ComEd می پرسد خانواده امن با بادکنک ها در فارغ التحصیلی جشن

با فصل فارغ التحصیلی در میان ما و احزاب سنتی بودن تعویض برای اقامت در خانه جشن ComEd است که به درخواست خانواده ها به فکر کردن در مورد چگونه آنها با استفاده از بالن.

فویل و یا کیسه های مایلار, بادکنک که بزرگ زرق و برق دار برای جشن نیز مسئول برای شروع آتش سوزی و یا قطع برق اگر آنها در تماس با خطوط برق و یا تجهیزات الکتریکی ComEd گفت. هزاران نفر از قطع برق در هر سال گزارش شده در شمال ایالت ایلینوی به دلیل این بالن با بزرگترین خوشه دیده می شود در طول فصل فارغ التحصیلی.

“ComEd گسترش صمیمانه تبریک به کلاس 2020 که استقامت خود را برای رسیدن به اهداف آموزشی در تمام سطوح” گفت: غنی Negrin معاون رئیس جمهور در امور خارجی در ComEd. “در طول این زمان به چالش کشیدن ما می دانیم که خانواده های مشتاق به جشن فارغ التحصیلان خود را. ComEd پشتیبانی از کسانی که در جشن ها و مشتریان را تشویق می کند در حالی که امن حمل و نقل و نمایش جشن بالن.”

اگر جشن با فویل, بالن, ComEd تشویق شهروندان به نگه داشتن آنها را در داخل و یا وصل آنها را به وزن اگر آنها آویزان بودن در خارج از منزل.

تحت هیچ شرایطی نباید یکی سعی کنید برای حذف یک بادکنک از یک خط قدرت یا قطعه دیگر از تجهیزات الکتریکی اگر آن را درهم می شود تا ComEd گفت. اگر کمک های مورد نیاز ساکنان را تشویق به تماس 1-800-334-7661.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de