محکوم متقلب که به مرحله ونکوور آدم ربایی می شود چهار سال

یک محکوم به موکل کمک کرد تا مرحله یک مرکز شهر ونکوور آدم ربایی در یک مورد از “خشونت و ترور و حرص و آز” با توجه به یک قاضی.

Ayaz Dhanani نشان داده شده در یک Facebook عکس. استان

یک محکوم متقلب که به مرحله ربودن یک شهروند آمریکایی در مرکز شهر ونکوور از جمله نما به عنوان یک قربانی شده است و محکوم به چهار سال زندان است.

در ماه دسامبر Ayaz Dhanani, 40 که یک عمر اوراق بهادار معامله بان در سال 2016 التماس گناه در B. C. دیوان عالی کشور به آوریل 17, 2016, ربودن فرجاد Fani.

Dhanani بود که قبلا به جرم تقلب و محکوم به سه سال در زندان دوست Fani طی چند هفته گفتن او را که او متعلق به اموال. Fani به او گفت که او ثروتمند بود و مرتب به اقامت در ونکوور برای چند ماه به منظور انجام کسب و کار.

در شب ربودن دو مرد ملاقات در یک رستوران زغال سنگ در بندر و سپس رفت و برای یک پیاده روی قبل از یک ون کشیده و دو مرد بودند دستور داد به خودرو.

پس از وارد شدن به ون متهم پاها و بازوها بسته بود از پشت او را با تاباندن لیزر تسمه و دو مرد co-توطئه گران تحت فشار قرار دادند قربانی به طبقه. یکی از co-توطئه گران که مشخص نشده در دادگاه تهدید قربانی گفت: “دریافت f–k پایین. من قصد دارم به شما را بکشند.”

قربانی را به دست بسته بود از پشت او را با تاباندن لیزر تسمه و دهان و گوش پوشش داده شده با نوار مجرای. سر خود را پوشانده بود با یک کیسه.

همکاری توطئه گران گفت Fani که تا زمانی که او آرام نگه داشته و او را خوب خود را به عنوان هدف واقعی شد متهم که از آنها گفت: آنها بدهکار پول است.

پس از این خودرو آغاز شده در حال حرکت, قربانی اموال گرفته شد از او از جمله $3,000 در نقد یک تلفن همراه و کارت های اعتباری از جمله آمریکا صادر چیس بانک ویزا کارت.

همکاری توطئه گران پرسش و پاسخ در مورد وضعیت مالی Fani که پاسخ داد که او تا به حال دسترسی به 800.000 دلار از طریق حساب های کاربری مختلف.

در یک نقطه co-توطئه گران را قطع zap تسمه کردن متهم مچ دست را به او تلفن همراه خود را به عقب در زمان و کیسه کردن سر خود را. متهم سپس گفت: قربانی برای او ارسال سیم انتقال اطلاعات از حساب خود به او را از طریق پیام متنی که قربانی اقدام به انجام است.

متهم گفت: قربانی که او صحبت می co-توطئه گران را به اجازه دادن به آنها به طوری که آنها می تواند تسهیل انتقال سیم و قربانی و متهم شد در نهایت منتشر شد با متهم آغاز به گریه و ابراز نگرانی بیش از دوست دختر خود را که همکاری توطئه گران گفته بود در خطر بود.

Fani بعد از پلیس گفت که متهم به نظر می رسد به تقلید می کنی او گریه اما که او نگران بود که آنها در حال تماشا بود و او موظف به ماندن با متهم کرده است.

دو مرد رفت و به Dhanani را highrise آپارتمان با برنامه بودن برای استفاده از این مجموعه را به دسترسی به اینترنت برای انتقال پول است.

Fani قادر به پیدا کردن مجموعه شماره و تماس با همکاران خود که به نام پلیس به صحنه است.

Dhanani دستگیر شد و پس از آن منتشر شد. پس از آزادی او فانی را تعقیب کارت بانک برای خرید تعدادی از اقلام از جمله رولکس سازمان دیده بان.

در تحمیل جمله B. C. دیوان عدالت دیوید Crossin به نام آن یک مورد از “خشونت و ترور و حرص و آز” و گفت که او پذیرفته مشترک تسلیم در صدور حکم توسط تاج و دفاع.

قاضی گفت که متهم نمی تواند گفته می شود که به یک محیطی شرکت کننده و جرم در واقع “بطور سرد محاسبه می شود.”

او گفت که با وجود Dhanani سابقه کیفری او به نظر می رسد بیشتر یک “بیچاره سرکش” به جای خشونت آمیز جنایی.

“او فراست برای فعالیت های جعلی ممکن است بهترین های نشان داده شده توسط این واقعیت است که هر چه زودتر او منتشر شده توسط اداره پلیس ونکوور در این مورد (که) او بلافاصله رفت و مورد استفاده بسیار قربانی کارت های اعتباری است که تا به حال به سرقت رفته است در طی این آدم ربایی” Crossin گفت.

پس از دریافت اعتبار برای پیش حکم بازداشت Dhanani خواهد شد که سه سال و 128 روز به خدمت می کنند.

[email protected]

twitter.com/keithrfraser

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im