کنگو مربع آغاز و 20 فصل با مدرن را در روز غیبت’

Category: سانتایمز Comments: No comments

هنگامی که جرثقیل ساندرز و رجینالد نلسون تاسیس کنگو مربع تئاتر در سال 1999 بود وجود دارد یک تئاتر آنها را برای الهام — نیویورک افسانه ای Negro گروه شرکت. در اواسط’60s, نمایشنامه نویس, داگلاس ترنر Ward, بازیگر رابرت قلاب و تئاتر مدیر جرالد S. دانمارک تحقق رویای خود را از تاسیس یک شرکت تئاتر با تمرکز بر داستان و در مورد سیاه و سفید زندگی برای مخاطبان محروم در تئاتر جهان است.

“Negro گروه الهام بخش برای ما در چگونه پررنگ آنها در بالا و کیفیت کار خود را و چگونه آنها هل دادن آمریکا تئاتر به جلو” ساندرز می گوید. “ما نمی خواهید برای آمدن به شیکاگو و آیا جامعه تئاتر; ما می خواستیم به انجام آن در بالاترین سطح است.”

به عنوان یک ادای احترام به شروع آن نقطه عطف 20امین سالگرد (فصل آینده اعلام خواهد شد در ماه مارس) کنگو مربع رسیده به Negro گروه تاریخ و انتخاب بخش را یک عمل “بعد از غیبت” کار است که راه اندازی شرکت نیویورک در سال 1965.

به نام “معکوس نمایش خنیاگر,” طنز “بعد از غيبت” ویژگی های سیاه و سفید بازیگران در whiteface انجام نقش سفید ساکنان خیالی جنوب شهر در یک روز زمانی که همه مردم سیاه و سفید را به طرز مرموزی ناپدید شد. تنها افراد چپ بیمار در تخت بیمارستان و محبوس در زندان در حالی که گریه نوزادان به عنوان ناآشنا پدر و مادر از آنها مراقبت برای آنها و انواع کارهای روزمره گرفته شده برای اعطا رفتن باز گرداند.

زیر جهت گروه عضو آنتونی آهن بازیگران — Ronald L. Conner, ان یوسف و کلوین Roston جونیور اردن Arredondo, Meagan Dilworth برایانت هیز و سونیا Madrigal — بازی نقش های متعدد در یک شهر است که طرح میتوانست با این ترک.

“هنگامی که آن صحنه در سال 1965 آن stingingly جسورانه بازی در مورد مسابقه در روابط یک کشور بیرون آمدن از بحران جنبش حقوق مدنی ، جنگ ویتنام و تظاهرات” آهن می گوید و اضافه می کند “با استفاده از همه این بخش گردد این دیوانه, خنده دار, طنز. او در بر داشت خنده دار در همه آشفتگی.”

ساندرز تماس Ward کردم و نعمت خود را به برخی از آزادی با بازی و نوسازی آن به منظور طنین انداز نزدیک تر با مخاطبان امروز است.

“من فکر می کنم ما تولید در تلاش است به نوعی از آن را به جلو و می گویند نژاد پرستی است و نه فقط در خارج وجود دارد در برخی از جنوب شهر هیک در می سی سی پی, اما آن را نیز در اینجا” ساندرز می گوید. “ما یک فرصت بزرگ را نه فقط افتخار Negro گروه بلکه به بررسی جهان به عنوان آن امروز است.”

در یک جهان که در آن “رفتن به صفحه اصلی به شما تعلق نمی, در اینجا” یک سرود اغلب هدف مردم از رنگ آهن موافقت لازم بود برای پیدا کردن یک مسیر جدید در بخش چند دهه بازی.

“من فکر می کنم این واقعا جالب است که یک بازی است که طول می کشد” اگر ” سناریو قرار می دهد و آن را به روی صحنه می گوید:” آهن. “ما تصمیم گرفتیم اوایل که ما می خواستیم چند فرهنگی بازیگران. به علاوه ان یوسف را بازی شهردار یک نقش به طور سنتی توسط یک مرد.”

Ann Joseph, a founding ensemble member of Congo Square Theatre Company, stars in “Day of Absence,” which is being presented as part of the company’s 20th anniversary season.
ان یوسف موسس گروه عضو کنگو مربع تئاتر شرکت ستاره ها در “روز غیبت” است که در حال ارائه به عنوان بخشی از شرکت سالگرد 20 فصل است.
ویکتور Hilitski/برای خورشید-زمان

یوسف موسس گروه, عضو, به خاطر خواندن “بعد از غیبت” در کالج و می گوید در ابتدا آن را “فقط به نظر می رسید مانند یکی از کسانی که گرد و خاکی قدیمی پخش شده است که در اطراف برای همیشه لطفا برای.” اما پس از خواندن دوباره آن او در بر داشت معنای جدید در این قطعه است.

“من فکر می کنم آن را به عنوان یکی از کسانی که پلاریزه قطعه,” او می گوید. “شما یا رفتن به نفرت از آن و یا واقعا آن را دوست دارم. آن را هم بزنید تا مقدار زیادی از مکالمات.”

از سمت راست دروازه در سال 2000 کنگو مربع ضربه با چوب بست آگوست ویلسون “پیانو درس”; بسیاری دیگر از تحسین productions دنبال کرد. ویلسون (که در سال 2005 درگذشت) را تبدیل به مهم مربی به این شرکت است. “او ما بزرگترین حامی مالی ما بزرگترین حامی ما بزرگترین مدافع” آهن می گوید.

مدیر هنری ساموئل رابرتسون جونیور مرگ در 34 سال 2017 شد یک ضربه سخت برای کنگو مربع عاطفی و هنری. ساندرز اذعان می کند آن را در زمان برخی از زمان برای این شرکت به عقب بر گردیم روی پای خود را.

“سام واقعا یک نقطه عطف برای ما و برای ما که توقف زمانی که ما در تلاش بودند به رشد بود وضعیت روی حیله و تزویر می گوید:” ساندرز. “چه ما در حال حاضر ؟ چه سام می خواهید ؟ اما در حال حاضر ما در حال گرفتن در مسیر بازگشت و من فکر می کنم عنوان در یک بازی هیجان انگیز جهت است.”

یوسف concurs که این زمان هیجان انگیز به بخشی از کنگو مربع به عنوان آن سر را در 20 سال آینده.

“من به یاد داشته باشید در اوایل چگونه شکست ناپذیر ما همه نوع از احساس این احساس است که آنچه ما انجام شد بسیار مهم بود. آن را به سرعت احساس می کنیم کار درست انجام می دهند و آن را هنوز هم احساس می کند مانند ما در حال انجام کار درست. ما احساس مانند یک سوپر قهرمانان است و ما واقعا می تواند تفاوت را. هیچ یک از که است واقعا تغییر کرده به جز” او می افزاید: با خنده: “ما فقط مسن تر و خسته تر در حال حاضر.”

مریم Houlihan محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>