه ما است. عضویت منزجر بود. به همین دلیل من راهپیمایی در مقابل خانه او چهار روز بعد به دلیل تسلیم نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید. آنها هیچ فقرات,” او گفت:.

در سال 2017 Preib شدت انتقاد کرد در شیکاگو aldermen برای اجازه یک از 31 میلیون دلار حل و فصل به چهار انگلوود مردانی که صرف بیش از یک دهه در زندان برای تجاوز و قتل یک زن روسپی قبل از اعتقادات خود لغو شد پس از DNA شواهد مرتبط با جرم و جنایت به یک حرفه ای جنایتکار.

Preib استدلال پس از آن بود که “قدرتمند شواهد” که انگلوود چهار “شد و در واقع درگیر در این جنایت” و خواست aldermen به تعظیم به فشار از “محکومیت غیر قانونی جنبش است.”

“حقوق مدنی وکلا حک شده از یک کلبه صنعت به نام غیر قانونی و محکومیت. آنها نگاه به این اتاق به عنوان خالی خود را بررسی کنید. خود راهکار ساده است: آنها ادعا می کنند پلیس سوء دریافت دادستان به تبرئه پیش نویس یک مایل رسانه ها و سپس دستکاری شهروندان شیکاگو از پول مالیات” Preib گفت: پس از آن.

کمک: سام چارلز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im