شرکت hustled به صورت سپر برای مبارزه با کروناویروس اما نمی تواند پیدا کردن خریداران (به روز رسانی زنده)


آخرین

شرکت hustled به صورت سپر برای مبارزه با کروناویروس اما نمی تواند پیدا کردن خریداران

Jason Wade, lead carpenter at Pac Team, uses a template to cut plastic for face shields at the factory at 4447 W. Armitage Ave.
Jason Wade سرب نجار در Pac تیم با استفاده از یک الگو برای برش پلاستیک صورت و سپر در کارخانه در 4447 W. Armitage Ave.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

حدود یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر صادر اقامت در خانه سفارش اریک زاکرمن و کارگران خود را retooled یک گیاه کوچک در سمت شمال غربی به صورت سپر مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران با قرار گرفتن در معرض طولانی است.

ماموریت انجام و یا پس او فکر می کردم. او گفت: شرکت Pac گروه تیم می تواند در حدود 750 سپر در روز است. اما یک مشکل وجود دارد. زاکرمن روز سه شنبه گفت او نمی تواند از طریق به هر کشور و یا شهر آژانس هماهنگ فروش. و او گفت: او 1,000 سپر در موجودی آماده برای رفتن.

بنابراین او به گوش مقامات دولتی در اخبار گدایی برای تجهیزات حفاظتی و او را flummoxed.

“ما می خواهیم برای به دست آوردن این تجهیزات به افرادی که به آن نیاز دارید اما ما یافت نشد حق مردم را به آن گفت:” زاکرمن رئیس جمهور از تایید تیم. “همه سازمان آنقدر هولناک در حال حاضر. گرفتن توجه خود را کاملا دشوار است.”

خبرنگار دیوید Roder است داستان کامل.


اخبار

9:45 p. m. نیاز به یک دماسنج برای بررسی coronavirus? موفق باشید پیدا کردن یک

بتسی Hetzler شده است در تلاش برای خرید یک دماسنج برای او 86 سال سن پدر برای سه هفته با هیچ شانس.

“من شده است به بررسی [فروشگاه] به طور منظم” گفت: Hetzler ژنو که می خواهم پیشانی مدل فقط در مورد نیازهای خانواده خود را برای نظارت بر درجه حرارت برای coronavirus علائم.

اما او را از رسیدن به نقطه که در آن تقریبا هر دماسنج را انجام خواهد داد. او دستور داد در آمازون, اما آن را به یک مه 1 تاریخ تحویل.

مصرف کنندگان در سراسر کشور در حال پیدا کردن است که اگر آنها یک خانواده دماسنج در کابینه پزشکی, آن می تواند در حالی که قبل از آنها می توانید دریافت کنید. به عنوان با کمبود ماسک صورت و شخصی دیگر مراقبت های بهداشتی موارد در سن COVID-19 عرضه دماسنج کاهش یافته آنلاین و در فروشگاه ها.

خواندن گزارش کامل توسط استفانی زیمرمن در اینجا.

9:00 p. m. کارشناسان می گویند مکزیک coronavirus سیاست ممکن است بیش از حد کمی دیر

مکزیکو سیتی — مکزیک آغاز کرده است و در نظر گرفتن اقدامات سخت تر علیه coronavirus هفته پس از آن رئیس جمهور بغل کردن پیروان و گفت مذهبی مدال خواهد او را حفظ کند. برخی از کارشناسان هشدار می دهند آلاینده کشور 129 میلیون و اقدام دیر و تست بیش از حد کوچک برای جلوگیری از این نوع بحران آشکار در سراسر مرز در ایالات متحده است.

در هفته گذشته در مکزیک ممنوع و غیر ضروری دولت کار را به عنوان مورد تأیید صعود کردیم ولی تا اواخر دوشنبه به گسترش است که به دیگر بخش های کسب و کار و به نوار تجمعات بیش از 50 نفر است. سه شنبه, مکزیک گزارش شده بود بیش از 1000 مورد تأیید و حداقل 28 و میر.

کارشناسان می گویند که این ارقام تا حد زیادی درک درست تعدادی از عفونت. مکزیک انجام داده است به مراتب کمتر تست از بسیاری از کشورهای دیگر — کمتر از 10000 تست. ایالت نیویورک به تنهایی انجام داده بودند و بیش از 205,000 آزمون تا سه شنبه. نیز وجود دارد علائم این بیماری ممکن است به مراتب پیشرفته تر در مکزیک از محدود تست را نشان می دهد — سه دولت فرمانداران در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

8:37 بعد از ظهر جزئیات: جدید COVID-19 امداد و برنامه های پمپ پول نقد برای کسب و کار کوچک و سازمان های غیر انتفاعی برای دیدار با payman نگه داشتن کارگران

با کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی نومیدانه در نیاز به پول نقد سریع به دلیل COVID-19 گیر کارفرمایان شروع جمعه می توانید درخواست برای وام های فدرال با مهم ویژگی ها: وام را می توان به کمک های مالی اگر پول استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

مالی راه نجات اجرا می شود از طریق اداره کسب و کار کوچک است که با هدف حفظ کارفرمایان در کسب و کار و کارگران پرداخت می شود.

$349 میلیارد جدید “چک حفاظت از برنامه” است که در 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل به قانون امضا جمعه گذشته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بانک ها می توانند شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای مدیریت کسب و کار کوچک برنامه جمعه.

خواندن گزارش کامل با لین شیرین در اینجا.

8:05 بعد از ظهر U. I. طرح های نمونه به صورت کم هزینه و آسان-برای-ساخت هواکش — ارائه می دهد و آن را رایگان برای تولید کنندگان

مهندسین در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign ایجاد کرده اند را به راحتی-تولید یکبار مصرف و قابل حمل و اضطراری ونتیلاتور آنها امید می تواند به سرعت به تولید قرار داده برای کمک به بیمارستان های مقابله با افزایش COVID-19 بيمار.

مهندسین در دانشگاه Grainger, دانشکده فنی و مهندسی با همکاری کارل سلامت در اوربانا کار می کرد برای ایجاد یک نمونه اولیه است که اجرا شده است برای بیش از 75 ساعت — در مورد 125,000 تنفس چرخه — و با این نسخهها کار به عنوان یک مدل تجاری این مدرسه اعلام کرد.

پس موفق, تست قطعات و طراحی نمونه اولیه — به نام ایلینوی RapidVent — ارسال نشده است برای هر کسی که برای دانلود به صورت رایگان در وب سایت. دانشگاه را دریافت نمی کنند حق امتیاز از طراحی و سود مالی از تولید هواکش با توجه به رشید Bashir, کالج دین و استاد مهندسی زیستی.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

7:28 بعد از ظهر پریتزکر خواست برای بازگشایی Westlake بیمارستان برای COVID-19 پاسخ

دولت Rep. امانوئل “کریس” ولش و مشهد غیر انتفاعی در روز سه شنبه به نام برای رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر به بازگشایی Westlake بیمارستان در ملرس پارک برای کمک به coronavirus بحران است.

ولش همراه با ائتلاف معنوی و رهبری میزبانی آنلاین کنفرانس مطبوعاتی شفاعت با فرماندار در مورد اهمیت استفاده از در حال حاضر توقیف تسهیلات برای مسکن و درمان تایید COVID-19 بيمار.

ولش گفت: او را تحسین بازگشایی MetroSouth مرکز پزشکی در آبی جزیره و مدافع شرمن بیمارستان در الگین به عنوان COVID-19 پاسخ مراکز, اما گفت که این یک قدم اشتباه اگر دولت متوقف می شود وجود دارد.

خواندن گزارش کامل توسط مانی راموس در اینجا.

7:10 p. m. BBQ افسانه چارلی رابینسون ارائه ناهار به بیماران در Roseland بیمارستان جامعه

Roseland بیمارستان جامعه شد و مجبور به بستن آن در رژیم غذایی گروه هفته گذشته پس از یک کارمند پایین آمد با COVID-19 علائم.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در بیمارستان بسته به گروه و انجام تمیز کردن عمیق بیش از آخر هفته. هجده کارکنان در انتظار نتایج آزمون.

که در سمت چپ این بیمارستان خرید پیتزا و ساندویچ مترو برای بیماران با تکیه بر کمک های مالی از کلیساها و رستوران های محلی و به دنبال کمک های پولی در Facebook.

وقتی کباب افسانه چارلی رابینسون شنیده از بسته شدن او پا به عمل است. رابینسون شماره 1 دنده اهدا بیش از 100 پنج دوره وعده های غذایی برای بیماران و کارکنان در روز سه شنبه.

“من واقعا می خواهم به رسمیت شناختن رابینسون دنده برای اهدای این مواد غذایی امروز به نگه داشتن کارکنان و بیماران ما تغذیه” Roseland مدیر عامل تیم اگان گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط مانی راموس در اینجا.

6:34 بعد از ظهر در کاخ سفید پروژه های 100K به 240K ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی ها به بریس برای “خشن دو هفته دوره” پیش رو که کاخ سفید منتشر کرد, پیش بینی وجود دارد که می تواند 100.000 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که این تعداد می تواند کمتر اگر مردم رفتار خود را تغییر دهید.

“ما واقعا معتقدم که ما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از آن گفت:” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. که نیاز به همه آمریکایی ها را به طور جدی نقش خود را در جلوگیری از گسترش بیماری ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکا تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus “موضوع مرگ و زندگی” و خواست عمومی به توجه دولت دستورالعمل. او پیش بینی کرد این کشور به زودی خواهد دید “نور در انتهای تونل” در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3500 آمریکایی و آلوده 170,000 بیشتر.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

بیشتر بخوانید از آسوشیتد پرس در اینجا.

5:47 بعد از ظهر شیکاگو بیمارستان شروع به تکیه بر گسترش ICU فضاهای به عنوان به طور منظم مراقبت ويژه تخت را پر کنید

چند شیکاگو بیمارستان منتقل شده اند مهم مراقبت از تخت به فضاهای استفاده نشده برای رسیدگی به انتظار هجوم coronavirus بیماران.

“ما در حال توسعه ICU ظرفیت به واحدهای دیگر که در استفاده به دلیل تعلیق انتخابی عمل جراحی” مرکز پزشکی دانشگاه راش سخنگوی توبین hair artist academy گفت: شیکاگو سان تایمز در روز سه شنبه. “است که می گویند در حالی که عادی ICU ممکن است در ظرفیت, ظرفیت ما برای بيماران بستری است نه به این دلیل که ما در حال ایجاد زمینه های جدید برای درمان است.”

دن ریگان سخنگوی سینا سیستم بهداشت و درمان تایید شده در ایمیلی که به ويژه در آن سیستم در حال اجرا در 95 درصد به 100 درصد ظرفیت سهشنبه و آن را “ramping تا ما افزایش برنامه” به گسترش است.

این برنامه شامل repurposing از اتاق و کارکنان در کوه سینا و صلیب مقدس بیمارستان ریگان نوشت. او همچنین گفت: تلفن همراه تریاژ تریلر بودند در استفاده در هر دو بيمارستان ، هدف او گفت: به کمک حاوی ویروس “با گرفتن بیماران با علائم جزئی مورد بررسی قرار گرفت و به سرعت فرستاده شده در بازگشت به خانه با دستورالعمل و دارو برای کاهش علائم خود را.”

خبرنگاران میچ Dudek و جان Seidel باید داستان کامل است.

5 p. m. Shedd پنگوئن در ادامه تور آکواریوم با مراجعه به نهنگ بلوگا

این Shedd پنگوئن waddled به توقف بعدی در تور خود را از آکواریوم این هفته نوسانی توسط Oceanarium زیستگاه برای پیدا کردن دوستان جدید.

به عنوان 32 ساله rockhopper پنگوئن, Wellington, مشاهده, مخزن, چند نهنگ بلوگا از جمله Annik گوساله متولد سال گذشته متوقف شنا به رعایت او و پنگوئن. هر دو در یکدیگر خیره شد به عنوان پنگوئن waddled به عقب و جلو.

آلیشیا اتکینز/Shedd آکواریوم

این پنگوئن ها و نهنگ بلوگا را برآورده نمی کنند. همه گونه پنگوئن در نیمکره جنوبی و نهنگ بلوگا زندگی در نیمکره شمالی.

– آلیسون مارتین

4:15 بعد از ظهر شهرستان هشدار اضطراری خواستار مجوز بهداشت و درمان کارگران به مبارزه با کروناویروس

شهر شیکاگو صادر یکی دیگر از هشدار اضطراری بعد از ظهر سه شنبه در این زمان یک تماس به اقدام برای مجوز بهداشت و درمان کارگران است.

این شهر درخواست مجوز بهداشت و درمان کارگران به ثبت نام در IllinoisHelps.net به طوری که آنها ممکن است تماس, به کار در یک بیمارستان افزایش و یا جایگزین مسکن تنظیم.

“با ثبت نام در ایلینوی کمک می کند تا یک سیستم اضطراری برای پیش ثبت نام از داوطلب بهداشت حرفه ای (ESAR-VHP)” این سایت می گوید. “شما می توانید بخشی از یک سیستم هشدار و پاسخ اگر در دسترس هنگامی که فعال به یک فاجعه قابل توجهی و یا بهداشت عمومی اورژانس.”

غیر پزشکی داوطلبان همچنین می توانید ثبت نام برای فرصت های در www.Serve.Illinois.gov.

هفته گذشته هشدار اضطراری اعلام کرد لیک فرانت پارک ها و 6060 دنباله دار شد در حال حاضر بسته شده است.

– آلیسون مارتین

3:02 بعد از ظهر County منابع مالی رنج می برند یکی-دو پانچ به عنوان coronavirus بيماران باتلاق سیستم مراقبت های بهداشتی’

Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle گفت: girding برای هجوم coronavirus بیماران را یک “تاثیر عمیقی” در امور مالی نظام سلامت.

اما حتی به عنوان او را صدا زنگ Preckwinkle کاهش یافته است برای پیش بینی که چقدر بد مالی تصویر می تواند تبدیل به برای در حال حاضر به چالش کشیده County نظام سلامت است.

“تمرکز ما این است که نه در امور مالی” Preckwinkle گفت. “تمرکز ما شده است در تلاش برای کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن به ارائه مراقبت به تمام افرادی که در حال رفتن به باتلاق سیستم بهداشت و درمان.”

بخش نظام سلامت تصمیم به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری برای جلوگیری از اعمال جراحی الکتیو — که در پول به ارمغان بیاورد — این است که یک رئیس به سیستم خزانه Preckwinkle گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن او تشکر کارکنان مراقبت های بهداشتی برای تلاش های خود را مبارزه با COVID-19.

“من می توانم به شما بگویم که چقدر از تاثیر مالی که آن را داشته باشد چون ما نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر را منع ما را از انجام اعمال جراحی الکتیو,” Preckwinkle گفت. “این است که دو برابر بر روی ما تاثیر سیستم بهداشت و درمان. یک اثر است که ما نمی تواند انجام اعمال جراحی الکتیو و دیگر این است که ما در حال رفتن به طور قابل ملاحظه ای بیشتر بیماران در بیمارستان های ما که در حال ایجاد و فشرده نیاز خدمات است.”

خبرنگار راشل Hinton است داستان کامل.

2:30 بعدازظهر 26 بیشتر coronavirus مرگ و میر در ایلینوی

Illinois Gov. J.B. Pritzker speaks at the Thompson Center in Chicago during the daily update on the state’s response to the coronavirus pandemic, Monday, March 30, 2020.
فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر صحبت می کند در تامپسون مرکز در شیکاگو در طول به روز رسانی روزانه در وزارت امور خارجه در پاسخ به coronavirus pandemic, دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

با وزارت امور خارجه روز سه شنبه گزارش یکی دیگر از 26 مرگ و میر در ایالت ایلینوی به دلیل coronavirus رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را گسترش دولت stay-at-home فرمان اجرایی تا پایان ماه آوریل است.

وجود دارد در حال حاضر 99 مرگ و میر در ایالت ایلینوی به دلیل شیوع, بهداشت, مقامات گفت. سهشنبه علائم بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در دولت تایید کرده است در یک روز.

مقامات بهداشت در روز سه شنبه گفت اضافی 937 نفر تست مثبت برای coronavirus در دولت آوردن این دولت در مجموع به 5,994 موارد است. از 26 مرگ و میر ثبت شده در شنبه, 17 در Cook County, مقامات گفت.

خبرنگار تینا Sfondeles است به روز رسانی.

2:11 بعد از ظهر با 2020 NFL season نامشخص خرس WR آلن رابینسون حفاری در به اشتراک شیکاگو کودکان و نوجوانان

در حالی که او منتظر به عقب بر گردیم در این زمینه و یا حداقل به اتاق تمرین — خرس گیرنده گسترده آلن رابینسون بسیج است خود را در رسیدن به بنیاد برای کمک به شیکاگو غذا سپرده گذاری خوراک های محلی بچه ها که از مدرسه است. رابینسون سازمان با تمرکز در درجه اول در آموزش و پرورش اما او معطوف به وعده های غذایی هنگامی که او را دیدم نیاز دارید.

اولیه خود را هدف این بود که به منظور بالا بردن $12,000 از اهدا کنندگان و مطابقت آن مقدار است. سپس مربی مت Nagy همسان مقدار و توهین آمیز مقابله با چارلز لنو لگد در $7,200. سیل حمایت بود “ویژه” برای رابینسون و او گفت: او می تواند در افزایش آمار هدف خود را و مقدار او را بازی به زودی.

او به آن نیاز دارید.

نه تنها شیکاگو کانون اما تا رابینسون شهر دیترویت. او هنوز هم گسترده خانواده وجود دارد و در حالی که او تلاش شده است صرفا متمرکز بر کمک به شیکاگو کودکان و نوجوانان تا کنون او را به دنبال او چگونه می تواند کمک به دیترویت ،

“این یک بخش حیاتی از کودکان و نوجوانان’ زندگی در علاوه بر این به آموزش و پرورش — در حال قادر به قرار دادن مواد غذایی در دهان خود و خانواده خود را “دهان” رابینسون گفت. “ما در حال انجام این کار فقط برای بد نامی. ما فقط می خواستم به ساده کردن آن و همه را با هم برای ایجاد یک تاثیر است.”

جزئیات بیشتر در رابینسون در Jason Lieser گزارش.

1:27 بعد از ظهر نتانیاهو: Coronavirus بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم

سازمان ملل متحد — سازمان ملل-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است و هشدار داد که جهان در برابر چالش برانگیز ترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم مقابله با یک بیماری همه گیر تهدید مردم در هر کشور است که به یک رکود اقتصادی “که احتمالا هیچ موازی در گذشته بوده است.”

U. N. ارشد گفت: در راه اندازی یک گزارش سه شنبه در اجتماعی و اقتصادی اثرات COVID-19 خطر نیز وجود دارد که ترکیبی از این بیماری و تاثیر اقتصادی آن کمک خواهد کرد به “افزایش بی ثباتی و افزایش ناآرامی و افزایش جنگ است.”

اشاره به این حادثه تلخ به نام برای قوی تر و موثر تر واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی و اقتصادی ویرانی که COVID-19 باعث شده است.

او تاکید کرد که این امکان پذیر خواهد بود “اگر همه با هم می آید و اگر ما را فراموش کرده ام بازی های سیاسی و درک آن است که نوع بشر است که در خطر است.”

“قدر از پاسخ باید مطابقت با مقیاس بحران — بزرگ-مقیاس هماهنگ و جامع با کشور و بین المللی پاسخ هدایت شده توسط سازمان بهداشت جهانی” دبیر کل گفت و اشاره کرد که همه کشورها هستند که زیر دستورالعمل.

خواندن گزارش کامل از آسوشیتد پرس در اینجا.

12:49 p. m. Gov. پریتزکر برای تمدید اقامت در خانه سفارش تا مارس 30 با مدارس به توقیف باقی می ماند

Gov. J.B. Pritzker’s March 21, 2020 briefing on the coronavirus situation in Illinois.
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را مارس 21 سال 2020 جلسه توجیهی در coronavirus وضعیت در ایالت ایلینوی است.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

به عنوان دولت همچنان به دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر بعد از ظهر سه شنبه را گسترش دولت stay-at-home فرمان اجرایی تا پایان مارس, منابع گفت: Chicago Sun-Times.

اخبار پیش بینی و پریتزکر گفت: روزانه در جلسات مطبوعاتی که این تصمیم بود که ارزیابی در یک روز به صورت روز. از زمان اجرایی سفارش منقضی می شود در 7 آوریل و زمانی که برخی از ایلینوی مدارس در ابتدا مجموعه ای برای باز کردن. شهردار لری Lightfoot در اوایل این ماه اعلام کرد مدارس عمومی شیکاگو خواهد بود بسته حداقل تا مارس 21.

پریتزکر را فرمان اجرایی جدید را اجرا خواهد کرد تا مارس 30 و نیز دستور ادامه بسته شدن ایلینوی, مدارس, منابع گفت.

تینا Sfondeles است داستان کامل.

12:42 بعد از ظهر با CPS احتمالا از راه دور آموزش برای بقیه سال دانش آموزان معلول می تواند به صورت موانع بیشتری

روز دوشنبه Ald. ری لوپز (15) گفت که این شهرستان می کند پیش بینی نشده است و دانش آموزان را به کلاس درس این مدرسه شد و به جای آن انتظار می رود را در آموزش از راه دور.

CPS همچنین اعلام کرد قصد دارد روز دوشنبه به توزیع 100,000, لپ تاپ, iPads ها و Chromebooks به منظور تسهیل آموزش از راه دور برای منطقه به دانش آموزان برای استفاده در خانه.

اما چه e-learning چیست برای دانش آموزان معلول ؟

در سراسر ایالات متحده در مدارس و خانواده ها صورت چالش های جدید در حفظ آموزش برای دانش آموزان معلول. معلمان در حال بررسی راه های جدید برای ارائه سفارشی درس های از راه دور. و در حالی که پدر و مادر از کودکان گرفته اند در تحصیل وظایف کسانی که کودکان دارای معلولیت در حال اضافه کردن درمان, دست در درس و رفتاری مدیریت به لیست.

ادامه مطلب در چه آموزش از راه دور می تواند برای دانش آموزانی که نیاز به کمک اضافی.

12:12 بعد از ظهر خارج شده آغاز خواهد شد در نظر گرفتن درجه حرارت از تمام کارکنان

وال مارت اعلام کرد صبح روز سه شنبه که از آن آغاز خواهد شد چک کردن دمای همه کارکنان در آن فروشگاه و انبارها زمانی که آنها می رسند ، شرکت توزیع مادون قرمز دماسنج به آن مکان در سراسر ایالات متحده چک در حال انتظار به اجرا در تمام نقاط در بعد از 3 هفته.

بیش از دو هفته آینده این شرکت نیز ارسال ماسک و دستکش برای تمام سایت ها کار برای استفاده از “هر گونه کاردانی که مایل به استفاده از آنها.”

خارج نیز صادر هدایت ترغیب کارکنان به حفظ 6 پا از فاصله بین همکاران و مشتریان سهشنبه, پیوستن به فهرست رو به رشد ملی و جهانی شرکت نورد سیاست برای کارکنان بر اساس آژانس بهداشت عمومی دستورالعمل. آمازون اعلام کرد مشابه فاصله توصیه های هفته گذشته خود را برای Whole Foods Market شریک فروشگاه ها و Jewel-Osco نصب شده از جنس پلکسی گلاس “عطسه نگهبانان” در آن ثبت, خدمات, میز و داروخانه می ایستد.

10:30 صبح بدون حضور هیئت منصفه محاکمه در امور کیفری و یا مدنی طریق ممکن است: Cook County, مدار دادگاه

طبخ شهرستان مدار دادگاه را گسترش تعلیق بیشتر جنایی و پرونده های مدنی از طریق ممکن است و گسترش استفاده از ویدئو کنفرانس میان رشد COVID-19 شیوع.

در اصل به تعویق افتاد تا 15 آوریل اکثر موارد دادگاه در حال حاضر به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است 18 دفتر ریاست قاضی تیموتی ایوانز در بیانیه ای گفت شنبه.

ایوانز نیز دستور داد که گسترش ویدئو کنفرانس برای تمام درآمد حاصل از دادگاه تلقی می شود لازم و یا شرایط اضطراری مقامات گفت. تمام جلسات دادگاه انجام خواهد شد از طریق ویدئو بعد از مارس 16. در حال حاضر همه بازداشت شدگان با قید وثیقه جلسات دادگاه از طریق ویدئو.

در طول این مدت بدون محاکمه با حضور هیئت منصفه در کیفری یا مدنی آغاز خواهد شد. افراد احضار برای وظیفه هیئت منصفه باید گزارش و دریافت یک تاریخ جدید برای خدمات. بدون اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی سفارشات خواهد وارد شود.

جزئیات کامل Sun-Times گزارش اینجا.

9:20 صبح نمی مخلوط آمونیاک با سفید: CDC هشدار خطرناک تمیز کردن راه حل

نگرانی در مورد انتقال COVID-19 ویروس باعث بسیاری برای تمیز کردن خانه های خود به شدت بیشتر و بیشتر با مواد سوزاننده محصولات. هنوز مشخص نیست چه مدت شما می توانید زنده ماندن در سطوح اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش که “SARS-CoV-2 RNA شناسایی شد بر روی انواع سطوح در کابین هر دو علامت دار و بدون علامت آلوده مسافران تا 17 روز پس از کابین بودند خالی در الماس شاهزاده خانم.”

این آژانس بهداشت عمومی توصیه برای تمیز کردن سطوح با آب و صابون و سپس با مواد ضد عفونی کننده راه حل های. آن را صادر مشاوره در اواخر هفته گذشته که شکسته شدن کارایی های مختلف تشکیل دهنده فعال در برابر ویروس.

اما CDC همچنین هشدار عمومی برای جلوگیری از اختلاط مشترک پاک کننده خانگی است که می تواند باعث مرگبار واکنش های شیمیایی.

برای مثال سفید کننده و سرکه رایج و توصیه می شود برای تمیز کردن عوامل تولید گاز کلر هنگامی که در ترکیب — مرگبار زرد مایل به سبز و گاز است که به عنوان یک سلاح شیمیایی در جنگ جهانی اول

این شهرستان ریورساید آتش نشانی در کالیفرنیا به اشتراک گذاشته گرافیک شناسایی مشترک خطرناک ترکیبات شیمیایی:

اینجا کلیک کنید برای دیدن CDC آخرین مشاوره در مورد چگونه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن خانه خود را.

8:53 صبح پرستار دیگر ادعای قصاص پس از ابراز نگرانی به بیمارستان مورد PPE دسترسی

سابق پرستار در بیمارستان رحمت مدعی او از کار اخراج شد و پس از او ابراز نگرانی می کند که این بیمارستان را ارائه نمی دهد حمایت کافی برای کارکنان درمان coronavirus بیماران.

رجینا Haglund ظ تبعیض مارس 26 برابر بیمارستان با شیکاگو دفتر ملی روابط کار هیئت مدیره. او از کار اخراج شد مارس 25, گفته برای اقدامات تلافی جویانه پس از او صحبت کرد تا در مورد عدم ماسک محافظ های پر متحده است.

با توجه به هفت-صفحه تشکیل پرونده Haglund مشغول به کار بود در تریاژ برای بیمارستان مارس 22 و دیدم یک بیمار که با ارائه علائم کروناویروس.

بیمار نیست با توجه به یک ماسک به دلیل نبود هیچ گونه مناسب آنهایی که در منطقه تریاژ و بیمار سرفه دو بار در Haglund های پر متحده است. فرد قرار داده شد در انزوا و Haglund گفت او شده است گفت: این بیمار نتیجه آزمون.

هفته گذشته یک پرستار در بیمارستان یادبود نورث وسترن واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا او از کار اخراج شد و پس از ابراز نگرانی های مشابه به همکاران.

دفعات بازدید: آخرین مورد رحمت اتهامات اینجا.

8:04 صبح بله شما قطعا می توانید هنوز هم خرید الکل

شما می توانید تماس های اضطراری خود را سفر به liquor store — متحده واقعا متوقف کردن فروش الکل. اما اخیر Facebook پست می خواهم که شما فکر می کنید در غیر این صورت.

“هیچ آبجو و یا فروش الکل در ایالت ایلینویز به عنوان 3 بعدازظهر شروع دوشنبه, مارس 30” می خواند یک تصویر ارسال شده توسط یک حساب کاربری. پس از آن وجود دارد لینک کلیک کنید برای داستان با عناوین مثل این یکی: “NC فرماندار برای متوقف کردن فروش الکل در آغاز روز شنبه, مارس 3rd.” یکی دیگر ادعای “رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تعلیق الکل در کالیفرنیا به عنوان از آوریل 28.”

برخی از این مطالب چنین به عنوان یک مورد, می سی سی پی ممنوعیت مشروبات الکلی که تاکنون کشیده پایین به نظر می رسد تصاویری از یک خبر. اما اگر شما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید در پست های دیگر آن را به ارمغان می آورد شما را به یک صفحه است که می گوید: “شما رو pranked.”

شوخی با این حال گم شدن در بسیاری از Facebook کاربران به عنوان آنها به اشتراک گذاری هر دو این وبلاگ نوشته ها و تصاویر به نظر می رسد رسانه ها با این توپ را روی گوه در مجموع اخبار.

جزئیات کامل Politifact واقعیت-بررسی در اینجا.

6:53 صبح پریتزکر می گوید فدرال فرستاده اشتباه ماسک به عنوان ایلینوی گزارش 8 بیشتر coronavirus مرگ و میر

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در روز دوشنبه گفت که کاخ سفید فرستاده ایلینوی حمل و نقل از صدها نفر از هزاران نفر از اشتباه نوع ماسک — به عنوان دولت دیدم هشت مرگ و میر بیشتر و گسترش coronavirus به نیمی از آن در شهرستانهای استان است.

به نظر می رسد تنش بین حزب دموکرات فرماندار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. پس از هفته ها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شیوع بیماری در تلویزیون ملی و روزانه در مطبوعات و جلسات پریتزکر در هفته گذشته گفت: او خدا را شکر سفید خانه حمل و نقل از N95 ماسک که پس از پریتزکر خواسته تهمت شخصا برای کمک به.

به جای آن دولت دریافت فولاد ماسک پریتزکر گفت.

پریتزکر را در هفته گذشته گفت که کاخ سفید متعهد به ارسال 250,000 N95 ماسک و 300 هواکش. ایلینوی دریافت محموله از تجهیزات پزشکی از دولت فدرال اما در کسری از آنچه درخواست شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل از تینا Sfondeles و میچل Armentrout.


موارد جدید


تجزیه و تحلیل و تفسیر

9:21 p. m. چشم پوشی از پیام های مخلوط و پوشیدن آن ماسک

در یک دموکراسی مقامات دولتی باید همیشه به آن مستقیم به خصوص در طول یک بیماری همه گیر — و هرگز پنهان در پشت یک ماسک از اطلاعات غلط.

در عین حال به نظر می رسد مردم آمریکا شده اند تغذیه گمراه کننده مشاوره از بسیاری از منابع از جمله دولت فدرال کمرنگ جلوه دادن حمایت ماسک صورت ارائه می کنند در برابر COVID-19.

بهترین مشاوره در حال حاضر به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم suss است که شما باید در نظر با پوشیدن یک ماسک و حتی از خانه انواع, هر زمان که شما باید سرمایه گذاری را به یک فضای عمومی و حتی اگر فکر می کنید شما سالم هستند. آن را ممکن است ارائه حداقل برخی از حاشیه های حفاظت.

که رسمی مشاوره از دولت فدرال — نشده — اما رسمی مشاوره نشده است سازگار یا قابل اعتماد است. ما فقط به شما گفتن آنچه که ما انجام می دهد. ما را به پوشیدن ماسک.

خواندن سرمقاله کامل در اینجا.

4 p. m. من پدر و مادر و یک معلم است. از راه دور یادگیری باید همه ما نگران

روز پس از مدرسه کودکان بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس من از هشت سال به کتابخانه محلی ما. او یک خواننده مشتاق و ما اغلب با توقف هر آخر هفته و مرخصی با مشت کتاب. آن روز ما عمل مانند کتابخانه بود Costco و بررسی 35 کتاب شناخت ما بودند در آن برای مسافت های طولانی. روز بعد ما کتابخانه بسته شده است.

یک هفته و نیم بعد دختر من تا به حال تمام کسانی که کتاب. او همچنین پرواز از طریق او “از راه دور” آموزش وظایف گرفت و پنج سال که من در تلاش برای تعادل جدید ما “مدرسه” برنامه با من کار خود را به عنوان یک e-کتابدار برای دبیرستان جایی که من کار می کنند.

بچه های من هستند و مشغول لذت بردن خود را از راه دور فعالیت های یادگیری. اما حتی با یک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و 16 سال در این زمینه من می دانم که من تنها نیمی به عنوان مناسب به عنوان واقعی خود معلمان است.

خواندن کامل در نظر قطعه از جینا Caneva پدر و مادر و کتابخانه رسانه ها متخصص برای شرق Leyden دبیرستان در فرانکلین پارک

11:00 a. m. I خواسته ستون ورزشی, ایده های در گیر و شما را نا امید نیست

دوستان و خانواده و آشنایان درخواست من همان چیزی که از شش پا از راه دور: “آنچه در جهان می تواند به شما در مورد نوشتن با کروناویروس داشتن تعطیل ورزشی است؟”

این یک سوال بسیار عالی. هیچ بازی در حال بازی هیچ مربیان اخراج و کمتر خنگ تصمیم گیری ساخته شده از طبیعی است. این یک مقاله نویس کابوس — و یا از آن می تواند منجر به یک حداقل.

من از خوانندگان خود خواست برای ایده های ستون چون آینده من می ترسید شامل امکان بسیار واقعی من بود مجبور به نوشتن یک سری سه قسمتی در سرعت راه رفتن. من امیدوارم که آنها به من کمک خواهد کرد خواب در طول چند ماه آینده.

جزئیات ریک Morrissey جدید ایده های ستون از خوانندگان اینجا.

9:55 صبح از راه دور آموزش خوب است اما در ژوئیه ممکن است نیاز به واقعا بچه ها در مسیر بازگشت

ما نیروبخش برای دیگری شدید توسعه است که به نظر می رسد بیشتر و بیشتر لازم برای حفاظت از سلامت عمومی و صرفه جویی در زندگی: بستن ما مدارس دولتی برای بقیه سال تحصیلی.

اگر آن را به می آید که پس از آن می شود. تصمیم گیری می شود بی سابقه است. شش دیگر آمریکا — کانزاس, ویرجینیا, آلاباما, Oklahoma, ورمونت و جدید مکزیک — در حال حاضر گرفته شده که در مرحله. کالیفرنیا تعطیل مدارس “تا اطلاع ثانوی.”

ما اصلا به این معنا جلوتر از تحولات است. پریتزکر به روشن داده است هیچ نشانه ای که او قصد دارد به منظور خاموش کردن و مدارس تنها تکیه بر آموزش از راه دور برای آموزش دانش آموزان برای بقیه سال.

اما در پایان هیچ جایگزینی برای چهره به چهره تعامل بین کودکان و اعتماد معلمان است. چه که اتفاق می افتد در حال حاضر و یا در ماه جولای.

خواندن سرمقاله کامل از خورشید بار هیئت تحریریه.

7:06 صبح Coronavirus باعث می شود آن را روشن تر از همیشه: مراقبت از سلامت یک حق انسانی

جسی جکسون می نویسد: Sun-Times:

که در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این کار ؟

برای ماه که سوال مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک سلاح در برابر حامیان مدیکر برای همه است. در حال حاضر آن است که در ذهن همه آنها به عنوان نگرانی در مورد هزینه های آزمایش و درمان برای coronavirus. این ویروس بسیار مسری است. ما باید همه با علائم برای تست شده و همه با این ویروس به درمان. اگر کسی تردید زیرا آنها ترس آنها نمی توانیم هزینه آنها قرار داده و بقیه از ما در خطر است.

هیچ کس نباید نگران هزینه های درمان است.

ایالات متحده با صرف حدود دو برابر سرانه آن آمیخته سیستم مراقبت های بهداشتی از بسیاری از کشورهای صنعتی است. چرا ما با چنین کمبود ماسک هواکش یا تخت بیمارستان?

اینجا را کلیک کنید برای خواندن جکسون ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im