طبخ شهرستان راه اندازی COVID-19 متن سیستم هشدار و تلفن خط تلفن

Category: سانتایمز Comments: No comments

طبخ شهرستان راه اندازی یک پیام متنی هشدار های سیستم و خط تلفن پنج شنبه در پاسخ به COVID-19 بحران است.

هر کسی که می خواهد به انتخاب کردن در به دریافت پیام متنی هشدار از شهرستان مقامات بهداشتی باید متن alertcook به 888-777.

کسانی که انتخاب کردن در به دریافت تایید متنی که می خواند “خوش آمدید به هشدار کوک کانتی. با تشکر از شما برای آواز خواندن است.”

“اهمیت سریع و دقیق و قابل اعتماد از اطلاعات نمی تواند اغراق آمیز” Preckwinkle گفت: صبح روز پنجشنبه با اشاره به این مهم به ارائه ساکنان شهرستان در اعتماد صوتی برای مبارزه با اطلاعات غلط.

یک خط تلفن نیز رفت و زنده پنج شنبه. هر کسی که می خواهد به درخواست بهداشت حرفه ای سوالات مربوط به COVID-19 باید تماس 708-633-3319. خط تلفن خواهد بود و کارکنان 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

اگر غرق تماس گیرنده مردمی را تشویق به ترک یک پیام و انتظار بازگشت تماس بگیرید.

یک حساب ایمیل — [email protected] — نیز تعیین شده است تا برای ساکنان به ارسال سوالات مرتبط با COVID-19. سوالات پاسخ داده خواهد شد به عنوان آنجا که ممکن است در بازگشت ایمیل.

“این واقعا به سرعت در حال تحول وضعیت برای همه ما با تمام اخیر از تعطیلی و لغو از مدرسه و محل کار وجود دارد طبعا شده است بسیاری از سردرگمی و مردم بسیاری از سوالات و نگرانی در مورد چه کاری انجام دهید برای محافظت از خود و خانواده خود را,” دکتر گفت: تری میسون و رئیس اجرایی از کوک کانتی وزارت بهداشت.

“همانطور که ما شروع به دیدن نشانه هایی از جامعه گسترش در منطقه ما شروع کردیم به دیدن سنبله در تماس (از مردم) که لازم بسیج یک تیم به پاسخگویی به افزایش تقاضا,” او گفت:.

میسون گفت: طبخ شهرستان از جمله شیکاگو, ثبت 178 coronavirus موارد; 79 موارد در حومه کوک کانتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>