اعتماد به نفس در گرگ ها’ شانس مربی Rocky تامپسون به دنبال بسته شدن

گرگ مربی Rocky تامپسون غالبا مذاکرات در مورد اهمیت “کنترل خود را controllables.” که به خصوص درس با ارزش در لیگ هاکی آمریکا که در آن بازیکنان و مربیان به طور یکسان در حال تلاش برای حرکت به سطح بعدی اما باید متمرکز ماندن در شغل خود را به فرصتی برای پیشبرد.

گرگ ها را به اندازه کافی از آن برای قرار دادن خود را در حذفی و موقعیت به عنوان از آوریل 12, زمانی که برنامه به حالت تعلیق در آمد چرا که از coronavirus نگرانی. این بیماری همه گیر است به خوبی خود را کنترل و ممکن است نیروی لغو نجومی ترک 2019-20 به احساس ناقص و رندر همه صحبت از حذفی مسابقات مسئله.

“ما قادر به کنترل این وضعیت به بهترین توانایی های ما” تامپسون گفت. “اگر همه چیز شد به ادامه حرکت رو به جلو ما در یک موقعیت خوب در حال حاضر, بنابراین خوب است. شما همیشه می خواهید به بسته شدن بر روی چیزهایی که شما را در کنترل. از بخش های خسته کننده برای هر کسی در لیگ هاکی آمریکا است و اگر نیست آن را برای ادامه کار خواهد بود وجود دارد هیچ بسته شدن.”

اگر فصل کند و ادامه و گرگ دریافت کرک در postseason, Thompson دوست دارد چگونه تیم خود را در خط. و وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل خاص چرا.

با وجود به ثمر رساند تنها 155 اهداف — دوم-بدترین در AHL — گرگ هنوز هم چهارم در بخش مرکزی بستن با IceHogs اما جلوتر در نقاط درصد است. آنها نیز شده است shorthanded تنها 208 بار بستن برای دوم — بدترین در لیگ.

که گرگ (27-26-5-3, 62 امتیاز) منظم و می توانید برنده بدون نمره بسیاری از اهداف به طور بالقوه مثبت شاخص برای خود حذفی شانس اگر postseason.

“من فکر می کنم تیم ما می تواند بسیار خوب حذفی تیم” تامپسون گفت. “راه ما بدون جن در این سال شده است واقعا خوب است. من فکر می کنم تیم نیست لذت بردن از بازی ما. ما نیست بسیار تهاجمی تیم در این سال شده که یک مبارزه برای ما. اما در همان نفس ما دوم-پایین ترین نمره تیم در لیگ و در عین حال ما در موقعیت حذفی. صحبت می کند که برای ما بازی بدون جن و نظم و انضباط است که ما داریم. من فکر می کنم ما بسیار منظم تیم هاکی.

“وقتی برگشتی رول در اطراف آن دو چیز همیشه تیم های که هیچ کس می خواهد به بازی.”

گرگ ها ” بی تجربه فهرستی شده است با آمار صدمات و بی ثباتی در تمام فصل است. آنها هرگز بدست در یک اجرای طولانی به اندازه کافی برای شکستن دور از دیگر تیم های تعقیب نهایی دو بخش مرکزی حذفی نقاط, اما آنها نیز هرگز از دست داده اند و مسیر مسابقه.

تامپسون دوباره تشویق تیم خود انعطاف پذیری است.

“من فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ در این سال — بازیکنان ما باید کارکنان است — از قرار دادن خودمان در موقعیت که در آن ما در پلی آف در حال حاضر تحت چه به نظر من شده ترین سختی” تامپسون گفت. “ما در مواجه با بسیاری از سختی بیش از چند سال گذشته اما این است که احتمالا بالای آن است. و ما هنوز در یک موقعیت است که اگر لیگ آیا تصمیم به ادامه به حرکت رو به جلو آن است که آیا برگشتی و یا در غیر این صورت ما هنوز هم در یک نقطه خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im