بحث Jussie Smollett, مورد بود, فقط به طور مبهم اشاره شده در تسخیر کرده و بحث در شنبه بین وقت Cook County, وکیل دولت کیم فوکس و چلنجر لایحه کانوی.

میزبانی مترقی کلیسای باپتیست 3658 S. Wentworth Ave. دو نامزد رفت و سر به سر اما تا حد زیادی اجتناب حمله به هر یک از دیگر. فوکس دیگر دو رقیب در انتخابات 17 مارس — سابق Ald. باب Fioretti و دادستان سابق دانا بیشتر — آن را نمی تواند.

این Smollett مورد راه اندازی شد دوباره به سرفصل on Feb. 11 هنگامی که یک ویژه دادستان اعلام کرد اتهامات جدید علیه سابق “امپراتوری” بازیگر و او را متهم کرد از faking 2019 نفرت حمله — تقریبا یک سال پس از فوکس دفتر اتهامات Smollett یک تصمیم بحث برانگیز است که به دنبال او دوباره انتخابات.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه است که ساخته شده است در مورد یکی از افراد مشهور مورد — من مطمئن هستم که ما را دریافت کنید وجود دارد — اما دیگر وجود دارد یک سال گذشته که من ایستاد و خواست مردم برای همکاری در بررسی ما از کسی که متهم به نقض زنان برای 30 سال گذشته” فوکس گفت: “اشاره به همین اتهام در برابر خواننده R. Kelly.

“به عنوان یک نتیجه از که ما خط دریافت تماس های متعدد و ما در نهایت قادر به متهم کسی است که با استفاده از قدرت و امتیاز را به استفاده از جوان سیاه” فوکس گفت.

که تنها مرجع یا Smollett یا R. Kelly طول ساعت-بحث طولانی که در طی آن دو نفر از نامزدها ماند صمیمی و کانوی کمی به خود مجموعه جدا از فوکس با وجود داشتن چکش او را در رسانه های اجتماعی و در تبلیغات سیاسی مورد Smollett افتضاح.

فوکس ساخته شده و پرونده او برای انتخاب مجدد با برجسته دفتر او موفقیت است که او گفت: شامل محو سوابق افراد محکوم جزئی ماری جوانا جرائم گرفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی و اصلاح شهرستان نقدی وثیقه سیستم.

کانوی تاکید کرد تجربه کار به عنوان یک دادستان خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده و آموزش امور مالی. او گفت: او را نشانی شیکاگو را به خشونت اسلحه توسط هدف قرار دادن زنجیره تامین به صورت غیر قانونی اسلحه آمدن به شهر.

“اگر ما واقعا در حال رفتن به تحت تفنگ, جرم, بیماری همه گیر در اطراف در اینجا ما نیاز به اخلال در زنجیره تامین است که به ارمغان می آورد تمام این اسلحه به شیکاگو کانوی گفت:, و اضافه کرد که “اگر کسی مرتکب جرم و جنایت با اسلحه آنها باید به زندان برود.”

فوکس توافق کردند که این کار باید بعد از تجارت غیر قانونی اسلحه اما به نام “دقیقتر گفتگو در مورد اسلحه.”

“توقف جریان اسلحه به جوامع ما نیست یا ابتکاری جدید” فوکس گفت. “چه ابتکاری است یا جدید است که ما تفنگ جنایات استراتژی واحد که در آن ما قرار داده است دادستان به جوامع است که سخت ترین ضربه تفنگ خشونت به کار با اجرای قانون و شرکای اجتماعی به پس از رفتن رانندگان از خشونت است.”

بحث مهاجرت فوکس برجسته اقدامات دفتر او گرفته شده است برای اطمینان از ایمنی از مهاجران از جمله ایجاد یک تقلب تدریس خصوصی در خانه برای مهاجران مستند نشده و اعلام کرد که یخ عوامل دیگر اجازه ندارد در دادگاه.

کانوی توافق کردند که هیچ Cook County, منابع باید مورد استفاده در یخ حملات و وعده داده شده به آژانس فدرال دسترسی به شهرستان باند پایگاه داده.

“ما همه آمده اند از مهاجران” کانوی گفت. “من می گویند که چرا ما مهاجرت جمعیت می شود تقبیح و برداشت در جرایم ناشی از نفرت در ما مهاجرت جمعیت به دلیل ما اسفناک رئیس جمهور تا به حال یک انفجار و ما باید هوشیار و تعقیب آنها.”

فوکس را تکان داد اما سپس به سرعت مقابله کانوی بیانیه.

“من نه از یک مهاجر. من از بردگی مردم” فوکس گفت. “من از مردم آمده بودند که به سرقت رفته از زمین های خود را آورده و در اینجا است که زبان مهمه چون من نمی خواهم برای به حداقل رساندن آنچه که تجربه به نظر می رسد مانند ما در سیستم عدالت کیفری.”

هنگامی که آن را به ماری جوانا بود که قانونی به صورت تفریحی مصرف در دولت در ماه گذشته فوکس برجسته نقش خود را به طور خودکار پاک کردن سوابق افراد با اعتقادات برای سطح پایین ماری جوانا جرائم و که که در ایلینوی است که دولت تنها با اعتقاد راسخ امداد نوشته شده به آن لایحه قانونی کردن ماری جوانا.

کانوی همچنین تقدیر از قوانین و گفت: او را ادامه expungements اگر انتخاب شود.

عدم آتش بازی در این بحث حتی در زمان مدیر کشیش دیوید سوانسون از جامعه جدید میثاق کلیسا در Bronzeville با تعجب.

“آنها در حال انجام خیلی خوب درست است؟” سوانسون خواسته جمعیت در یک نقطه است. “آنها چسبیده در زمان دادن پاسخ متفکرانه.”

“ما در یک کلیسا. ما زیر قوانین” فوکس شوخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im