کوپا بررسی بیش از 20 سوء شکایات مربوط به کلمبوس مجسمه بن بست

آژانس وظیفه با بررسی ادعاهای سوء رفتار تسلیم در برابر اداره پلیس شیکاگو یکشنبه اعلام کرد که مقامات در حال کاوش بیش از 20 شکایات مربوط به روز جمعه اعتراض در گرانت پارک که در آن وجود دارد درگیری های خشونت آمیز با تظاهر کنندگان اقدام به پاره کردن یک مجسمه کریستف کلمب.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی شروع به دریافت شکایات آن شب با توجه به بیانیه ای صادر یکشنبه توسط آژانس. افسران متهم شده اند با استفاده از نیروی بیش از حد بی ارزش استقرار اسپری فلفل انکار معترضان از حق داشتن وکیل و دیگر “عملیاتی نقض.”

“کوپا قبلا شروع اولیه تحقیقی تلاش های یک بار شکایت دریافت شد به خصوص فاحش ترین شکایت از نیروی بیش از حد” با توجه به این بیانیه.

کسانی اولیه منجر به بررسی تصویری که منتشر شد در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و همچنین به عنوان بدن-دوربین فیلم “تاکتیکی پاسخ گزارش” و شخص ثالث تصویری.

کوپا اشاره یک “گسترده تصویری از یک حادثه از یک عضو از CPD قابل توجه یک غیر نظامی” است که اشاره آشکار به ویروسی که به نظر می رسد نشان می دهد یک افسر مشت 18 سال داشتند. کوپا گفت: آنچه در حال حاضر تحت بررسی است.

تصویری از این تقابل را نشان می دهد یک افسر با استفاده از بازوی چپ خود را به اعتصاب معجزه بوید, ضد خشونت مدافع که با سازماندهی خوب بچه ها دیوانه شهرستان و به نظر می رسد شده اند به پشتوانه دور. ضربه چپ بوید خون آلود و زدم برخی از دندان های جلو رسم محکومیت از فعالان و مقامات منتخب.

Activist Miracle Boyd, pictured after a Chicago police officer hit her at a Grant Park protest July 17. ارائه شده توسط دولت ایالت Robert Peters, D-شیکاگو.

بوید به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد و ارائه کارآموزی در دفتر وزارت امور خارجه بهداشت ، Robert Peters, شیکاگو دموکرات که به ارائه سریع ملامت از افسر اقدامات است.

“او کسی است که مبارزه هر روز برای تفنگ پیشگیری از خشونت که مبارزه برای یک جامعه امن,” پطرس گفت: یک روز پس از ضرب وشتم شکست روزولت در نزدیکی جاده و کلمبوس درایو. “و او چه صورت ؟ سوء استفاده است.”

به عنوان افسر نگهبانی کلمبوس مجسمه برخی از معترضان دیده می شد حول پرتابه و ترقه در جهت خود را. مانند دیگر بناهای تاریخی به استعمار کلمبوس مجسمه آمده است در زیر افزایش موشکافی در میان کشور حساب بیش نژادی و بی عدالتی است.

به عنوان تنش رز افسران چرخش باتوم و اسپری فلفل استفاده برای سرکوب جمعیت است. پلیس گزارش داد که 12 نفر دستگیر شدند و 18 نفر دیگر صدمه دیده در طول هرج و مرج بست.

در بیانیه روز شنبه, شهردار لری Lightfoot گفت كه “چند” گزارش از نیروی بیش از حد توسط افسران پلیس در این تظاهرات که او به نام “غیر قابل قبول است.” Lightfoot اضافه شده که کوپا “آماده برای رسیدگی به این شکایات و اطمینان حاصل شود که هر یک از این است که با رسیدگی و بررسی قرار گرفته است.”

“ما نمی خواهد یدکی هر گونه منابع به انجام,” او اضافه شده است.

اما شهردار نیز تقبیح برخی از معترضان برای pelting پلیس با قوطی و بطری و سنگ و بطری آب یخ زده.

“مردم در جمعیت نیز انداخت آتش بازی و دیگر دستگاه های آتش زا در پلیس باعث آسیب در برخی از موارد” Lightfoot گفت. “این اعمال خشونت آمیز غیر قابل قبول و قرار دادن هر کس در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de