طبخ زندان شهرستان ادوات جدید کروناویروس روش های غربالگری

آشپز شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرده است جدید احتیاطی در برابر گسترش coronavirus در طبخ زندان شهرستان است.

در حالی که زندان نداشته موارد گزارش شده از COVID-19 اقدامات جدید “اجرا شده است برای اطمینان از سلامت و ایمنی هر کسی که وارد تاسیسات” کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

همه غیر از اعضای هیات ورود به زندان از جمله بازدید کنندگان, فروشندگان, داوطلبان, وکیل و پیمانکاران – نمایش در خواهد آمد برای علائم از جمله داشتن درجه حرارت خود را چک می کردند. هر کسی نشان دادن علائم “را تکذیب کرد ورود و تشویق به دنبال توجه پزشکی است.”

کلانتر را خواسته است منطقه سازمان های اجرای قانون به صفحه نمایش دستگیرشدگان برای علائم قبل از انتقال آنها به زندان. مقامات زندان گفته است: “غربالگری ورود بازداشت شدگان به آنفولانزا مانند علائم پس Jan. 24.

ورودی زندانیان برگزار خواهد شد در جدید دریافت واحدهای خود را برای اولین بار در هفته در بازداشت به نظارت بر آنها را برای علائم COVID-19 کلانتر, گفت:. آنها خواهد شد نقل مکان کرد به کلی جمعیت واحدهای اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای پس از هفت روز است.

Palm bae خدمات بهداشتی و درمانی نیز آموزش زندانیان در مورد چگونه به رسمیت شناختن و گزارش COVID-19 علائم و چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق شستن دست ها و دیگر شیوه های بهداشت این کلانتر, گفت:.

کارکنان نیز “افزایش نظافت و بهداشت تلاش های سراسر تاسیسات” کلانتر شدهاند.

بازداشت شدگان تنها اجازه داده می شود یک 15 دقیقه مشاهده هر هفته از یک نفر “تا اطلاع ثانوی” با توجه به کلانتر ، اما county Department of Corrections “کار به گسترش فرصت ها برای بازداشت شدگان به برقراری ارتباط با عزیزان خود را از طریق تلفن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im