تفسیر: بیس بال می شود آن روز باز, در حال حاضر یک فصل بافندگی

طرفداران پشت صفحه اصلی صفحه در ورزشگاه طفره زن جعلی بودند و به این ترتیب سلامتی در پایتخت کشور است.

بازی های خود را به نظر می رسید واقعی به اندازه کافی با فرض اینکه شما نیست به دنبال بیش از حد نزدیک است. و اتباع ستاره ژوئن صوت را تست مثبت برای coronavirus بود همه بیش از حد واقعی است.

بیس بال رو باز روز بسیاری از فکر ممکن است هرگز در این سال هر چند آن را دقیقا همان زمان به جشن می گیرند. صوت آخرین دقیقه غیاب پنج شنبه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی باز کرد بازی در خانه بود گریم یادآوری — اگر به عنوان در هر مورد نیاز — که این ویروس را تحت الشعاع قرار دادن هر چیزی که اتفاق می افتد در این زمینه در این فصل است.

مشاهده از راه دور, شما ممکن است تعجب که چرا آنها حتی تلاش. در حالی که بیس بال مناسب و معقول به اندازه کافی آن را سخت به تصور کنید که هر کسی از دست رفته بازی به طوری که آنها می توانید این نسخه از این قانع کننده بیش از 60 بازی فصل.

اگر احساس می کنید آن را مصنوعی مانند ایکس باکس تا به حال شده است به طور تصادفی فعال می شود و یک بازی ویدئویی بر روی صفحه نمایش بزرگ در خانه. حتی شدید طوفان به پایان رسید که این بازی در ششم زمین باز یافته در واشنگتن به نظر می رسید مانند آن را به حال شده است برنامه ریزی شده در هالیوود پشت بسیاری برای اطمینان از یک یانکی برنده شوید.

و واقعا چقدر جالب می توانید مقوا مردم بود پس از چند بازی حتی اگر که یک شباهت تامی Lasorda پشت صفحه اصلی تماشای مورد علاقه خود را داجرز ضرب و شتم متنفر غول.

هنوز هم وجود دارد دلیلی برای جان سخت طرفداران در همه جا به جشن می گیرند.

Giancarlo استانتون را در اولین ورود به خانه اجرا شد هیجان برای طرفداران یانکی که باید به خواب او ممکن است ضربه سحر و جادو علامت از 20 سال است. Gerrit کول شبیه او بود به ارزش هر بیت از قرارداد جدید که فریب او را به برانکس و در این نرخ ممکن است منجر لیگ با هشت یا نه برنده.

در لس آنجلس تمام برش مقوا طرفداران بود و لبخند بر چهره خود و با همین دلیل خوب. آن را نمی کند باران در جنوب کالیفرنیا بنابراین هیچ یک از آنها به خیس.

و بررسی ریاضی در این, اما یانکی ها و داجرز ممکن است هر دو فقط مسجل یک نقطه در گسترش برگشتی که با عجله اضافه شده فقط قبل از باز کردن پیچ.

نه بیس بال به عنوان ما آن را می دانم. نمی توان آن را به عنوان طولانی به عنوان ویروس شده است ravaging کشور و کوته بینانه مردم باقی می ماند مسئول چه مانده است از امریکا تفریح و سرگرمی.

بازی قرار است به یک جشن. فصول منظم هستند و قرار است به معنی چیزی. کوزه قرار است به آمار حداقل در لیگ ملی.

بیشتر از همه طرفداران قرار بود وجود دارد به ارائه واقعی به سلامتی و زندگی و مرگ با هر زمین.

“شما رویای تمام زندگی خود را در مورد آینده و بازی در یک ورزشگاه بزرگ با تمام طرفداران و سپس وجود دارد هیچ” طفره زن پارچ واکر Buehler گفت: از ستاره شرق. “این رفتن به یک جالب برای اطمینان حاصل کنید.”

واقعی سر و صدا است که از زمان دیگر که در حال حاضر به نظر می رسد بسیار دور است. یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای به شدت تغییر چهره از فصل و ممکن است هنوز آن را به پایان قبل از برنامه ریزی شده.

حتی اگر بازی رفتن به ماه اکتبر فصل ممکن است به خوبی به پایان. گسترش برگشتی اعلام کرد فقط قبل از اولین زمین در واشنگتن به معنی 16 از 30 تیم خواهد بود در postseason. این طرح منادی توسط کمیساریای راب مانفرد به عنوان چیزی است که اضافه کردن هیجان به فصل اما کل فصل خواهد بود یکی را به سرعت فراموش نکنید اگر یک تیم با از دست دادن رکورد برنده سری جهانی.

آن را سخت به خطا بیس بال برای ساخت این تلاش حتی اگر آن را می توانید تنها بسیار است. وجود دارد چیزی در مورد تماشای بیس بال دوباره در یک شب تابستانی که حداقل نکات در بازگشت به حالت عادی حتی اگر که عادی دیگر ممکن است وجود دارد.

ورزشگاه طفره زن زیبا بود به طور معمول در گرگ و میش هر چند حتی مقوا تا به حال به طرفداران نگران آس کلیتون Kershaw خراشیده شدن با بد بازگشت. حداقل این بود که ویروس آنها ممکن است گفت: به هر یک از دیگر است که به معنی چیز دیگری واقع است.

متاسفانه هیچ کس اما cutouts و چند نفر مجاز در ورزشگاه طفره زن را دیدم شروع فصل در سواحل غرب است. ESPN مشغول پخش آگهی های بازرگانی است که اولین خمیر شد و در حال حاضر در پایه زمانی که آن را آمد در هوا.

شبکه را دوباره بجای اول برگشتن به درجه دو f-بمب توسط داجرز Joc Pederson پس از پایه در ششمین دور برای آنچه که ارزش است.

در واشنگتن و لس آنجلس وجود دارد تجلیل و قدردانی به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. چندین غول در زمان زانو طول سرود ملی به عنوان طفره زن سوپراستار Mookie بتی با کودی Bellinger و حداکثر Muncy قرار دادن یک دست بر روی هر شانه از هم تیمی جدید خود را.

وجود دارد مقدار زیادی را در این غیر معمول ترین از روز باز. بیس بال بود در انظار لوکس آن را نمی خواهد که یک بار NBA و NHL شروع بازی به صورت واقعی است.

این کار برای بیشتر قسمت ها حداقل برای یک شب.

اما حتی یک فصل کوتاه می توانید بدجور طولانی در عجله بسر می رسانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im